dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kołnierz do zespolenia poziomego/FTT Thermo

    Witam

    Jestem na etapie wyboru okien dachowych. W moim projekcie zastosowanych jest pięć okien 78x140. Występują dwa zespolenia poziome a jedno z okien jest montowane samodzielnie. Rozważam między innymi zastosowanie okien Fakro FTT Thermo. Jak wiadomo samo okno to dopiero połowa sukcesu, ważny jest też sposób jego montażu. Na stronie www producenta zauważyłem kołnierz pod nazwą EHV-AT Thermo który pozwolił by jeszcze na polepszenie parametrów termoizolacyjnych okien. I tu pojawia się moje pytanie. Czy kołnierz ten występuje w wersji do zespoleń (konkretnie interesuje mnie zespolenie poziome)? Strona www nie jest w tej kwestii precyzyjna. W dziale produkty/kołnierze uszczelniające/specjalne/z termoizolacją występuje kołnierz o symbolu EHT, którego znowu nie ma w cenniku. Ten kołnierz jak podaje strona występuje w wersji do zespoleń poziomych z odległościa 15 cm między oknami. Pozdrawiam.
    Paweł

    Murator D39 "Z antresolą"

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Kołnierz EHV AT Thermo również występuje w wersji modułowej do zespoleń okien.
    Cena katalogowa kołnierzy o których Pan pisze wynosi:

    Zespolenia okien:
    EHV AT Thermo B2/1 78x140
    744,00PLN + VAT x 2 kpl = 1 488,00PLN + VAT

    Cenę pojedynczego kołnierza już Pan zna.

    Z poważaniem

    Konsultant FAKRO

  3. #3

    Domyślnie

    Witam

    Dziękuję za informację. Jadę w takim razie na rekonesans po sprzedawcach zobaczyć co da się z tego urwać Pozdrawiam.
    Paweł

    Murator D39 "Z antresolą"

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony