dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1

    Domyślnie Szukam dobrych okien z PCV

    Witam

    Tak jak w tytule poszukuje dobrych okien z pCV do budowanego domu w Miasteczku Slaskim. Obecnie zastanawiam sie nad Profil THERMIC 90 z Oknoplast Kraków. zalezy mi zeby byly energooszczedny, dwukolorowe , dobre jakosciowo i w miare w rozsadnych cenach. prosze o pomoc moj email [email protected]
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna..jpg
Wyświetleń:	156
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	11799  

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Jeżeli DB2 ma być otwierane na boki a nie na słupek to wróżę duuuże problemy temu kto to wykona!

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Jeżeli DB2 ma być otwierane na boki a nie na słupek to wróżę duuuże problemy temu kto to wykona!
    ładne okno - szprosy typu Wersal. Ładna chałupka z tym DB 2 będzie.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał bwojtek Zobacz post
    Jeżeli DB2 ma być otwierane na boki a nie na słupek to wróżę duuuże problemy temu kto to wykona!
    tylko duże problemy? Obawiam się, że nawet w drewnie wiele nie wytrzyma - zawiasy tak mniej więcej 125 cm od podłogi? Tylko szaleniec przyjmie takie okno do realizacji - przypomina mi się Forumowiczka sprzed trzech lat, dealer obiecał, inne okna zamontował a podobnego powiedział, że nie da się wykonać, później przez rok z chałupą bez jednego okna szukała kogoś kto wykona i.... nie znalazła do chwili kiedy to nie zmieniła konstrukcji - czyli zamiast ruchomego słupka i zawiasów po bokach, słupek stały po środku i na nim zawiasy zaś klamki po bokach. A najciekawsze w tym wszystkim jest to, ze za takimi drzwiami miała balkon o promieniu 1 metra - realnie niefunkcjonalny, chyba by wywiesić pranie bądź sprawdzić jaka pogoda - realnie wystarczyłoby jedno skrzydło otwierane

    Problemem też będzie 1000/2320, wbrew pozorom
    Ostatnio edytowane przez jareko ; 27-05-2010 o 22:28
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  5. #5

    Domyślnie

    Prosze wrócmy do głównego watku tego tematu

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    odpowiedzi dotycza glownego watku. Co najmniej jedna pozycja z wykazu jest w zalozonej formie niewykonalna w pvc. Czego od nas oczekujesz? Poklasku? Oferty na okna ktorych nie da sie wykonac?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #7

    Domyślnie

    Sluchajcie pytajacy:szanuje ogolnie wszelkie przejawy wlasnej inicjatywy podczas budowy domu jednorodzinnego ale czy czasami niektorzy PYTAJACY nie szukaja tak na prawde dziury w dupie ze swymi pytaniami z kosmosu przeciez okna to kolejny etap budowy domu,wiem wiem bardzo wazny ale chyba nie az tak by popadac w jakies paranoje ktore musza byc potwierdzane badaniami laboratoryjnymi czy doktorskimi wykladami...Poza tym dzieki wam tutaj kupilem swoje okna-GDZIE niech szukaja sokole oczy...Pozdrawiam

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał grabnianin Zobacz post
    Sluchajcie pytajacy:szanuje ogolnie wszelkie przejawy wlasnej inicjatywy podczas budowy domu jednorodzinnego ale czy czasami niektorzy PYTAJACY nie szukaja tak na prawde dziury w dupie ze swymi pytaniami z kosmosu przeciez okna to kolejny etap budowy domu,wiem wiem bardzo wazny ale chyba nie az tak by popadac w jakies paranoje ktore musza byc potwierdzane badaniami laboratoryjnymi czy doktorskimi wykladami...Poza tym dzieki wam tutaj kupilem swoje okna-GDZIE niech szukaja sokole oczy...Pozdrawiam
    Przeczytałem 3 razy ale i tak nie zrozumiałem co chciałeś powiedzieć Chyba przemęczenie na koniec tygodnia.

  9. #9

    Domyślnie

    to sie przespij i przeczytaj jeszcze raz...a moze jestes mundurowy

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał grabnianin Zobacz post
    to sie przespij i przeczytaj jeszcze raz...a moze jestes mundurowy
    Dziękuję za miłe słowo. Od razu mi lżej na duszy.

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Nie mam munduru i jestem babą ( nie blondynką), a też niewiele zrozumiałam, co autor miał na myśli...
    Może gdyby postawił przecinki i kropki w odpowiednich miejscach, wypowiedź byłaby bardziej czytelna

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    w sumie g... mnie powinny obchodzic Wasze okna. Masz racje od dzis nie bedzie wykladow. Niech zainteresowany kupi tam gdzie nie beda szukali dziury w calym. To jego kasa i jego problem. Jestes kolejna osoba ktora uswiadamia mi bezsens jakichkolwiek porad tutaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #13

    Domyślnie

    jareko, czy z podobnymi emocjami jak tu na forum. montujesz swoje okna?

    wyluzuj chłopie trochę

  14. #14

    Domyślnie

    Witam,dobra dobra faktycznie nie potrzebnie sie tu wtracilem ze swymi marnymi wypocinami ale...

    czasem po prostu nie wytrzymuje z nerwow jak pytajacy moga "ulatwiac"zycie takiemu np.JAREKO(szacunek za czas i cierpliwosc do podobnych mnie)

    Sorry juz znikam za zamieszanie przepraszam...Pozdrawiam

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    kang - ja jestem wyluzowany, spokojna głowa, mam co robić i mogę sobie czasem pozwolić na takie a nie inne zachowanie wobec osób zadających pytanie a po uzyskaniu odpowiedzi - poddającej wogole w wątpliwość możliwość wykonania jego okien - nie rozumiejących tego i tak naprawdę nie wiadomo czego od nas oczekujących?
    Stad faktycznie guzik mnie obchodzą okna pytającego skoro nie zastanowił sie dlaczego ja i bwojtek wyrażamy zwątpienie w prawidłowe wykonanie. To ze przytoczyłem przypadek jednej z forumowiczek miało jeden cel -jaki? Myślący pojęli sens mej wypowiedzi

    grabnianin - dzięki za miłe słowo
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał grabnianin Zobacz post
    Witam,dobra dobra faktycznie nie potrzebnie sie tu wtracilem ze swymi marnymi wypocinami ale...

    czasem po prostu nie wytrzymuje z nerwow jak pytajacy moga "ulatwiac"zycie takiemu np.JAREKO(szacunek za czas i cierpliwosc do podobnych mnie)

    Sorry juz znikam za zamieszanie przepraszam...Pozdrawiam
    grabnianin, nie przepraszaj i nie znikaj!

    To ja przepraszam, jeśli Cię moje uwagi uraziły.

    Celem moim było zwrócenie uwagi na to, że słowo pisane różni się mocno od mówionego - nie można odczytać intonacji, tonu głosu, zawieszenia głosu, przymrużenia oczu, pytania, wzburzenia, skrzywienia twarzy, itp.. Dlatego b. ważne jest umieszczanie wszelkich znaków interpunkcyjnych w wypowiedziach, bo to pomaga zrozumieć intencje piszącego.( Ikonki też ułatwiają życie, ale można i bez nich ).
    Inaczej ciężko jest zrozumieć czytającemu, o co chodzi piszącemu.
    Na uwagę bwojtka zareagowałeś niezbyt pochlebną sugestią, co mnie, przyznaję, trochę "ruszyło" - stąd mój wpis.

  17. #17

    Domyślnie

    tak wiec lad i porzadek nastal

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony