dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) "ŚLONSKI GAWĘDZIARZ" Avatar bodzio_g
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    3.984

    Domyślnie "Mała czarna" a ...cieszy

    Cała Polska w pobliżu rzek przeżywa ostatnie dni w różnych nastrojach. Ja również przeżywam ostatnio huśtawkę nastrojów, na szczęście nie dotknęło mnie nieszczęście podtopienia lub zalania, ale myślami i sercem jestem z poszkodowanymi. Zastanawiałem sie jak Im można pomóc i doszłem do wniosku że nie tylko przez sms-a, Caritas i inne organizacje i instytucje ale również bezpośrednio indywidualnie . Ludzie !! - niemal każdy ma kogoś znajomego lub krewnego związanego z tegoroczną "powodzią" i może mu pomóc finansowo , materialnie lub fizycznie. Apeluje do Was wszystkich dobrej woli i serca - nawet mała czarna kawa (ciepła ) a ucieszy . Jesli możecie i chcecie to można fizycznie bezpośrednio pomóc pokrzywdzonym przez naturę. Nie czekam tu na odpowiedzi na mój post tylko na ... Waszą reakcję w Waszym najbliższym otoczeniu- pamietajcie : mała czarna a też ucieszy ( herbata i kawałek chleba z masłem oraz trochę środków czystości to najpilniejsze rzeczy)
    pozdrawiam wszystkich i wspólczuję powodzianom
    tukej możesz se poczytać i cóś szrajbnońć
    lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Spirea
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie pomoc Wrocław i okolice

    dołączam do powyższego.
    Aktualne dane o rodzaju pomocy (od rąk do pracy, poprzez kanapki, wodę itd.) potrzebnej we Wrocławiu i okolicach znaleźć można tutaj
    http://wroclawzwyboru.blox.pl/2010/0...ZYWO-cz33.html

  3. #3

    Domyślnie

    Popieram. Właśnie idę z dużym termosem gotącej herbaty i furą kanapek na wały.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony