dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 44
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    .....Operacja przywrócenia kont użytkowników zostanie przeprowadzona jak zbierze się większa grupa osób....
    Mijają dopiero 2,5 miesiąca, proponuję poczekać jeszcze rok, wtedy problem, sam się rozwiąże ;] .

    Trochę to śmiesznie wygląda, gdy przez tyle tygodni administratorzy proponują użytkowniom wysyłanie privów na różne adresy (raz do administratora, raz do Redakcji), na które nikt nie odpowiada. A następnie proponuje się kolejny sposób komunikacji (zapewne zgodnie ze współczesnymi trendami światowymi - ułatwiającej kontakt ;] ) - poprzez "specjalny" formularz.
    W zwiazku z powyższym mam pytanie - czy te osoby, które:
    - wysyłały swoje dane na priv do administratora,
    - wysyłały swoje dane na priv do Redakcji
    powinny również wypełnić ten formularz?
    Ostatnio edytowane przez xyz12345 ; 12-06-2010 o 06:04 Powód: Usunięcie niesłusznej uwagi

  2. #22

    Domyślnie

    Jeśli dobrze liczę to dzisiaj chyba mija 100 dni od momentu kiedy nastąpiła "reforma" forum i wraz z nią strata kont części użytkowników.
    I nadal nie można doprosić się o odpowiedź na pytanie czy te konta da się odzyskać - choćby po to żeby wiedzieć czy zakładać nowe konto.
    Ręce opadają

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63 Zobacz post
    ... wysłałem władnym priwa z linkiem do tego wątku, bo to bardzo nieładnie tak długo nie odpowiadać...
    To zdanie padło po miesiącu od momentu utracenia kont.
    To co powiedzieć dzisiaj - kiedy minął już 4 miesiąc i mimo obietnic nadal nie ma żadnej odpowiedzi?

    Chyba już nie ma sensu sie przypominać - problem "sam sie rozwiązuje" ;].
    Ale jednocześnie trzeba dodać, że zdegustowanie takim podejsciem do użytkowników zachęca do rezygnacji z uczestniczenia w forum.

  4. #24

    Domyślnie

    Nie ja powinienem się tu wypowiadać, ale jako że już raz popełniłem błąd próbując pomóc w tej sprawie, to dokończę:
    * zgodnie z wpisem administracja do końca czerwca czekała na adresy mailowe;
    * w dniu 1 lipca 2010 o godz. 9.32 wysłałem priwa z pytaniem, czy operacja zostanie przeprowadzona, zwracając przy tej okazji uwagę na istotną - moim zdaniem - kwestię; odpowiedzi nie otrzymałem do dnia dzisiejszego;
    * w dniu 16 lipca usunąłem z najpopularniejszych działów wątki jak ten niżej podlinkowany; nie chcę być kojarzony z niepoważnym traktowaniem Forumowiczów:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...mianie-skryptu

    To tyle z mojej strony. Niesmak i rozgoryczenie pozostaną.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    podczepię wątek jeśli mogę w sprawie dzienniczka betib

    od kliku dni staram się odszukac jej dzienniczek...
    na maila przyszedł adres do przeglądarki o wpisie w jej dzienniczku http://forum.muratordom.pl/showthrea...1&goto=newpost
    jednak po wejściu pojawia sie komuniakat Temat nieokreślony. Jeśli wszedłeś na nieprawidłowy link, proszę powiadom administratora

    napisałam tu a w razie czego i tu...proszę ADMINISTRATORA o wyjaśnienie sprawy, ponieważ sama betib pisała do administratora i nie ma żadnego odzewu!dziękuję bardzo...

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    ja pisalam do redakcji a redakcja wciąz odpisuje mi ,że sprawa zajmują się informatycy..........hmmm no troche dlugo się tą sprawą zajmują i naprawdę uważam ze to szyt wszystkiego zeby tak sobie lekcewazyc forumowiczów i nie dać konkretnej odp. co dalej........
    na mój dzisiejszy zarzut od wlasnie brak odp dostalam szybką odp ,że przeciez jestesmy w kontakcie.........NO I CO Z TEGO ? pytam się ?
    wiele osób zachęca mnie to zalożenie dziennika raz jeszcze, no ale przeciez to nie to samo.....a poza tym jaki sens jest pisanie dziennika, udzielanie rad , fotografowanie domu gdy w jednej sekundzie wszystko znika i cala nasza praca idzie na marne uważam ,że to bardzo krzywdząca sytuacja dla osób ktore dotknięte zostaly bałaganem i niedoświadeczniem ze strony ciala informatycznego MURATORA , krzywda i zniewaga bo tacy ludzie jak my budują to forum ......
    Ostatnio edytowane przez betib ; 16-08-2010 o 15:26

  7. #27

    Domyślnie

    Akcja przywracania zgubionych kont miała się rozpocząć 30 czerwca (według tego co napisane w formularzu). Czy jeszcze trwa? A może się już skończyła?
    Precz z reklamami na Forum! Zagłosuj...

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    bardzo proszę administratora o odp.

  9. #29

    Domyślnie

    Kolejne miesiące mijają, a dopowiedzi nadal nie ma.
    Zastanawiam się czy to właściciele tego forum całkowicie sobie zlekceważyli użytkowników. Czy może to informatycy obrazili się na właścicieli i nie chce się nikomu zająć tą sprawą. A przepraszm jeden gest był - "specjalny" formularz do zgłaszania problemów z rejestracją .
    Zadziwiająca jest ta cała historia.

  10. #30

    Domyślnie

    Od kilku lat jestem na tym forum i powiem że jeszcze parę miesięcy temu to forum tętniło życiem, choć już zaczynało być widać przejawy tego że forum zaczyna obumierać. Na początku redakcja zmieniła tło na białe, forumowiczom to przeszkadzało pisali o tym na forum jednak Administratorzy nic z tego sobie nie robili, Redakcja miała porostu to w nosie. Niedawno nastąpiła kolejna radykalna zmiana oblicza forum, mimo że forumowicze się skarżyli na utrudnienia i woleli żeby takich zmian nie było Redakcja znowu nas olała. Po tej zmianie z dnia na dzień odchodzili z tego forum kolejni forumowicze, teraz to forum już umiera. Nie wiem czy ten kto zarządza tym forum nie widzi tego że kolejne zmiany zamiast zachęcić ludzi do korzystania z tego forum, powodują wręcz odwrotne efekty, ludzie przestają tu zaglądać i przechodzą na fora konkurencyjne. Jak widać po napisanych powyżej postach Redakcja albo jest tak nieudolna i nie potrafi rozwiązać problemów, czasem są problemy trudne do rozwiązania ale trzeba się do tego przyznać i o tym poinformować forumowiczów żeby nie pisali przez parę miesięcy postów na które nie mogą uzyskać jednoznacznej odpowiedzi.

  11. #31

    Domyślnie

    Kolejny miesiąc minął od ostatniej wypowiedzi w tym wątku - i nadal brak reakcji informatyków lub właściciela forum.
    Od momentu kiedy zniknęły konta minęło już ponad 6,5 miesiąca i nie ma żadnej konkretnej reakcji.
    Nawet informacja o tym, że kont nie da sie odzyskać byłaby lepsza niż to ignorowanie i robienie wrażenia, że informatycy pracują nad ich odzyskaniem .

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał aka z ina Zobacz post
    podczepię wątek jeśli mogę w sprawie dzienniczka betib

    od kliku dni staram się odszukac jej dzienniczek...
    Na maila przyszedł adres do przeglądarki o wpisie w jej dzienniczku http://forum.muratordom.pl/showthrea...1&goto=newpost
    jednak po wejściu pojawia sie komuniakat temat nieokreślony. Jeśli wszedłeś na nieprawidłowy link, proszę powiadom administratora

    napisałam tu a w razie czego i tu...proszę administratora o wyjaśnienie sprawy, ponieważ sama betib pisała do administratora i nie ma żadnego odzewu!dziękuję bardzo...
    bez żadnej odpowiedzi konto na nowo pojawiło się!

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał aka z Ina Zobacz post
    bez żadnej odpowiedzi konto na nowo pojawiło się!
    No to koleżanka miała więcej szczęścia, bo ja sprawdziłem dzisiaj spis użytkowników i dowiedziałem się, że 2 tygodnie temu mój nick został "przejęty" przez innego użytkownika.
    W związku z powyższym ja już nie mam powodów żeby ponawiać ten temat, właściel forum powinien mieć satysfakcję, że problem "sam się rozwiązał" - w moim przypadku po 6 miesiącach od utraty konta.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    no to nie za miła sytuacja

  15. #35
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Szanowni użytkownicy,
    użytkownicy, którzy nie mieli wpisanego adresu e-mail w starym profilu Forum, proszeni byli o uzupełnienie. Programiści stworzyli narzędzie dla użytkowników którzy nie mieli wpisanego adresu. Mogli się "zalogować" przez co redakcja dostałaby ich adres email. Narzędzie aktywne było ponad miesiąc. Ale nikt z tego nie skorzystał.

    Możemy uruchomić ten proces raz jeszcze, prosze o potwierdzenie zainteresowanych.

    Pozdrawiamy Redakcja Muratordom.pl
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  16. #36
    STAŁY BYWALEC (min. 300) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    verunia

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    328
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dziwne, dziwne bo ja wysłałam . Ale po takim czasie to już mi nie zależy.

  17. #37
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Uwaga!
    zostało wdrożone narzędzie do identyfikacji i przywracania straconych kont (użytkowników, w kórych profilach brakowało adresów mailowych).

    Narzędzie znajduje się pod adresem: http://forum.muratordom.pl/recovery.php - dzięki niemu zidentyfikujemy właściwych użytkowników i przywrócimy konta.
    Ci,, kórzy użyją formularza od poniedziałku będą mogli korzystać z poprzedniego konta., odzyskają również posty.
    Pozdrawiamy
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał admin Zobacz post
    Uwaga!
    zostało wdrożone narzędzie do identyfikacji i przywracania straconych kont (użytkowników, w kórych profilach brakowało adresów mailowych)...
    Czy szanowna administracja liczy na to, że po 7,5 miesiącach od utraty konta i wielokrotnym udawaniu przez administrację, że cokolwiek jest robione w sprawie dozyskania kont, ktoś będzie na tyle zdesperowany żeby skorzystać z tego kolejnego "rewelacyjnego" narzędzia?
    Czym ono jest lepsze od poprzednich narzędzi proponowanych przez administrację? Przecież nikt z was (władnych w kwestii odzyskania kont) nie reagował ani na publiczne prośby, ani na privy wysyłane na adres administratora, ani na poprzednie narzędzie wymyslone przez informatyków. Dlaczego którykolwiek użytkownik miałby uwierzyć, że teraz będzie inaczej i ktoś z administracji zainteresuje się problemem jego utraconego konta?
    Nie mówiąc o tym, że zdziwiłbym się gdyby jakiemukolwiek użytkownikowi po tych 7,5 miesiącach bezczynności ze strony administracji chciało się jeszcze próbować swoje konto odzyskiwać.

    A przy okazji mam pytanie jaką propozycvję ma administracja dla osób, które w wyniku bezczynności administracji utraciły konta na stałe, bo za namową Administratora podały publicznie swój nick, a ten nick został po pół roku bezczynności zajęty przez innego użytkownika?
    Na razie to nawet głupie "przepraszam" nie padło.

  19. #39
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Szanowny użytkowniku xyz12345, w narzędziu do odzyskania kont udostępnionym na przełomie maja i czerwca 2011 było wyraźnie napisane: "Akcja przywrócenia użytkowników, którzy nie zostali zaimportowani ze starego forum rozpocznie się dnia 30 Czerwca 2010 roku" - zresztą wpis ten widnieje jeszcze na stronie narzędziowej http://forum.muratordom.pl/recovery.php

    Użytkownicy, którzy utracili konta w wyniku migracji forum na nowy skrypt ponieważ w swoich profilach nie mieli wpisanego adersu e-mail, proszeni byli o zgałaszanie się do 30.06.2011. Za zmiany i knsekwencje owych zmian przepraszamy. Skrypt, n aktórym wcześniej działało forum był już dosyć archaiczny. Zmianiliśmy go po to by forum mogło lepiej funkcjonowac i rozwijać sie, np. nowe opcje w grupach budujących i wiele innych.

    Obecnie - na wyraźną prośbę - narzędzie zostało przywrócone. Można z niego skorzystać lub nie. Użytkownik ma dowolność, nikogo nie zmuszamy. Można zostać przy nowym nicku lub odzyskać stary nick. Proponujemy jednak spróbować:)
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mikel_1
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Błonia
    Posty
    459
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Trochę jakby "za ostre" te wypowiedzi administracji wobec użytkowników, którzy na tyle są związani z forum, że po kilku mies. jeszcze się dopominają... Niby problem został rozwiązany, ale jak w starym dowcipie - niesmak pozostał:
    Czesć, Rysiek. Wiesz co, przykro mi to mówić, ale nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
    - Jak to, coś się stało?
    - No nie, po prostu nie przychodź.
    - Ale co się stało, do cholery?
    - Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
    - Chyba nie myślisz, że to ja?!
    - No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał.
    (tutaj źródło)

    Jestem byłym deweloperem (programistą) serwisu, na którym m.in. było coś na kształt forum. W tonie wypowiedzi administracji widzę podobną pewność siebie i rodzaj wyższości, który i ja wtedy miałem. Z drugiej strony taki ton wygląda trochę inaczej niestety.
    Pozdrawiam,
    mikel
    Dziennik (nieaktualizowany)

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony