dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 90

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    batata

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    129
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Do cegielni pojechaliśmy, bo to poniżej godziny drogi od nas, ale wcześniej zamówiłam próbki. Na miejscu wybraliśmy ostateczne odcienie, znaleźliśmy też na placu przecenione kwadraty, którym nic nie dolegało i ustaliliśmy z pracownikiem transport. Zajrzyj na stronę Dąbrówki, można obejrzeć wzory.

    My wybraliśmy płytki ceglane podłogowe o grubości 2,5 cm.. W łazience mamy kwadraty, a w reszcie prostokąty. Mamy ogrzewanie wodne i prądowe (z kabla, nie z maty). Na razie korzystamy z prądowego. Dzięki swojej grubości płytki długo trzymają temperaturę. Jeździmy tam też zimą, kilka godzin przed przyjazdem uczynny sąsiad włącza nam ogrzewanie i jak przyjeżdżamy, to jest już ok.17 stopni, a jak robi się 19, to dla mnie jest już za gorąco. W domu drewnianym inaczej odczuwa się temperaturę. W murowanym, tradycyjnym mam 21 i wydaje się, że jest chłodniej, niż w drewnianym przy 18.

    Fotki wrzucę jak tylko przypomnę sobie jak to się robi.

    Aha, mój mąż też początkowo krzywił się na ceglaną podłogę, a teraz jest zachwycony i mówi, że nigdy się nie krzywił i to był właściwie jego pomysł. Tiaaa...
    Ostatnio edytowane przez batata ; 26-02-2019 o 21:54 Powód: Uzupełnienie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony