dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 13
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 260
  1. #41

    Domyślnie

    ...i rozszalował balkon (nareszcie nie ma kołków w oknach na dole)

    Ostatnio edytowane przez aasienkaaa ; 20-10-2011 o 13:24

  2. #42

    Domyślnie

    Jutro przychodzi murarz i będzie zamurowywał okno nad schodami
    i murował kominy (mam nadzieje że nie będzie padać)
    A po pracy jadę z meżem zamówić okna
    Ostatnio edytowane przez aasienkaaa ; 20-10-2011 o 13:42

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iga78

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    No ładnie - widać, że dużo się dzieje oby tak dalej! przy takiej pogodzie myślę, że robota będzie szybko szła

    jak patrze na Twoje okna (a raczej miejsca gdzie będą wstawione w przyszłości ) coraz bardziej przekonuje się do takiego rozwiązania (też w przyszłości) - ładnie to modeluje bryłę domu, tylko ciekawa jestem o ile drożej wychodzi to w porównaniu z oknami dachowymi - jakby nie było komplikuje to budowę dachu

  4. #44

    Domyślnie

    Hej! Na jakie okna się decydujecie? Bo ja właśnie wczoraj miałam zakładane na całym parterze plastikowe od zewnątrz złoty dąb, a w śroku białe i drzwi zewnętrzne tez takie Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał iga78 Zobacz post
    No ładnie - widać, że dużo się dzieje oby tak dalej! przy takiej pogodzie myślę, że robota będzie szybko szła

    jak patrze na Twoje okna (a raczej miejsca gdzie będą wstawione w przyszłości ) coraz bardziej przekonuje się do takiego rozwiązania (też w przyszłości) - ładnie to modeluje bryłę domu, tylko ciekawa jestem o ile drożej wychodzi to w porównaniu z oknami dachowymi - jakby nie było komplikuje to budowę dachu
    Wydaje mi się, że okna dachowe wyszłyby drożej, a wydaje mi się, że nie dają one tyle światła, co zwykłe okna. Mi właśnie podoba się teraz bryła domu, gdyby nie te okna nie miałby uroku

    To prawda, że okna dachowe komplikują konstrukcję dachu, nasz dach jest już wystarczająco skomplikowany

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia.piotrek Zobacz post
    Hej! Na jakie okna się decydujecie? Bo ja właśnie wczoraj miałam zakładane na całym parterze plastikowe od zewnątrz złoty dąb, a w śroku białe i drzwi zewnętrzne tez takie Pozdrawiam
    My będziemy mieć białe okna z zewnątrz i od wewnątrz, ponieważ takie są na dole, a że były one wstawiane 2 lata temu więc nie będziemy ich wymieniać, bo to bez sensu. Ale mnie podobają się białe, choć drewnopodobne z zewnątrz są praktyczniejsze (nie widać, że są brudne )

  7. #47

    Domyślnie

    Bardzo podoba mi się Wasz domek i już widzę oczami wyobraźni jaki będzie piękny po skończeniu prac

  8. #48

    Domyślnie

    Dzięki Jagódka Moja wyobraźnie też już szaleje, ale jeszcze dużo przed nami

  9. #49

    Domyślnie

    Jasne, masz racje, bez sensu byłoby wymieniac okna na dole Białe okna są ładne i pasują do każdej elewacji, dachu Ja wybrałam drewnopodobne właśnie też trochę z lenistwa hih

  10. #50
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Śledzę postępy a podziwiam też to co jest za domem-piekne drzewa.Domek otoczony naturą
    Jeżeli chodzi o okna-lukarny.to ja gorąco je polecam Mamy takowe i jestem bardzo zadowolona.Swiatła dają wystarczająco, a pokój zyskuje "na urodzie"

    Pozdrawiam słonecznie

  11. #51

    Domyślnie

    Hej aasienkaaa . Cieszę się, że ruszyliście z przebudową. Zapowiada się piękne, duże mieszkanko. Oczywiście będę zaglądać i kibicować. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć co sobie wymyśliłaś
    Niech się mury pną do góry...
    Zamieszkać na poddaszu

  12. #52

    Domyślnie

    rogbog, bea7777 dzięki za wsparcie i zapraszam do zaglądania
    Pozdrawiam
    rogbog co do drzew, to rzeczywiście wyglądają ładnie, ale jesienią je przeklinam, wszystkie liście są na moim podwórku a drzewa nie są moje tylko sąsiada

  13. #53

    Domyślnie

    Okna zamówione!!!!!!!!!!!!!!
    Jutro przyjeżdża Pan na pomiar
    Razem 6.000,- ( w tym wszystkie okna na poddaszu i 2 na dole)
    Okna będą na profilu VEKA z ciepłą ramką (która ma zapobiec skraplaniu się pary przy różnicy temperatur na zewnątrz i w domku)

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    Nie słyszałam jeszcze o czymś takim, chyba już jestem... za murzynami
    Jaki kolor?

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał DarioAS Zobacz post
    Nie słyszałam jeszcze o czymś takim, chyba już jestem... za murzynami
    Jaki kolor?
    Aniu,
    to jest nowość, tak się nazywa "ciepła ramka" i dostaliśmy ją gratis do okien, a jak dają to trzeba brać
    Okna będą obustronnie białe

  16. #56

    Domyślnie

    Fotki

    9 czerwca 2010 - mamy komin


    10 czerwca 2010 - zamurowane zostało okno przy schodach


    11 czerwca 2010 - mamy 2 kominy wentylacyjne
    Ostatnio edytowane przez aasienkaaa ; 20-10-2011 o 13:45

  17. #57

    Domyślnie

    Jutro jadę dopełnić formalności z oknami.
    Realizacja zamówienia trwa 3 tygodnie ale będę chciała, żeby przyjechali je montować dopiero ok. 12 lipca, kiedy mężuś będzie w domu

  18. #58

    Domyślnie

    Wpadłam z rewizytą i już zostaję
    Będę kibicowac na każdym etapie.

  19. #59

  20. #60

    Domyślnie

    widzę że u Was prace regularnie się posuwają, świetnie! Widzę firanki w oknach na dole u Was, tzn ze mieszkacie tam z rodzicami? Interesuje mnie to bo my właśnie tak mamy zamiar przetrwać do czasu wybudowania naszej części.

Strona 3 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony