dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Question Bialy sprzet AGD do zabudowy

    Jak to sie dzis z tesciowa smialam, bialy sprzet AGD byl kiedys tanszy a teraz nagle super drogi

    No ale bedzie biala kuchnia na wysoki polysk wiec i za takim sprzetem sie rozgladam. Juz zasmiecilam watek o Gorenje Ora Ito wiec tu przekleje to samo:

    Piekarnik - ktory lepszy? ktos ma?



    Gorenje BO 71 ORA W

    http://www.gorenje.pl/kuchnia/piekar...udowy?c=259558



    lub

    Gorenje BO 71 SYW

    http://www.topmarket.pl/piekarnik-do...yw-p38226.html



    lub

    Gorenje BO 75 SYW

    http://www.topmarket.pl/piekarnik-do...yw-p38224.html



    Nie bardzo sie roznia w sumie oprocz kwestii wizualnych? Czy ktos moze cos doradzic?


    No i moj najwiekszy dylemat - na plyte indukcyjna z tych serii mnie nie stac... a jak szukam w google 'biala plyta indukcyjna' to niestety 95% wynikow to wlasnie Ora Ito, a reszta to Bosch, tak samo drogi.

    Ktos ma tansza biala plyte indukcyjna lub widzial??

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Nie mam, nie widziałam, ale bałabym się kupować biały sprzęt do białych mebli, że odcienie bieli się nie zgrają ...

  3. #3

    Domyślnie

    Hmmm tego akurat sie nie boje - wiadomo ze sprzety to nie fronty

    Gorzej, ze ja mysle o polaczeniu sprzetow z roznych serii - to faktycznie moze byc problematyczne.

    A ostatnio chodzi mi tez po glowie ze jak nie znajde tanszej plyty to wezme bialy piekarnik i czarna plyte. Tylko jak to to bedzie wygladac... chyba ze blat zmienie na czarny to nie ma sprawy

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja nie mam, ale mam w planach biala kuchnie na polysk, biale ora ito i czarna plyte ale tylko dlatego ze obok indukcji bede miala mala gazowke a gazowki bialej nie ma , no moze i jest ale brzydka strasznie.
    Ja znow mam problem z mikrofalowka Szkoda mi wydac 700 zl na drzwiczki do mikro z serii ora ito white a bialej mikrofali nie ma
    Znalazlam jedyna biala bosch nie wiem jednak czy to ten sam odcien bieli bedzie

  5. #5

    Domyślnie

    No ja tez sie zdecydowalam na czarna plyte i do tego czarny zlew granitowy do kompletu.

    A propos kuchni gazowej - najpierw miala byc taka ale stolarz odradzil ze wzgledu na ewentualne slady uzytkowania na tym bialym polysku (opary, dym, oczywiscie od gazu nie od jedzenia co jest nieuniknione) - czy wg. Ciebie to nie problem?

    ps.A jaki blat do takiego polaczenia?

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ja planuje tylka mala ladna gazowke Mialam kiedys ceramike i jak mi pradu zabraklo to nawet herbaty nie moglam sie napikc dlatego obok indukcji bedzie mala ladna gazoweczka Nie planuje na niej gotowac wiec o opary sie nie martwie Blat ?....... sama nie wiem albo bialy bedzie albo popielaty zeby nie bylo tak sterylnie chociaz chcialabym wszystko biale

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony