dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Fakro a Velux

  1. #1

    Domyślnie Fakro a Velux

    Witam, mam pytanie do eksperta : jakie okna waszej firmy odpowiadałyby mniej więcej rozmiarami oknom z firmy Velux : GIL 94x92 cm i 94X160 cm. Proszę o podanie nazwy tych okien. W projekcie mojego domu mam 9 takich okien i chciałabym sie zorientować jaki będzie koszt.
    Jeszcze jedno pytanie : co oprócz okna muszę zakupić aby takie okno było kompletne i gotowe do montażu ?

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Z opisu nie wynika jednoznacznie o jaki typ okien chodzi, ponieważ zaznaczona jest tylko nazwa okna, które służy do zespoleń pionowych ze standardowymi oknami.

    Tak czy inaczej polecam okna:

    Okno dachowe drewniane, obrotowe FTP-V U3 z automatycznym nawiewnikiem V40P, w kolorze naturalnego drewna, wykonane w systemie topSafe ze standardowym oblachowaniem.
    FTP-V U3 94x160 1 535,00PLN + VAT/szt

    i okna do zespoleń:
    Okno dachowe drewniane, obrotowe FTP/D L3 94x60, które stanowi "przedłużenie" okna połaciowego w dół, wykonane w standardowym oblachowaniu
    FTP/D L3 94x60 1 011,00PLN + VAT/szt

    Do montażu okien konieczne są kołnierze uszczelniające, dobierane w zależności od rodzaju pokrycia dachowego i ewentualnego systemu zespoleń okien
    Warto też zastanowić się nad zastosowaniem dodatkowych akcesoriów montażowych, które dodatkowo pozwalają na odpowiednie zaizolowaie okna w połaci dachu. Mam tu na myśli np. zestaw izolacyjny XDP.


    Z poważaniem

    Konsultant FAKRO


    Z poważaniem

  3. #3

    Domyślnie

    a dlaczego polecasz okno z aut. nawiewnikiem ?

  4. #4
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    Okna dachowe typu FTP-V standardowo wyposażone są w automatyczny nawiewnik V40P, który jest bardzo wygodny w obsłudze dla Klienta.
    Tak naprawdę nie wymaga ingerencji, ponieważ sam dostosowuje optymalną ilość nawiewanego powietrza w zależności od warunków.
    Działa na zasadzie różnicy ciśnień.

    Oczywiście Klient ma też możliwość manualnego zamknięcia i ponownego otwarcia tego nawiewnika.

    Pozdrawiam

    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony