dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 71 z 71
Pokaż wyniki od 1.401 do 1.403 z 1403
  1. #1401
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar freezyear
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Wadowice
    Kod pocztowy
    34-100
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Proponuje powodzianom pozew do sadu rzadu polskiego o odszkowanie za....POzwolenie manipulacją pogody.
    CENZOR WARA CI OD INOFORMACI -TWOJ DOM STOI I TO CIEBIE NIE DOTYCZY.
    http://www.youtube.com/watch?v=cqLihATdKk8
    http://www.youtube.com/watch?v=6Yk_f...eature=related
    K Kazdy ma szanse do obrony tylko trzeba wiedzieć
    Miec szanse wyboru.
    Nawet tutaj przywiało Cię z tymi teoriami spiskowymi? Odpuściłbyś sobie chłopie...

  2. #1402
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Edybar

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Legionowo
    Kod pocztowy
    05-120
    Posty
    7

    Domyślnie powodz ale nie tylko

    edy bar
    czytalam plakalam dopiero od kilku dni jestem z wami ale juz za pozno chyba....co sie u was teraz dzieje...co u grzesia...

  3. #1403
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wizardus
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    164

    Domyślnie inwentaryzacja wspomnień ...

    Witam Wszystkich serdecznie

    Jesienna szaruga i przedświąteczny klimat zmusił mnie do odwiedzenia miejsc i ludzi którymi zajmowaliśmy się w tym wątku. Muszę Wam powiedzieć że z wieloma osobami z którymi złączyło nas to nieszczęście z 2010 mam bardzo dobry kontakt do chwili obecnej.
    W większości przypadków ich życie wróciło na dawne spokojne tory i to na prawdę cieszy, są jednak przypadki gdzie mam taki niedosyt mam wrażenie że zawaliłem jak w przypadku tej Pani która nie otrzymała żadnej pomocy od władz i instytucji pomocowych - widziałem jej dom w ubiegłym tygodniu i widać ogromny kontrast pomiędzy jej domem a innymi w sąsiedztwie - właścicielka tego domu jest dla mnie i tak przykładem niesamowitej woli przetrwania i walki o swoje, ale życie daje jej niesamowicie w kość - podjęliśmy ze znajomymi akcje wywiadowczą co możemy dla nich zrobić i już są pewne efekty - ale na razie cicho sza ... żeby się nie wydało poinformuje Was po fakcie.
    Drugą osobą o której dość często pisywałem na forum jest starsza Pani od "Reksia", w zasadzie z Nią "walczymy" nieprzerwanie od 3 lat, udało się dobudować piętro, w zeszłym miesiącu wykończone zostały dwa pokoje na górze - ale jest problem ponieważ w pierwszej fazie ta Pani marzyła o tym aby mieć piętro w razie W, a teraz ciężko jest jej przemieszczać się po schodach ( prawie 90 lat ) a i dom się powiększył - trzeba płacić za ogrzewanie a z emerytury ciężko. Na razie mieszka na parterze ale tam niestety pokutuje brak odpowiedniego osuszenia po powodzi - cały czas na ściany wychodzi wilgoć i grzyb - to takie trochę błędne koło, rozumiecie chyba mentalność starszych ludzi z ich ..starych drzew się nie przesadza .. przykre - ale jestem pełny wiary że uda się i ten "problem " pomału rozwiązać

    To by było chyba na tyle - bo u mnie bez zmian pomału wstaje na nogi po rodzinno-zdrowotnych problemach, myślę że w przyszłym roku stanę się częstszym bywalcem forum gdyż zamierzam coś uczynić ze swoim "miejscem zameldowania" i rozpocząć małą inwestycje na działce

    Na tym czasem pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie i gdybym znowu utknął w "realu" życzę Zdrowych Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku Wszystkim użytkownikom i czytelnikom Forum Muratora

Strona 71 z 71

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony