dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 145 z 145

Temat: Cena B20

  1. #141

    Domyślnie

    Chytry 2 razy traci, ja wolę dopłacić do faktury i mieć gwarancję. Ludzie się napalają na ceny netto, a później beczą bo nie mają podstaw to reklamacji. Znam przypadek jak gość powołał ekspertyzę, po tygodniu od wylania deki z B20, próbki były pobierane łyżką stołową :O

  2. #142
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Nie tylko brać beton z fakturą, ale także z wydrukiem komputerowym z mieszalnika. Jest tam podany skład mieszanki, godzina przygotowania, itp... a ponadto biorąc fakturę i tak odliczyć można VAT jeszcze w tym roku... Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że ludzie inwestując pieniądze całego swojego życia w dom "oszczędzają" na takich ważnych materiałach jak beton na ławy...
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Nie tylko brać beton z fakturą, ale także z wydrukiem komputerowym z mieszalnika. Jest tam podany skład mieszanki, godzina przygotowania, itp... a ponadto biorąc fakturę i tak odliczyć można VAT jeszcze w tym roku... Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że ludzie inwestując pieniądze całego swojego życia w dom "oszczędzają" na takich ważnych materiałach jak beton na ławy...
    Chyba, że faktura wystawiona na usługę wylewania stropu, wtedy nie odzyskasz ale zapłacisz tylko 8% VAT.

  4. #144
    Banned
    artek76

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-089
    Posty
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotrek0m Zobacz post
    Nie tylko brać beton z fakturą, ale także z wydrukiem komputerowym z mieszalnika. Jest tam podany skład mieszanki, godzina przygotowania, itp... a ponadto biorąc fakturę i tak odliczyć można VAT jeszcze w tym roku... Zawsze zastanawia mnie jak to jest, że ludzie inwestując pieniądze całego swojego życia w dom "oszczędzają" na takich ważnych materiałach jak beton na ławy...
    Najmądrzejszy wpis jaki ostatnio czytałem na tym forum !!

  5. #145
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Waldemarros

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Na Podkarpaciu sporo betoniarni, które coraz mnie mają zleceń z budowy autostrady, a konkurencja silna. Beton B20 w normalnej cenie 215zł/m3 brutto z pompą. Przy ilości 35m3 udało się znaleźć cenę 195 zł/m3 z pompą (szczęście, że w promieniu 15 km jest trzy konkurencyjne betorniarnie

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony