dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 105
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Możemy podświetlić donice ...albo użyć podświetlanej donicy.!!!!! ...
    W ciągu dnia mamy donice ....o często designerskim kształcie a w nocy świecący punkt ...dyskretny ...nie oślepiający ..no chyba że pięknem










    podświetlane taborety ...nawet bez jeziorka zrobia swoje

    więcej o tych http://hydroponika.pl/donice_podswietlane/

    a tu można nabyć tę więcej niż donicę http://sklep.hydroponika.pl/katalog/.../podswietlane/

    wada ...piękne jest cenne ...w tym wypadku od 1000zł ....ale warto ...jedną choć taką mieć

    ale jako, że podświetlany cud dość cenny ...to na pocieszenie Ikea np oferuje takie sympatyczne świecące solarki...do zdobycia też w Castoramie


    podświetlane donice to dużo więcej niż tylko pojemnik na rośliny, to również więcej niż zwykła lampa ....pozwalają na budowanie nastrojowej aury i radykalnie zmieniają charakter otoczenia domu.............i sporo się naszukałam żeby udowodnić, że nawet tak nowoczesne wzornictwo ma szanse wpasować się w klimaty bardziej tradycyjne



    i o to chodzi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	donice podswietl&#.jpg
Wyświetleń:	3907
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	12532   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	solar solig desi&#1.jpg
Wyświetleń:	3871
Rozmiar:	4,4 KB
ID:	12535   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	świecąca donica1..jpg
Wyświetleń:	3867
Rozmiar:	3,8 KB
ID:	12537   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BLOB_XL_LAMPA_TABOR&.jpg
Wyświetleń:	3871
Rozmiar:	68,4 KB
ID:	12614   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	design i tradycj&#97.jpg
Wyświetleń:	3858
Rozmiar:	27,1 KB
ID:	12616  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 04-06-2010 o 00:29
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    i światełka tworzące nastrój ...ciepło ognia ..tego malutkiego i tego większego



    scena jak z "Pożegnania z Afryką" tylko Redforda brak




    niezastąpione ...





    biokominek ...dla mnie super w każdej formie ...uwielbiam ogień
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czar latarenek..jpg
Wyświetleń:	3852
Rozmiar:	34,2 KB
ID:	12610   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte drobia&#122.jpg
Wyświetleń:	3829
Rozmiar:	21,5 KB
ID:	12611   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh biokominek..jpg
Wyświetleń:	3862
Rozmiar:	55,9 KB
ID:	12615  
    Attached Files
    • Typ Pliku: ogr (58,2 KB, 3776 views)
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 12-06-2010 o 20:19
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Jeszcze tylko pare drobiazgów ........tworzących klimat ...w retro ogrodach



    stanąć może na


    na ścianie ...




    i coś dla mnie ...



    a to wybrała juniorka ......



    na szczęście juniorka ma balkon
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh coś..jpg
Wyświetleń:	3825
Rozmiar:	34,8 KB
ID:	12617   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kula srebrna..jpg
Wyświetleń:	3821
Rozmiar:	42,6 KB
ID:	12619   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	roslinki i coś n&#97.jpg
Wyświetleń:	3824
Rozmiar:	54,5 KB
ID:	12620   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh zegar..jpg
Wyświetleń:	3835
Rozmiar:	65,3 KB
ID:	12621   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rh podest kolumn&#.jpg
Wyświetleń:	3827
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	12622  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 04-06-2010 o 00:41
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Od marzeń do rzeczywistości .........

    Weekend pracowity i piekny bo taki słoneczny podsumowując:

    wiatrołap ...małymi kroczkami posuwamy się do przodu: panele na ścianie są , parapet oprawiony, raz zamalowane,






    lustro porażka ...ja w roli pomysłowego Dobromira ....pomysł był dobry ..nie tak pomysł był z inspiracji , impuls był z obserwacji kupki kory na trawniku ......posiadane lustro za wysokie i za wąskie ...to polożyło oczekiwany efekt ramy ....moim zdaniem za wąska (w komentarzach foto )...jeszcze nie skończone



    na pocieche ...nowa miłość .............DECOUPAGE....to cudne ...no to znaczy zależy kto tworzy bo Kasiorek tworzy dzieła , Lutajka również ........a po lustrze to ja chyba nie powinnam .......

    Zostałam zainfekowana Kasiorkowymi komódkami (nawiązuje do techniki, to dzieła i nigdy czegoś z takim przekazem nie stworze!!), nadkaziłam sie kopytkami u Lutajki (czytaj jak poprzednio) a po wyprawie do "pakamery" i "trendymanii" to jestem chora.







    http://www.pakamera.pl/decoupage-0-1830.htm tam jest ich mnóstwo ....skarbiec zresztą nie tylko cudeniek decoupagu ale i innych arcydzieł .........retro gadżety, poduchy...........oj długo jeszcze można wymieniać ......ale zamawiam zestaw na allegro i ucze się .....






    i obym do września opanowała tę sztuke ...to taki zapiśnik juniorce sprawię .........jest w wieku zapiśnikowym ...ten cel jest bardzo ważny inaczej mój zestaw będzie leżał w szufladzie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7161..jpg
Wyświetleń:	3771
Rozmiar:	38,9 KB
ID:	12761   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	herbaciarka sztuć.jpg
Wyświetleń:	3781
Rozmiar:	53,3 KB
ID:	12765   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7162..JPG
Wyświetleń:	3783
Rozmiar:	83,8 KB
ID:	12770   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	notes paryski..jpg
Wyświetleń:	3783
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	12771   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	listownik z kotk&#.jpg
Wyświetleń:	3383
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	12779  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 26-06-2010 o 20:31
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Musze mieć takie kopyta ....tak to się chyba nazywa ...pierwsze zobaczyłam u Lutajki ...

    opętana wklejam ku pamięci napotkane w sieci ...nie zapisałam czyje są dlatego będa anonimowe






    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kopyta 2..jpg
Wyświetleń:	3772
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	12772   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kopyto 4..jpg
Wyświetleń:	3761
Rozmiar:	64,5 KB
ID:	12773   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kopyto 3..jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	66,0 KB
ID:	12774   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	prawidłą..jpg
Wyświetleń:	3762
Rozmiar:	29,1 KB
ID:	12775   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kopyto 5..jpg
Wyświetleń:	3569
Rozmiar:	85,5 KB
ID:	12776  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 15-06-2010 o 21:01
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Po długiej porze deszczowej ...i bardzo przykrych dla częsci kraju jej powodziowych skutkach ...mamy upały ....i duży urodzaj komarów ....

    ciepłe wieczory chciałoby się spędzić na tarasie ...a tu nic z tego ... bo zjadliwa gadzina wbija sie w swych krwiożerczych zapędach i trzeba uciekac albo poddać a potem drapać ale nie chcem ani uciekac ...ani chodzić cała w bąblach zatem wypowiadam wojne ......



    pochodnie , lampy to wszystko co dały nam zdobycze cywilizacji wiadomo mozna kupić ...troche pomoże

    ale matka natura w swej madrości musi coś mieć przeciwko nim ....i ma

    Plectranthus (zwany komarzycą) – roślina pnąca, której główną ozdobą są dwukolorowe liście, zielone z białymi lub jasnozielonymi brzegami, dobrze sprawdza się w donicach wiszących oraz przy ścianach, murkach i innych elementach służących im jako podpory, ja swoją przezimowałam w sypialni i broni mnie juz drugi rok ...ale potrzebuje posiłków



    Kocimiętka – bylina osiągająca d0 35-40 cm wysokości, posiada związek nepetalakton ...brzmi dziwnie ale kreci koty ....odstrasza komary



    Mirt ....roslinka symbol pokoju i radości, przetrwania trudnych warunków i odrodzenia ....piękna ...delikatna ........potrzebna mi ...kupuje



    Bazylia ...nic dodać nic ująć ...tylko jak zachować jako oręże gdy to tak miło sie konsumuje ...no dużo trzeba mieć ...




    i oto broń biologiczna skierowana na komarzyce ..... a wszystko przez to że poczytać na huśtawce nie mogłam ....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kocimietka..jpg
Wyświetleń:	3646
Rozmiar:	44,0 KB
ID:	13421   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	plectranthus-scu&#11.jpg
Wyświetleń:	3662
Rozmiar:	77,1 KB
ID:	13422   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bazylia..jpg
Wyświetleń:	3645
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	13423   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mirt..jpg
Wyświetleń:	3658
Rozmiar:	81,1 KB
ID:	13424   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komary..jpg
Wyświetleń:	3654
Rozmiar:	56,1 KB
ID:	13430  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 12-06-2010 o 16:17
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    i jeszcze mniej subtelna częśc matki natury ...nie ostrzega ...nie odstrasza a wabi i ....

    Rosiczki – bardzo egzotyczna i drapieżna roślina. Kwiaty rosiczki mogą przybierać różne kształty i wielkości. Na szczytach swoich kwiatów wydziela wabiące substancje. Zwabiony owad siada na kwiatku i zostaje przyklejony lepką cieczą. Kwiat się zamyka, po czym wydziela kwas mrówkowy, który rozpuszcza owada, a sama roślina wchłania jego białko. .....wow ....



    Aristolochia – roślina pnąca o bardzo dużych i dekoracyjnych, kielichowych, pułapkowych kwiatach w kolorze bordowym/ciemnoczerwonym z żółtymi nieregularnymi pręgami. Aristolochia zwabia owady (nie tylko komary) do swojego kielicha, po czym blokuje drogę wyjścia swoimi włoskami. W ten sposób wykorzystuje złapanego owada do zapylenia i zabija go.



    przemoc w przyrodzie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rosiczka..jpg
Wyświetleń:	3617
Rozmiar:	26,9 KB
ID:	13431   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ph_aristolochia_&#110.jpg
Wyświetleń:	3625
Rozmiar:	52,9 KB
ID:	13432   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ph_aristolochia_&#107.jpg
Wyświetleń:	3626
Rozmiar:	31,6 KB
ID:	13433  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 12-06-2010 o 16:24
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Moje tarasowe improwizacje ...ciąg dalszy ...ku pamięci

    sukulenty ...przy obecnym trendzie suchych ogrodów ...i upałach opcja dość atrakcyjna ...no i pięknie wyglądają a niewiele wymagają ...



    taka kompozycja to juniorkowy typ na balkon ....moja do salonu ...

    a tak na taras ..aktualnie u mnie pomiędzy płytkami betonowymi ale też ciekawy klimacik daje



    a to zielono mi pod ogrodzeniem ....białe kamyczki ...i mariaż dech z betonem ...dobry smak zaleca aby na jednej przestrzeni nie łączyc wiecej niż3 rodzajów materiału ...hmmm w sumie to 3 juz dużo




    i jeszcze lampa nad stół ...czy nad cokolwiek ... wypatrzyłam podobną ...bardzo podobna w Praktikerze ..200zł ...ale musi być



    rozchodnikowe kompozycje tworzyłam dziś pod obstrzałem komarów ...jako że moje roślinkowe anykomarnice nie specjalnie je odstraszyły ...fotorelacja po powrocie juniorki z wycieczki ...skarb przechwycił jedyny rodzinny aparat

    na tarasie zagościły też moje kochane jednoroczne damy petunie i pelargonie ...jeszcze skromniutkie ale ufam że za 2 no 3 tygodnie pokażą swe możliwości ...niektóre dostały nowe domki ....raczej przemalowane bo po zeszłorocznych fioletach nastąpią ...biele, szaroci doniczkowe
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kompozycka z suk&#11.jpg
Wyświetleń:	3618
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	13442   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte paproc&#105.jpg
Wyświetleń:	3613
Rozmiar:	41,4 KB
ID:	13443   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	oranżeria i lampa.jpg
Wyświetleń:	3677
Rozmiar:	57,0 KB
ID:	13444   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	deski i kamień..jpg
Wyświetleń:	3618
Rozmiar:	41,7 KB
ID:	13445   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	charlotte aranż p.jpg
Wyświetleń:	3617
Rozmiar:	46,6 KB
ID:	13446  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 12-06-2010 o 20:57
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Ciągle cos robie ...a tu nic nie widać .......

    no tak wiatrołap czeka na listwy (tydzień) i drobiazgi z wobeline (niezbędne ) ..wieszaczki z allegro i tak dalej .... i tu dylematy

    donice i lampion już klamka zapadła będą takie








    ma 48 cm wysokości ...i piękny ten detal ....aktualnie jest planowany do wiatrołapu jako zapowiedź klimatu domu ale nie wiem czy go nie zawłaszcze na rzecz salonu ...czekam na przesyłke



    siedzisko znalazłam ..to jedna dobra wiadomość ...w domu pod schodami miałam i nagle mnie olśniło że stara toaletka babcina (już dawno bez 3 luster składanych ) idealnie sie nadaje ....mniej idealny był fakt że kiedyś uznałam że najzacniej jej będzie w hebanie połysk ...a jeszcze innym razem złoto mi wpadło do głowy tak że teraz troche zabiegów naprawczych będzie koniecznych ...ta czerń prawie nawet mi odpowiada ...a złoto usune ...(szuflady juz przeszlkifowane)


    szafka przechrzczona na siedzisko (pełniące tez role półki na buty 10 par sie zmieści nas jest troje ...małż ma 2 pary w uzyciu ..zmieścimy sie ..mega szafka w garderobie ) stanie na ścianie udającej stare drewno





    uchwyty mosiężne już zamówione takie ..w klimacie zbliżone do tych z doniczek ... (no kolorystycznie ciut nie ale coś wymysle ...








    uchwyty stwarzają mały problem ...wzór 1 czy 2 ..zamówiłam oba ...jestem za tym 2 prostszym ...ale ........



    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	donica greko mała.jpg
Wyświetleń:	3591
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	13496   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uchwyt mosiężny &#5.jpg
Wyświetleń:	3582
Rozmiar:	21,4 KB
ID:	13498   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okucie mosięzne &#9.jpg
Wyświetleń:	3590
Rozmiar:	13,1 KB
ID:	13499   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampion nero 120 &.jpg
Wyświetleń:	3588
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	13500   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7242..JPG
Wyświetleń:	3582
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	13501  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 13-06-2010 o 09:14
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    razem z uchwytami przyjdą klucze ...takie durnostrojki jak to mówi Lutajka i kołatka ...też w hołdzie donicom zakupiona u pana od uchwytów


    a to mnie zaskoczyło ...no to że ja takie coś jestem skłonna kupic ...to normalne ale że są tacy co to wiedzą ...to wyższa intuicja







    a to wpadło mi w oczy przypadkie sprzedawane jako mydelniczka bodaj u mnie będzie póleczką na coś ...no np klucze ...
    kurcze troche jak poidełko dla ptaków wygląda po dłuższym patrzeniu ......albo kościelna ...no i tak mam zawsze ...



    doprzemalownia ....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	klucz..jpg
Wyświetleń:	3583
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	13502   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	uchwyt mosiężny &#4.jpg
Wyświetleń:	3578
Rozmiar:	26,5 KB
ID:	13503   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zeliwna-poleczka&#45.jpg
Wyświetleń:	3565
Rozmiar:	21,0 KB
ID:	13504   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pęk kluczy matad&#111.jpg
Wyświetleń:	3559
Rozmiar:	43,3 KB
ID:	13526  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 13-06-2010 o 15:06
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Pamiętajcie o ogrodach .....oj rozmarzyłam sie po niedzielnym spacerku ...zatem od wiatrołapu do ogrodu ....

    w czerwcowym słoneczku wypatrzyłam na swoim terenie małe roślinne okazy ...no daleko jeszcze do pełnego obrazu ale fragmenciki ...ściana kiedyś moja zmora a od niedawna ...całkiem sie z nia zaprzyjaźniłam ...w czasie upałów ostatnich dni okazała się schronieniem ...chroni nas od ostrego południowego słońca i chłodzi ....



    moje tawułki niestety nie zakwitły tak jak potrafią bo walczyłyśmy z mszycami ....a za nimi trawa ozdobna ..jej mszyce pozostały obojętne





    andromeda ....piękna dama w czasie kwitnienia ma śliczne fioletowo-niebieskie dzwoneczkowate kwiatuszki




    i piwonie mają sporo lat a ciągle zachwycają pięknem



    i zielone jeszcze ale już pyszne ..próbowałam



    małe a cieszy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia IMG_7287..jpg
Wyświetleń:	3553
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	13560   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia (2) IMG_7289&#4.jpg
Wyświetleń:	3560
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	13566   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia (2) IMG_7286&#4.jpg
Wyświetleń:	3571
Rozmiar:	77,2 KB
ID:	13567   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7300..jpg
Wyświetleń:	3540
Rozmiar:	47,5 KB
ID:	13571   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7298..jpg
Wyświetleń:	3540
Rozmiar:	47,1 KB
ID:	13572  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 13-06-2010 o 19:52
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    wklejalam cudne obrazy z serii tajemniczy ogród ...mniej lub bardziej poukladany i wkleje je tu dla tych którzy nie zaglądają do komentarzy

    pierwszy to podejrzany u Iwy ..opuszczony ale taki jaki chce się mieć



    w tym brakuje mi tej wolności natury



    dzieje się też na tarasie .........to akcja pod kryptonimem "w oczekiwaniu na ..." bo pomimo działań ostrych to działanie na jakiś czas tylko ...na czas do wyburzenia garażu
    do wczoraj ściane okropnie zużytą zakrywałam słomianką ...ale zbuntowałam sie i kolejnej nie kupiłam ...postanowiłam dołożyc troche klimatu i skuć to sie skuć da do cegieł a reszte potraktować na szaro-biało i tak w klimacie shabby chic ....(prowizorka zdecydowanie czy wyjdzie wytwornie nie wiem ....) poczekć na taras właściwy (hmmm oby stara prawda prowizorki są najtrwalsze nie okazała sie tu prawdą )

    etap pierwszy rujnowanie ...wcale nie taki zmruszały jak oczekiwałam ten tynk sie okazał


    i pierwszy efekt ...no precyzyjny to macher od ukłaania tych cegieł nie był ale po zaimpregnowaniu ....i z lampionkami w kwiatuszkach ...z bluszczykiem planuje ...damy rade



    malutki reportaż z demolki w komentarzach ...

    no i nie moge się powstrzymać ...znowu mur jakiś ...metalowe łóżko i głowa w chmutach ....



    ten uroczy zakątek to część prezentowanego w majowym numerze "Werandy" małego kawałka francuskiej oazy
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia IMG_7274..jpg
Wyświetleń:	3538
Rozmiar:	51,2 KB
ID:	13576   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drewniane belki &#10.jpg
Wyświetleń:	3540
Rozmiar:	64,8 KB
ID:	13584   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ściana ogrodzeni&#97.jpg
Wyświetleń:	3554
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	13585  
    Attached Files
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 16-06-2010 o 21:12
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Niestety ...pomimo ostrzeżenia ......choć to podszept diabelski był Królowo wlazłam do oazy zła ... mówiąc wprost luknełam sobie na Impressionen ......

    efekt

    zaawansowana rozpacz ....
    rozbudzone nadzieje .......
    i nowy wariacki impuls ...

    nie wspomne o tym wszystkim co powinnam mieć ...bo niczym to przy nurtującej mnie sprawie .....oto ona





    nie chodzi mi ani o lampkę ...choć ładna ani o garderobę ...a jest na czym oko zawiesić ........ ale o ..............ŚCIANE !!!!!

    a teraz wariactwo ..

    było tak


    jest tak

    przecieramy ?????
    w sobote małż ma spotkanie klasowe ...mam cały dzień na działania ....dziewczyny chcemy zobaczyć jego mine ...jak wróci ????????????? bardzo prosze o zabranie głosu ..opinie ...bo sobota już pojutrze

    a w komentarzach wyjaśnienie ...
    i ściany moje wymarzone oczywiście w następnym poście byc muszą ...jak już wkroczyłam na tę ścieżkę
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z majtkowo popie&#1.jpg
Wyświetleń:	6051
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	14039   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7117..JPG
Wyświetleń:	3450
Rozmiar:	21,7 KB
ID:	14072   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7162..JPG
Wyświetleń:	3442
Rozmiar:	16,0 KB
ID:	14073   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampka i ściana..jpg
Wyświetleń:	3655
Rozmiar:	32,0 KB
ID:	14096  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 17-06-2010 o 22:10
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Ściany .. a raczej ściany w tynku ....tak to moje ulubione

    kocham je oczami bo niewiele o nich wiem ...ale czuje się w nich tak bardziej ...trudno to określić ale no powiedzmy że tak bardziej udomowiona
    ściana w farbie jest stateczna ...spokojna ...tynk zdaje się mówić ... kłamać konkretnie o przylepionej do nowych ,scian historii ...podrabiana patyna

    no bo jak domek własnie powstał ...to trzeba sobie tę historie dobudować ...a spatynowany tynk to jeden z doskonale sprawdzających sie akcesorii

    post wyżej wyprawa do Świątyni Zła dał początek tematowi tynku ....zupełnie niespodziewanie rozwinął on się w Komentarzach ale dla porządku ałe podsumowanie.........

    to ku pamięci tynk do którego wzdycham .....i nie tylko on te wnętrza ..surowe a jednak pozostające w szczególnym klimacie ...przeszłości ...wspomnień ...



    na zdjęciu inne akcesoria podtrzymujące nastrój ...książka .....fotel.....kominek ....

    nie ma jednak tak dobrze ...taki tynk dynamizm wnosi do wnętrza ....stanowi sam w sobie mocny i przykuwający uwagę akcent ...a tym samym reszta wnętrza musi być skromna ....jakoś zaistnieć spokojnie na jego tle tak by wnętrze stanowiło jeden spójny twór .....dlatego to trudny do okiełznania temat .......wymaga dopracowania wielu zachodzących na siebie szczegółów już na etapie pomysłu ....i wymaga dużego wyczucia i wirtuozerii u ....mnie np

    a ja jak zobacze zaraz chcem mieć ....i w zadufaniu swoim jeszcze chce sama sobie to zrobić
    i zrobiłam ...narazie prototyp będący po trosze sukcesem a po trosze klapą ...poniżej efekt







    tyle się udało miało być jeszcze zeskrobanie i "wyszlichcenie" czytaj spatynowanie ale to jak narazie totalna klapa

    tyle tytułem nadrobienia wątku do Komentarzy ...jak zwykle u mnie wszystko odwrócone do góry nogami bo powinno być jak wiemy odwrotnie

    niniejszym oficjalnie dziękuje Małgoś i Mistrzowi za wskazówki i żelazne nerwy w konwersowaniu z tynkarskim imbecylem ....

    o innym popełnionym już wcześniej tynku będzie w następnym poście ....gdzie od tynku do łazienki przejde ...tej którą mam i co najbardziej mnie cieszy (tj mą wyobraźnię cieszy) te którą mieć zamierzam, a której pomysł zrodził się gdy Monah fascynacje falbankowymi cudami podglądałam a dopełnił w tajemniczym ogrodzie Iwy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	klimat wspomnień&#.jpg
Wyświetleń:	3331
Rozmiar:	72,9 KB
ID:	14707   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7332..JPG
Wyświetleń:	3328
Rozmiar:	45,5 KB
ID:	14713   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7341..JPG
Wyświetleń:	3313
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	14714   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7333..JPG
Wyświetleń:	3328
Rozmiar:	42,1 KB
ID:	14715  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 24-06-2010 o 22:50
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Wiem, że się powtarzam ale musze tu mieć po swojemu ....zatem łazienka ...

    są dwie ...kąpielowa stan surowy ..ale wreszcie mam na nią pomysł

    i dolna niby taka gościnna ale obecnie jedyna więc my się w niej rozgościliśmy ..a jakże i przez to traci czasmi swój klimat

    zaczęło się od miłości (no Dasiowej do mnie ) ale potem mojej do serii Arlekinada Cerkoloru ....




    obejrzałam wiele płytek ale te wydały mi sie ...moje ..........chyba przez ten szary nalot na wiśniowej .........i ten liść skamieniały ....może to tak że mój ześwirowany umysł uczepił się jakiejkolwiek istniejącej cechy szarego tynku i kamienia

    do tego umywalka roca i jajo koła ...totalna pomyłka ale wtedy jedyna forma jaką chciałam






    do tego nastała idea łazienki prostej ...surowej a poprzez dodatki glamour ...taki afirmowany na mnie
    z dodatków jest kinkiet ...reszta w głowie ...i może wreszcie będą ... jakieś pudełka kryjące kosmetyki i ciągle niewiadomego kształtu i maści uchwyt na ręczniki i papier ...nie spotkałam jeszcze swoich ...jak coś ktoś ma niech sie ulituje i w Komentarzach podrzuci ...







    tynk zrobiłam jak wiemy sama usiłując kolor dopasować do tego ze środka skamielinowego dekoru




    ...widać brzegi dwóch ścianek oddzilajcych część oficjalną od roboczej ..po prawej ukryty prysznic


    lubie ją ....a jak zmienie drzwi do prysznica (nie widać ....jak opanuje painta to zrobie rzut i będzie widomo dlaczego ) i przemaluje pomyłke ecri na jakoś szarawo będzie już ok
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	płytki baza..jpg
Wyświetleń:	3300
Rozmiar:	72,8 KB
ID:	14830   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jedyny dodatek..jpg
Wyświetleń:	3284
Rozmiar:	22,1 KB
ID:	14833   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6962..JPG
Wyświetleń:	2835
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	17291   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6961..JPG
Wyświetleń:	2839
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	17293   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7396..JPG
Wyświetleń:	2835
Rozmiar:	59,6 KB
ID:	17294  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 22-07-2010 o 19:42
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    tawułki mi zakwitły ....są śliczne ....









    i mój namiastek tajemniczego ogrodu teraz na tle płotu o wdzięcznej nazwie pseudo płot ..a kiedyś na murowanej cegle .....

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7382..jpg
Wyświetleń:	3277
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	14835   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7384..jpg
Wyświetleń:	3289
Rozmiar:	74,6 KB
ID:	14836   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7391..jpg
Wyświetleń:	3275
Rozmiar:	102,4 KB
ID:	14837   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7390..jpg
Wyświetleń:	3277
Rozmiar:	104,8 KB
ID:	14838   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_7383..jpg
Wyświetleń:	3276
Rozmiar:	77,6 KB
ID:	14839  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 26-06-2010 o 10:52
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    nie mogłam sie oprzeć i mam ....całe paczki bo tak sprzedawali











    serwetka z kameą jest tylko w tonacji czarnej ale tamto zdjęcie wcieło



    i jeszcze było piękne pawie oko ale zdjęcie mi wcieło ....wklejam serwetki bo na produktyprzyjdzie poczekać ...działam na tarasie ...w wiatrołapie ...garderobie ...i jak to Lutajka mówi Przydasie poczekać muszą
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	serwetki-papiero&#.jpg
Wyświetleń:	3273
Rozmiar:	40,9 KB
ID:	14840   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	papierowe-serwet&#.jpg
Wyświetleń:	3256
Rozmiar:	36,6 KB
ID:	14842   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	papierowe-serwet&#.jpg
Wyświetleń:	3259
Rozmiar:	27,9 KB
ID:	14843   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mix..jpg
Wyświetleń:	3270
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	14844   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mix mniejszy..jpg
Wyświetleń:	3248
Rozmiar:	49,6 KB
ID:	14845  

    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 26-06-2010 o 11:47
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    jutro dzień prawdy ............

    szafa ......śledzona .........wymarzona .....licytowana ...............




    trzymajcie kciuki aby zmieściła się w moich możliwościach ......bo jak nie to i pewnie się nie zmieści
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa francuska..jpg
Wyświetleń:	3258
Rozmiar:	46,9 KB
ID:	14846   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa francuska..jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	80,1 KB
ID:	14848  
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    nie opuszcza mnie myśl o stworzeniu na to lato ....na tarasie ...fajnego klimatycznego miejsca

    słomianki spalone ...mam odkryte cegły ...częściowo mur z betonu na most (tak myśle nawet zmruszały trzyma się dzielnie) ........

    kwiaty które mam nadzieję bujnością mnie porażą ............bluszczyk tyci tyci ...bugenwilia też malutka ...ale czekam (i na róże czekam ....)

    a to mam od wczoraj ...................no musiałam ....dojdą tam jeszcze latarenki i inne sukulenty




    nie patrzeć na brudne płytki będą malowane ....tak na szarawo z patyną ....
    mur też szary z czarnym nalotem czasu
    cegła ...tu mam problem ...obawiam się że za bardzo będzie się odcinała ...może tak rozrzedzonąfarbą transparentnie ..??????????
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia IMG_7404..jpg
Wyświetleń:	3226
Rozmiar:	72,9 KB
ID:	14938   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia IMG_7405..jpg
Wyświetleń:	3230
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	14939  
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 27-06-2010 o 08:54
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar konstancja30
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Słoneczko na miejscu ....ciepło ale bez uderzeniowego szaleństwa ........

    w mieście święto .........impreza za imprezą

    a ja siedze na huśtawce ...coś próbuje zobaczyć na monitorze ....i zanim mi coś zniknie pozostawie slad łazienki kąpielowej .........
    bo pomysł się skrystalizował i materiały zaczynają się zbierać ........

    biała ceramika ...pokrywa się kurzem ... ale jestem z niej zadowolona Hybner retro z powłoka antybakteryjną ...to był dobry a tani wybór




    wanna niestety ten cud ze zdjęcia to spory wydatek ....ponadto wanna już sobie stoi bynajmniej nie tak cudna ...zwykła prostokątna ...



    teraz musze wykombinowac jak i czym ją obudować aby pozostała w takim klimacie ...surowego metalu ...
    poszukuje płytek ....lub czegokolwiek innego co taki wygląd mi zapewni ...pomocy ...jak komuś sie coś trafi to do mnie ...
    druga w białych kafelkach ...no bardzo awatyjny plan .....



    lustro .......patrz na okna ...tak takie ma być i żadne inne .....
    a na nim umywalka na postumencie ......
    gdzieś w pobliżu stary stolik pomocnik z blaszakami ...cynowymi dzbankami itd



    podłoga ..miałam na oku panele ale Lasche pokazała mi te cudne płuyki i chyba się skusze ...

    cała aranżacja ma zostać stworzona wokół tematu ...drewno...surowy tynk...metal ...patyna ...



    .łagodność w detalu firan ........francuski klimat detalu



    frywolnośc i delikatność w obrazku ..
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hybner ceramika..jpg
Wyświetleń:	3741
Rozmiar:	49,5 KB
ID:	14949   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łazienka..jpg
Wyświetleń:	3738
Rozmiar:	39,6 KB
ID:	14969   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mix7..jpg
Wyświetleń:	3741
Rozmiar:	38,7 KB
ID:	14970   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zmana..jpg
Wyświetleń:	3574
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	15672  
    Attached Files
    • Typ Pliku: nastr (31,7 KB, 3748 views)
    Ostatnio edytowane przez konstancja30 ; 04-07-2010 o 16:52
    "Aby znosić frustracje nabywcy trzeba mieć plan i oswoić wnętrze tylko dla siebie .....powoli oswajaj przestrzeń, bądź taktowna, przedstaw się a dom się odwdzięczy."..podsłuchane w .."Słońce nad Toskanią "

    Wnętrzarskie opowieści i inspiracje
    KOMENTARZE tu proszę o opinie, uwagi, pytania, podpowiedzi do mojego wątku czyli wszelkie pogaduchy
    blog ...

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony