dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21

    Domyślnie

    Ja miałam w projekcie (D20) obok siebie trzy dwuskrzydłowe drzwi balkonowe szerokości 180cm, po lekkich korektach mam 4 wszystkie się otwierają, wszystkie pewnie chłodzą ale za to jaki widok!
    Złodziej jak będzie chciał zawsze wejdzie, postanowiłam się nie dać zaszczuć. Szyby zykłe, drzwi zwykłe jedynym co zrobiłam to alarm i agencję ochrony, żeby taki palant za długo u mnie nie siedział

  2. #22

    Domyślnie

    arzesz mam drzwi 180cm szerokie i robiłem z ruchomym słupkiem jak sie otworzy to wielka przestrzen a tak by był kawał słupa na srodku przejscia

  3. #23

    Domyślnie

    Ruchomy słupek w szerokim oknie balkonowym to dobra rzecz, szczególnie gdyby kiedyś chciało się wstawić do salonu np. fortepian U siebie miałem zaprojektowane tyle szkła w jadalni, że architekt sam rekomendował zastąpienie 2 drzwi podwójnych pojedynczymi - i tak obok w salonie jest jeszcze 3 szt. podwójnych.
    Tomasz M.

  4. #24

    Domyślnie

    Zasadność przeszklonych drzwi na taras i w
    ogóle ilość oraz wielkość okien sprowadza się do pytania:

    gdzie chcę bytować: w domu czy może w ponurej bunkro-twierdzy...
    cele budzą szacunek

  5. #25

  6. #26
    Guest

    Domyślnie

    nie karmic trolla skur....ny

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    i raz jeszcz nie karmic trolla s...ny

  8. #28

    Domyślnie

    Hmmmm, czytam sobie codziennie prawie wszystkie nowe posty, mam dopiero projekt papierowy, ale........ juz nie raz nasuwała mi się pewna myśl, az dziś ją uwidocznię " prawie wszyscy budowlańcy chcą oszczędzać......oczywista sprawa, ale jak oszczędności mają być kosztem światła, kosztem słońca, kosztem natury, kosztem przyrody i kosztem KOMFORTU, to po jakie licho budować dom?

    Jestem za ładnym salonowym oknem ....i nigdy w życiu nie chciałabym wyganiać gości i dzieci na taras przez drzwi wejsciowe... i nie chciałabym oglądać działki przez małe okno, tylko dlatego że jest to mostek termiczny.
    Pozdrawiam
    Doświadczona "budowlanka". hihiihihih to dla Tommcco

  9. #29
    Domatorka
    Guest
    Domatorka

    Domyślnie

    Chociaż jeszcze nie mieszkam w swoim domku, ale często przebywam mam drzwi z salonu na taras jak również zkuchni na taras i jestem bardzo zadowolona. Nie muszę robić dodatkowe kilometry by dostać się na taras. Z ukłonami.

  10. #30

    Domyślnie

    Z salonu przez podwójne drzwi balkonowe jest wyjście przez taras do ogrodu.Tak mi się podoba i tak wykonano to w moim domu.

  11. #31
    Guest

    Domyślnie

    Ja drzwi z salonu zastapilem oknem. Natomiast wyjscie na taras mam z jadalni, ktora jest obok. Trudno jesienia lub w zimie trzymac w salonie buty, aby wyjsc po drewno do kominka. Obiad lub podwieczorek tez jest przyjemny i to bez noszenia wszystkiego przez salon. Polecam.

  12. #32

    Domyślnie

    A ja mam 3 pary drzwi wychodzących na taras i BARDZO JE SOBIE CHWALĘ! A co!

  13. #33

    Domyślnie

    a ja se zrobie dwuskrzydłowe

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    o qrcze wy wszyscy macie drzwi na taras

    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    też mam dwuskrzydłowe oczywiscie z ruchomym słupkiem

  16. #36

    Domyślnie

    mysle ze kwestia tych drzwi to rzecz gustu, ktos moze rzeczywiscie ich nie chcec, inni dodaja. ja sama w salonie bede miec duze przeszkolne drzwi - przedluzenie salonu na ogrod. korzenie takiego laczenia siegaja antyku. pozdrawiam wszystkich, m

  17. #37

    Domyślnie

    A my mamy wyjścia dwa podwójne z ruchomymi słupkami o łącznej szerokości 2,40m i przydają się oj przydają ..... cały sezon.
    Mama Misi

  18. #38

    Domyślnie

    A ja mam dwa okna tarasowe- 1,60m szerokosci kazde. Są piękne. Nie wyobrażam sobie domu bez nich. Są prawdziwą ozdobą.

  19. #39

    Domyślnie

    W moim projekcie (D22) było dwoje drzwi 2m na 2.5m, z salonu na taras. Dołożyłem jeszcze trzecie, wszystkie dwuskrzydłowe z ruchomym słupkiem. Wadą jest to, że nie ma gdzie postawić meblościanki typu Jarocin, ale o niej przestałem marzyć w wieku 14 lat.
    A potem wstawiłem jeszcze drzwi 0.9m między sypialnią i tarasem.
    Oba pomysły oceniam dzisiaj jako jedne z najlepszych jakie miałem w czasie budowy.
    Pozdrowionka
    Metal

  20. #40

    Domyślnie

    A u nas "w salonie" będzie więcej okien niż ścian - 2 okna 3*2,20 (przesuwne) - niemal cała ściana ze szkła - i jedno 1,80*2,20 z ruchomym słupkiem - wyjście z jadalni do ogrodu .

    Pozdrawiam

    B.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony