dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 71
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1403
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jestem w szoku....
    U mnie też woda wysoko, ale mam nadzieję , że nie dojdzie.....
    Pomyślę, co da się zrobić....


    A Efilo ma rację....

    Najpierw osuszacze, i dopiero malowanie....

  2. #42

    Domyślnie

    Ja też poproszę numer konta. ... to straszne, straszne co się tam stało ... jak to widzę w tv to normalnie ryczeć się chce ...

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    ja też poproszę o numer konta, bo już zdążyłam po poprzedniej akcji wywalić ze skrzynki.

    Jeśli potrzebne będą ręce do pracy, to też się piszę.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaJeżyk Zobacz post
    Daleko jak franca ...ale jadę !

    Jak tylko jaki odzew - dajcie znać.

    Do Warszawy się dostanę i dalej jakoś z wami nie ?
    Olga mało że z Warszawy, to jeszcze prawie na Centralnym mieszka
    Ograniczeń czasowych w zasadzie brak - mogę jechać, kiedy trzeba.

  5. #45

    Domyślnie

    proszę o przesłanie numeru konta

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Poproszę o nr. konta .Jechać nie mogę,nie dam rady,ale pomogę chociaż w ten sposób

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Wiola, Marta, Lidzia - świetnie czym nas więcej tym wiecej zrobimy w krótkim czasie.
    Moja propozycja wyniknęła właśnie z tego o czym pisze Efilo. Pieniądze tak, na pewno, ale najpierw trzeba odmulić dom,wyczyść ściany , sufity i podłogi wetrzeć w nie środki grzybobójcze, to kosztuje tylko pracę , a to mozemy dać Kasi, co nie?
    i chyba mam jeden osuszacz a moze nawet dwa

  8. #48
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Brak słów żeby opisać to co się stało
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    prosze o numer konta

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    cze....

    mam nadzieje, że jak woda już opadnie będzie można tak jakoś się dostac i pomóc....




    W Sokolnikach woda jest na piętrze.... rodzice uciekli na strych wynosząc to co najcenniejsze, czyli dokumenty komputery i sprzęt AGD....

    Resza została.... boją się o psa...bo był na strychu garażu, który jest sporo nizszy niż dom.... wiec na pewno woda na tym strychu już jest... pytanie jak wysoka... i czy pies się nei utopił..

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    oczwiście ja również się pisze do pomocy wręcz... na pewno w tych okolicach będziemy ... u teściów i pewnie u Kachny....

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    ... sluchajcie właśnei na TV INFO podali, ze ewakuacja Sokolnik, Trześni została wstrzymana bo nie ma paliwa do motorówek

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    ja ze swej strony poprosze o a ) nr konta
    b) prosze sie poprosic kasie o zgloszenie jak bedzie miec jakiekolwiek zamiary wobec swoich posadzek drewnianych moge pociagnac za pare sznurkow..i wydostac sam material za psie pieniazki dla niej..tyle zrobic moge
    Jak bede mial wolne moce przerobowe tez uloze za free moimi recami..ale to pozostawiam jej do rozwazenia..i jest to napewno piesn przyszlosci deklaruje pomoc w wyzej wymienionym zakresie
    Ostatnio edytowane przez ghost34 ; 20-05-2010 o 14:09
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kruela
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2.952
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dawno mnie na FM nie było, ale dobry Duszek siostrzany doniósł mi o akcji. Nr konta mam, i jeżeli potrzebna będzie pomoc wręcz to się piszę.

    Bardzo, ale to bardzo współczuję
    Kruelki komentarze

    Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bogumil
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    mój kawałek nieba
    Posty
    7.063

    Domyślnie

    Witam
    I ja proszę o numer
    Masakra!

  16. #56
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzieki kochani za odzew. Wysylam konto do wszystkich, ktorzy o to prosza w watku oraz w mailach. Dostalam przelewy od Jezykow, Zbigniewa100, Nelli i ragazzy. Razem mam 500 zl.

    Kasia z tego co wiem jest w zlej kondycji psychicznej, niewiele zdazyla uratowac...

    Mam nadzieje, ze jeszcze raz pokazemy na co nas stac kiedy jednemu z nas dzieje sie krzywda.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    I jeszcze jedno - privy mozna teraz wysylac co minute, co mnie doprowadza do szewskiej pasji. W miare mozliwosci wysylajcie mi maile i wybaczcie, ze odpowiadam sucho i nie na kazda wiadomosc. Po prostu nie chce przepelniac sobie privowej skrzynki, ale wszystkim Wam bardzo dziekuje.

    Agnieszkakusi - masz przepelniona skrzynke. Wyslij mi maila, OK?

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Małgoś, prześlij proszę i mi nr konta. Niewiele mogę, ale trochę grosza dorzucę - ziarnko do ziarnka..
    Dziewczyna musi mieć teraz świadomość, że nie jest sama, że ma na kogo liczyć.
    Malko, Twój pomysł jest po prostu genialny.
    Jesteście niesamowite, dziewczyny

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    no to dzwoniłam

    Kasia ma się lepiej... jakies pół godzinki temu jej mąż wrócił.... był łódką pod domkiem... woda nie weszła na piętro....co sprawia, że inaczej patrza na świat....bo na dziś dzień tylko parter wymagał by napraw

    Powiedziałam o naszej akcji ... była zaskoczona i prosiła by wszystkim mocno podziękowac


    no to co? dziękuje

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post

    Kasia ma się lepiej...
    woda nie weszła na piętro....
    to dwie bardzo dobre wiadomości po całym nawale tych złych

Strona 3 z 71

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony