dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 105
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Nie mogę nie wspomnieć o tym eleganckim wejściu ....stworzyła go Sarah Richardson ...wytwornośc, świeżość ....







    siedzisko ...jest
    lustro ........ .jest
    szarość .... .jest

    ...chęć stworzenia czegoś takiego w przedpokoju za wiatrołapem ....u mnie ...jest ....

    tylko realnego planu jak pogodzić klimat tych dwóch wnętrz aby jakoś się łączyły ........nie ma


    może ...poduszki w jednym klimacie ....i lustro w drewnianej lekko bielonej ramie ...i kolor świeżutki szary ....hmmmmm

    pomocy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hol1..jpg
Wyświetleń:	5070
Rozmiar:	49,4 KB
ID:	12624   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hol2..jpg
Wyświetleń:	5047
Rozmiar:	70,4 KB
ID:	12625  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 04-06-2010 o 01:00
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie



    zdjęcie jakby jadalni ...ale chodzi mi o efekt zastosowanej kolorystyki ścian (mój szary z innej gamy takiej bardziej beżem skazonej ale chodzi o kontrast) i stolarki drzwiowej (zresztą o jej wykończenie też) .......to odchodzenie od aury mojego ukochanego chateau w strone elegancji Sarah ....jak to ugryść aby ta elegancja była bardziej niedbała .....i cieplejsza ...ale nie za ciepła ...........................taka WYTWORNA PROWIZORKA .........................................to możliwe?

    PIŁECZKA MNIE UDERZYŁA W ŁEB JAK DOBROMIRA Z BAKI DZIECIŃSTWA TO BANALNIE PROSTE .... WSZYSTKO ZA CO SIĘ WEZMĘ BIORĄC POD UWAGE MOJE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE TO MUSI BYĆ .......WYTWORNA PROWIZORKA
    no bo shabby chic jest dla zamożniejszych
    no to jedno sobie sama z soba ustaliłam
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 01-06-2010 o 21:20
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Kombinuje jak pogodzić moją obecną kuchnię z tym co zamierzam osiągnąc ....kuchnia to :

    trawertyn i on zostaje .....

    meble zebrano (kiedyś w przypływie slabości zapomniałam że kuchnia powinna być biała ...nie wiem dlaczego ...)...na szczęście w chłodnej tonacji z pasmami czarnego

    blat ...tani ..do wymiany na coś szaro-popielatego ...małż mam nadzieje nie przeczyta ..bo mi chłop ucieknie

    ściany ...aktuanie przecierane cappucino ...do wymiany na coś jaśniejszego i bardziej świeżego...szarego znaczy ....chociaż inwazja beżów kiedyś miała w sobie tyle mocy co obecna moda na szarość ...tak to boli ale taka jest prawda ...tylko że szarość ma w sobie taką świeżość i blask a także dostojność

    a to mebelek ...zaistniał w mej jaźni dzięki wycieczce do bloga Decoratorium pośrednio bo bezpośrednio oczywiście Riviera Maison



    który jak kombinuje stanąwszy pomiędzy kuchnią a jadalnią scali mi wsio

    a nad takie lampy sztuk 2 ...bo te duety wyglądają wspaniale :




    i może jeszcze ....ooooo toooooo



    no .....ten dziennik to świetny wynalazek ...można poskładać swoje wyobrażenia ...te z każdego dnia ....i miec sie potem nad czym zastanawiać
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 23-05-2010 o 20:14
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    a to stoły, które zobaczyłam i pamiętam ...z każdego coś bym chciała




    Witam! Chętnie dowiedziałabym się skąd pochodzi to zdjęcie.... zalezy mi na tych krzesłach szarych pikowanych - jak wyglądają w całości.... z góry dzięki

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Temat stołu to chyba temat rzeka jak dla mnie ...znalazłam prawie idealny ...zgadza sie klimat jaki tworzy w połączeniu z krzesłami i innymi elementami wnętrza a wiec osiągnięcie porozumienia pomiędzy szlachetnością i bijącym w oczy kunsztem starego rzemiosła z odrobina pałacowego szyku krzeseł ..choć we współczesnej formie (zreszta tym rodzajem krzeseł juz sie wyżej zachwycałam.



    tu wyraźniejsza gra starego i nowego te lampy .....chrom i design ...nie wiem jeszcze gdzie takie dostać ....i pewnie nic mi po tej wiedzy ze wzgledu na cene ..to musi miec zaporowa ale są cudne ....



    na marginesie ...tkanina kanapy i poduchy .....mam nowego fioła "napis i litera we wnętrzu" będzie o tym wiecej ..teraz tylko tyle, żze takie własnie poduchy maja mi sie poniewierac po domu zaczynając od wiatrołapu



    klimatyczny rupieć odswierzony designem z planu filmowego ..moge patrzec i marzyć



    trzy powtarzające sie elementy
    stół..w klimacie,
    lustro,
    zegar

    ...czy to recepta na stworzenie wnętrza idealnego?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	www_restorationh&#.jpg
Wyświetleń:	5419
Rozmiar:	65,4 KB
ID:	11241   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	www_restorationhardware_com4.jpg
Wyświetleń:	5424
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	11242   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	www_restorationhardware_com9.jpg
Wyświetleń:	5438
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	11243   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	www_restorationhardware_com8.jpg
Wyświetleń:	5406
Rozmiar:	61,2 KB
ID:	11244  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 14-06-2010 o 21:38
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    dobra i zła wiadomość ...cudeńka z pięterka powyżej ...namierzone ...to była dobra
    ale ciekawy design ..kosztuje to zła ...oj jest na co zbierać







    no cóż od 400 do 800$

    to już powyżej 1000$

    to tylko pare światełek ...mebelki stoły ....kanapy, fotele itd ....gadżeciki ..poduchy można sobie obejrzeć tu: www.restorationhardware.com

    katalogową sprzedaż ..ja wypatrzyłam światełek oferuje też Mimi http://www.decostyl.pl
    http://www.decostyl.pl/aktualnosci/d...manhattan.html
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh ? 9 200-400.jpg
Wyświetleń:	5321
Rozmiar:	5,7 KB
ID:	11357   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh ? 10 360-480.jpg
Wyświetleń:	5311
Rozmiar:	7,3 KB
ID:	11358   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh ? 7 1300-1900.jpg
Wyświetleń:	5332
Rozmiar:	7,4 KB
ID:	11359   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh ? 11 440-690.jpg
Wyświetleń:	5335
Rozmiar:	6,5 KB
ID:	11360  
    Attached Images  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 23-05-2010 o 16:16
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Zapomniałam jeszcze o tym :





    kiedyś w przypływie szaleństwa stałam się właścicielką narożnika .....(potrzebowałam spania dla gości i dokonałam zakupu pomyłki)
    aranżacja powyżej to pierwsza napotkana próba w miare trafiającego do mnie "ratowania" bytu wnętrza z takim czymś...



    akcja reanimacyjna obejmuje też wymoszczenie mojego bubla tymi oto ulubienicami

    mam szatański plan przy pomocy szablonu, zgrzebnej szmaty i farby do tkanin spróbować stworzyć coś takiego (kiedyś uszyłam sobie suknie na bal i wpuścili mnie na sale więc może da rade)

    w zagospodarowaniu przestrzeni wokół biore pod uwage gadżeciki z tych milusich inspiracji:


    zawsze miałam coś z wiedźmy ...



    to miejsce w którym nie tylko kombinuje jak uratować błędy młodości ale też bezkarnie moge sobie miec ochote na !!! i mam ...to sofa zalecana mi przez psychoterapeutów ....antidotum na trucizne mojej obecnej salonowej pokraki ..lek na całe zło


    może tylko mniejsza ..

    od jakiegoś czasu stałam się zwolenniczką sofy i foteli (4 i to nie z jednej rodziny )...to wygodniejsze, nawet na mega narożniku nie usiądzie tyle osób ile on jest w stanie pomieścić, ludzie lubią się widzieć dlatego mój plan to jedna sofka i 4 fotele ...mój stan posiadania ..jeden pokraczny narożnik, którego foto z lszacunku dla uczuc estetycznych ewentualnych gości wątku nie zamieszcze przed reanimacją
    akcja reanimacyjna na dobrej drodze, wybrałam tkaniny i pomyśliwam nad aranżem zabijającej mnie ściany za nim....efekty planuje na lipiec
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh2 sofa..jpg
Wyświetleń:	5225
Rozmiar:	6,1 KB
ID:	11559   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh2 poduchy vint&#97.jpg
Wyświetleń:	5232
Rozmiar:	7,9 KB
ID:	11562   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh3 livingrom..jpg
Wyświetleń:	5266
Rozmiar:	88,6 KB
ID:	11564   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh living room n&#9.jpg
Wyświetleń:	5235
Rozmiar:	72,5 KB
ID:	11616  
    Attached Files
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 29-05-2010 o 20:35
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Ciąg dalszy :



    sofa, poduszki, świeczniki ....ich troje

    no trąci przepychem ...i kiczem trudno też okreslić funkcje ...to czemu przyciąga wzrok ...?

    duży plus zarówno dla ramki jak i ideii szkicu ....

    nie mam ani jednego takiego a mieć muszę ...to wyższa konieczność

    sporo tego ....i co wybrać ...jak to pogodzić z posiadanymi zasobami ..jutro zasoby przedstawię ..wydrukuje obrazki i trzeba podjąć decyzję ...pomoże mi ktoś ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh2 świeczniki $ .jpg
Wyświetleń:	5174
Rozmiar:	7,9 KB
ID:	11609   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh2 dekor roman c.jpg
Wyświetleń:	5187
Rozmiar:	9,7 KB
ID:	11610   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh2 livingroom..jpg
Wyświetleń:	5200
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	11611   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh5  livingroom..jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	20,0 KB
ID:	11613  
    Attached Files
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 25-05-2010 o 23:11
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Pracowity dzień ...trwają prace nad wiatrołapem ....
    sen z oczu spędzał mi parapet ...chciałam osiągnąć efekt szarawego starego drewna z lekko bielonymi słojami

    gotowego takiego nie spotkałam ....zatem market budowlany ....deska świerkowa(bo to tylko 18zł, dębowa też była ale za 100zł a to jak niewiadomego końca eksperyment za dużo uznałam),



    szlifierka wygładziła strukture słoi

    bejca tu zaczęły się schody ...idealny kolor bejcy trudny do uzyskania ...dodatkowy kurs po v33 w kolorze "dąb ciemny".(zaufałam Falli0 blog "Dom i Styl ) ..jak sie okazało zbyteczny bo finalnie najlepszy efekt dała taniutka małżowa bejca dąb rustic używana do tych jego stateczków (ale pokłony dla bejcy v33 ..świetna ..i wykorzystam na innym polu )

    i nagle okazuje się że nie mam wosku wybielającego ........i małż mój kochany małż przytargał puszeczke impregnatu białego do drewna (też z pichcika modelarskiego) .."może być ?" zapytał ..nie byłam przekonana ale nic innego nie miałam i ....NADAŁ SIĘ !!!!







    tak wyglada po bejcowaniu i wybieleniu ( wybielałam impregnatem do drewna wybielającym słoje ....w tym wypadku dało efekt jakiego oczekiwałam ale musze jeszcze spróbować z pastą lub woskiem wybielającym )

    na efekt olejowania trzea poczekac 24 godziny

    dlatego co ogłaszam i pisze ...już nigdy złego słowa na to jego modelowanie nie powiem





    podobne ?............................. zapraszam do komentarzy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7062..JPG
Wyświetleń:	5150
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	12105   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7046..JPG
Wyświetleń:	5147
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	12107   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7064..JPG
Wyświetleń:	5132
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	12108   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7086..jpg
Wyświetleń:	5136
Rozmiar:	76,2 KB
ID:	12147  
    Attached Files
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 31-05-2010 o 08:59
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Literki ....świat ogarnia literkowe szaleńswo ....ja poddalam sie temu szaleństwu bez reszty i moim literkowym inspiracjom poświęcę sporo miejsca

    Troche wiadomosci ze świata .....abecadło zdobi ...teraz na ścianie trzeba mieć napis z liter w stylu vintage!
    Szał liter wypiera obrazy, tapety i ozdobne naklejki. Mamy nowy międzynarodowy hit...trówymiarowe literki!

    A podobno najlepszy sklep z elitą literkową jest w Paryżu...panowie Nicolas Flachot i Terry Bruere przeszukują targi staroci w całej Europie i z nich ściągają pojedyncze litery i całe napisy. Każda litera jest inna ...ma swoją historię ...i indywidualny krój.
    kilka zdjęć z ich sklepu www.kidimo.com





    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dream..jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	61,3 KB
ID:	12018   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	makro..jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	12019   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	arton69-604x398..jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	35,2 KB
ID:	12020   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kidimo..jpg
Wyświetleń:	5070
Rozmiar:	40,4 KB
ID:	12022  
    Attached Files
    • Typ Pliku: stoł (92,4 KB, 5084 views)
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 29-05-2010 o 23:50
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Na pierwszy ogień niech pójdzie słowo pisane ...na ścianie ...




    i nie pije tu do tego, że facetom trzeba o pewnych sprawach przypominać
    choć ja chyba zacytowałabym mojego idola "Małego Księcia", którego kocham od lat "najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu"




    tu w połączeniu z małą domową galerią ...kupuje ten pomysł ...jak dla mnie idealnedwa w jednym




    no ...z tym telewizorkiem to tak ...na dwoje babka wróżyła ...(jak juz w systemie dwójkowym komentuje) ale sam kształt literek jest ok



    to dla ceniących trud malarza ...przeciwników ściennych wyznań na stałe ....grzeczna wersja a też daje tego literkowego ducha

    a to specjalnie dla amatorek starych drzwi ...kiedyś będzie post tylko o nich i wielu mozliwosciach ich zastosowania we wnętrzu ...ale dzis tylko jeden ..taki








    choc te akurat drzwi nie ujmuja mnie swa urodą......
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki jako mot&#1.jpg
Wyświetleń:	5013
Rozmiar:	27,2 KB
ID:	12013   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki jako mot&#1.jpg
Wyświetleń:	5046
Rozmiar:	72,3 KB
ID:	12014   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki jako mot&#1.jpg
Wyświetleń:	5015
Rozmiar:	57,5 KB
ID:	12015   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sh wnętrze..jpg
Wyświetleń:	5026
Rozmiar:	46,8 KB
ID:	12016   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drzwi stare z mo&#11.jpg
Wyświetleń:	5037
Rozmiar:	58,3 KB
ID:	12017  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 30-05-2010 o 15:08
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Podążając dalej literkowym tropem kilka inspiracji z użycia litery w aranżacji wnętrza:

    to mój faworyt ...litera na pólce



    szlachetna biel i lekkość szkła ..jak sie nie zachwycać







    napis płaskorzeźba ..w kolorze ściany istnieje jako faktura ...zmienia nudną ścianę

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literka n..jpg
Wyświetleń:	5026
Rozmiar:	84,4 KB
ID:	12023   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki stojące..jpg
Wyświetleń:	5019
Rozmiar:	25,3 KB
ID:	12024   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki we wnętr&#.jpg
Wyświetleń:	5033
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	12025   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki makro na&#32.jpg
Wyświetleń:	5024
Rozmiar:	60,4 KB
ID:	12026   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki inspirin&.jpg
Wyświetleń:	5024
Rozmiar:	47,3 KB
ID:	12027  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 29-05-2010 o 23:54
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Tez uwielbiam literki. Wklejaj, wklejaj...

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    KIlka pomysłów na to z czego można tworzyć napisy .....

    ...poduszkowe słowa...
    .



    miałam też śliczną lampkę o podstawie & ale niestety zdjęcie wcieło ...poszukam ale jak sie nie znajdzie to trzeba uruchomić wyobraźnie wydaje mi się że podstawa była wycięta z cienkiej deseczki



    tu piękna dama solo na ścianie ...



    i w przestrzeni biurka



    a poniżej słowo pisane w formie zwoju ...dla tych, którzy nie lubią mazać po ścianach



    podsumowując litera we wnętrzu wiele może ...jak dla mnie różnorodność form daje nam wszystko czego potrzebujemy..

    od litery do książki ...blisko ...musze poszperać i zobaczyć czy stara dobra biblioteczka istnieje we wspólczesnej aranżacji wnętrz tradycyjnie czy ....z fantazją
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki na podus&#1.jpg
Wyświetleń:	4991
Rozmiar:	29,5 KB
ID:	12068   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki napis i &#10.jpg
Wyświetleń:	4996
Rozmiar:	46,8 KB
ID:	12070   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sypialnia wiki 2..jpg
Wyświetleń:	5008
Rozmiar:	43,7 KB
ID:	12071   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piekne..jpg
Wyświetleń:	5009
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	12072   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	białe na krzyżaku.jpg
Wyświetleń:	4991
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	12073  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 30-05-2010 o 10:34
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Witaj Konstancjo! Literki super - też jestem ich gorącą fanką. Stare drzwi - nie mogę doczekać się ciągu dalszego, mam kilka i zamierzam wykorzystac je u siebie, pomysły na nie też mam ale chętnie poczytam i popatrzę na inne koncepcje

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Nie mogę obiecać, że to koniec u mnie o literkach ( i ciągle nie mogę tej lampki zaleść ) ale na dowód, że mogą być wszędzie to



    i tylko to ....działam w wiatrołapie ....małż bialutki jak dziadek mróz od szpachli (nie pytajcie czemu skoro to ja działam)
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	literki na obrus&#10.jpg
Wyświetleń:	4837
Rozmiar:	17,2 KB
ID:	12398  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 01-06-2010 o 21:46
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    od litery do książki ...blisko ...musze poszperać i zobaczyć czy stara dobra biblioteczka istnieje we wspólczesnej aranżacji wnętrz tradycyjnie czy ....z fantazją [/SIZE]
    a mogę wstawić odnośnik do mojej galerii? bo tam trochę ciekawych książkopółek i regałów wrzuciłam onegdaj... miłego oglądania!
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...2y#post3175674
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    obejrzałam ....i jak tu ktokolowiek zagląda ...to nich obejrzy ....warto zwłaszcza, że moje noranie na ten temat odłozone w czasie ....dlczego? wyjaśnie w Komentarzach ....



    no nie ...jednak przy okazji kawusi ....żeby mieć u siebie ostatnie słowo ....
    zaczne tylko ....odbiegając od nowoczesności i designu bo Monah jak dla mnie wyczerpała temat od klimatu bardziej sielskiego ....kręca mnie takie zagracone póleczki



    tu autorka bloga (znajde odnosnik w chwili czasu) wykorzystała stary zegar ...bardzo mi sie podoba



    znalazłam http://lowflyingangels.blogspot.com/...ielone%20meble świetny blog zaprowadził mnie tam ktoś z forum ..ale sorki nie pamietam kto



    no dokończe w chwili błogiego lenistwa ....chyba przesadziłam z aktywnością ...antybiotyk działa na wszystkich frontach (ostatecznie znowu trafie do sypialni )

    i jeszcze taka ....



    bardzo mi się podoba .......nigdy nie dojrzeje do wytwornej biblioteczki ...no cóż albo to kwestia czegoś innego bo taka wytworna prowizorka (zwana na świecie shabby chic) jak dla mnie idealna
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	książka 1..jpg
Wyświetleń:	4781
Rozmiar:	84,1 KB
ID:	12470   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biblioteczka..jpg
Wyświetleń:	4781
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	12471   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	książka..jpg
Wyświetleń:	4732
Rozmiar:	32,7 KB
ID:	12551   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bibloteczka..jpg
Wyświetleń:	4654
Rozmiar:	35,0 KB
ID:	12846  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 06-06-2010 o 20:07
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Po porze deszczowej mamy łaskawsze dni 9oby było ich wiele!) ............ i wyszłam na taras .........rozejrzałam sie ..............i ...........ugor .....zobaczyłam .....

    Decyzja .....mobilizacja ...teren naprawiamy na ile to możliwe ....
    W realu będę łamać paznokcie .....parzyć się pokrzywami (a są .oczywiście że są .niestety ) a tu w chwilach błogiego lenistwa spróbuje stworzyć sobie plan ......

    Od okna tarasowego do płotu mam jakieś 12m (szer no może 14), od zachodu do granicy ok 5 m na długości ok 35m i przed domkiem może 10 .......teren mikro ale do makro opanowania i z makro problemami ( a obok działka rodziców bez płotu pomiędzy ok 400 m2) i to ratuje mi życie ....

    1- garaż do zburzenia solidna komunistyczna budowla o pół metrowej ścianie z cegły i stropie z betonu na szynach kolejowych

    2 - kamienica .......wysoka do samego nieba ....z cegły .....od południa



    i właśnie ta kamienica ..odbierała mi nadzieje na jakikolwiek plan ....bo jaki można miec plan ....jedyne co mi przychodziło do głowy to ogłosić kasting wśród realizatorów filmów wojennych ..........do realizacji scen egzekucji......................ale już tak nie jest .i ..to .....SIŁA INSPIRACJI

    Mam ........... mam właściwą inspirację .....główną inspiracje ...to ogród stworzony przez Charlotte Rowe .......

    teraz on ..po przydługim wstępie moja inspiracja







    i widok z jadalni ............można mieć ściane płaczu ...ale można sobie z tego nic nie robić i miec tak



    a nocą .................................



    a to wszystko na 35 m2 ............i w środku Londynu ................doskonałe połaczenie stylu nowoczesnego z rustykalnym i akcentami prowansalskimi ......zjawiskowa przestrzeń pod osłoną nieba





    a ja wierze, że moge coś zrobić w środku Kielc ........na troszku większej przestrzeni ...........
    ostrzegałam że jestem gaduła ?????????? ...no chyba tak ........słówko opowieści w tytule powinno ostrzegać ......
    .................................................. .....cdn
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte drewno&#3.jpg
Wyświetleń:	4759
Rozmiar:	42,8 KB
ID:	12493   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte ławecz&#107.jpg
Wyświetleń:	4750
Rozmiar:	35,7 KB
ID:	12494   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	widok z jadalni..jpg
Wyświetleń:	4732
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	12495   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte a to ty.jpg
Wyświetleń:	4737
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	12497   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7124..JPG
Wyświetleń:	4722
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	12552  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 03-06-2010 o 18:45
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Przeglądając wiele projektów Charlotty zauważyłam, że dużą rolę w tworzeniu zielonych oaz odgrywa u niej światło.

    Używa go dla podkreślenia detalu i dla stworzenia nastroju. NO wiem ...to nie jest odkrycie ale sposób użycia światła w przestrzeni pod chmurką zmienia sie ....
    Obecne "tak" dla oświetlenia zielonym salonie to :

    > nisko umieszczone na tarasie, rabatach itd źródła światła o małym natężeniu ..............takie światło tworzy nastrój magii...

    podświetlamy ściany,



    donice,



    podłogi, siedziska ......wszystko to co podkreślone da klimat








    śliczne ................światło ........ niby tylko światło a jak wiele może a to tylko marna część jego możliwości
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte światł&#11.jpg
Wyświetleń:	4711
Rozmiar:	19,1 KB
ID:	12525   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	taras2 deski i oś.jpg
Wyświetleń:	4695
Rozmiar:	35,0 KB
ID:	12526   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte światł&#11.jpg
Wyświetleń:	4707
Rozmiar:	25,1 KB
ID:	12528   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte światł&#11.jpg
Wyświetleń:	4715
Rozmiar:	42,5 KB
ID:	12529   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte detale&#32.jpg
Wyświetleń:	4718
Rozmiar:	26,2 KB
ID:	12530  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 03-06-2010 o 13:25
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony