dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 48
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 951
  1. #621

    Domyślnie

    A czy ktoś ma może panele Balterio? Jak się sprawują i dlaczego są takie drogie ;/
    http://www.e-budujemy.pl/panele_stre..._mm_ac4,27100p
    wymarzyłam sobie te, a nigdzie nie mogę znaleźć ceny poniżej 80 zł/m

  2. #622
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urszula30

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-792
    Posty
    26

    Domyślnie

    My nie mamy jeszcze zrobionej ani wybranej podłogi, ale Balterio też nam polecano w Voxie. Oni mieli dosyć tanio, bo poniżej 60 zł/ za m z montażem.

  3. #623
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar partner-panele.pl
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Kod pocztowy
    42-530
    Posty
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał aps161 2g Zobacz post
    A czy ktoś ma może panele Balterio? Jak się sprawują i dlaczego są takie drogie ;/
    http://www.e-budujemy.pl/panele_stre..._mm_ac4,27100p
    wymarzyłam sobie te, a nigdzie nie mogę znaleźć ceny poniżej 80 zł/m
    Dzień dobry, zapraszamy do złożenia zapytania na adres [email protected] a gwarantujemy, że będzie Pani zadowolona z naszej wyceny.
    Posiadamy największe rabaty u producentów dlatego jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom najniższe ceny w kraju.
    PARTNER - Podłogi Drzwi Karnisze
    42 - 530 Dąbrowa Górnicza ul. Majewskiego 156 A
    Godziny otwarcia w tygodniu 9 - 17, soboty 9 - 14

    Sklep internetowy: http://partner-panele.pl

  4. #624

    Domyślnie

    Witajcie,
    szukam paneli do sypialni, budżet do 50 zł/m2 max., AC4, gr. min. 8 mm, V-fuga - to moje wymagania. Oglądałam w Castoramie panele Classena Dream Dąb Cordoba i mi się podobały. Dodatkowo w jakiś salonie oglądałam także Tarkett Woodstock Dąb Deep Honey i Classena Dicsovery Dąb Miodowy.
    Czy fachowcy i użytkownicy mogliby cos powiedzieć o wymienionych powyżej panelach? Na co jeszcze zwrócić uwagę? Gwarancja, sposób montażu?
    Jaki podkład zastosowac pod te panele na poddaszu? Mam tam 3 cm styro i 6 cm wylewki.

  5. #625
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar devileczek
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    bettka

    Ja tez kupilem tego Tarketta, latwo sie uklada bo ma zamek z plastikowa wkladka, mozna ukladac samemu panel po panelu.
    Kupilem tez bardzo podobny Egger Dab midowy H2735, Bardzo podobny kolorystycznie do Tarketta, ale moim zdaniem ma ladniejszy rysunek, szczegolnie pod swiatlo. Niestety nie ma plastikowych wkladek i podloge uklada sie calym rzedem, dlatego potrzeba kilku osob ( w zaleznosci od szerokosci pomieszczenia).
    Na temat Classena to slyszalem rozne opinie, dobre i zle. Na temat Eggera i Tarketta raczej wiecej pozytywow.
    PROJEKT CZEKOLADA - dom z poddaszem uzytkowym, ok130m2 (200m2 po podlodze) Ocieplony styropian 15cm 0.031, dach welna 18cm+10cm, podloga 15cm styopian. Ogrzewanie parter podlogowka, pietro grzejniki, kociol gazowy kondensacyjny + kominek z plaszczem i buforem ciepla. Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem Axia-Vent Kinetic 400m3/h,

  6. #626

    Domyślnie

    devileczek , a nie pokazałbyś zdjęć tych paneli Tarkett i Egger, które posiadasz? Tarketta widziałam na ekspozycji, ale były akurat bez V-fugi a ja lubię sobie obejrzeć zanim wydam te kilka tysięcy zł. Zdjęcia mogą być też na priv.

  7. #627
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar devileczek
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    devileczek , a nie pokazałbyś zdjęć tych paneli Tarkett i Egger, które posiadasz? Tarketta widziałam na ekspozycji, ale były akurat bez V-fugi a ja lubię sobie obejrzeć zanim wydam te kilka tysięcy zł. Zdjęcia mogą być też na priv.
    Tarketta mam z V-fuga, niestety wszystko jeszcze w paczce , zdjec brak
    PROJEKT CZEKOLADA - dom z poddaszem uzytkowym, ok130m2 (200m2 po podlodze) Ocieplony styropian 15cm 0.031, dach welna 18cm+10cm, podloga 15cm styopian. Ogrzewanie parter podlogowka, pietro grzejniki, kociol gazowy kondensacyjny + kominek z plaszczem i buforem ciepla. Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem Axia-Vent Kinetic 400m3/h,

  8. #628

    Domyślnie

    No tak widać, że znawca: "łatwo się układa bo ma zamek z plastikowa wkladka, mozna ukladac samemu panel po panelu" a wszystko w teorii bo : "niestety wszystko jeszcze w paczce"

  9. #629
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar devileczek
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał w**owe Zobacz post
    No tak widać, że znawca: "łatwo się układa bo ma zamek z plastikowa wkladka, mozna ukladac samemu panel po panelu" a wszystko w teorii bo : "niestety wszystko jeszcze w paczce"
    w**owe, nie rób prywatnych wycieczek i nie dorabiaj do mnie teorii. Po prostu znowu trolisz

    Po pierwsze...nigdy nie twierdzilem, ze jestem jakims 'panelowo-podlogowym guru', sam szukam rad, pomysłow,etc. W kilku domach leżą panele ulozone przeze mnie i tyle mam w tym doswiadczenia ( zaczynałem dobre 20 lat temu, Witex ukladany pioro-wpust na klej)
    Nie sprzedaje tego i z tego nie zyje, ucze sie na wlasnych bledach ( w przeciwienstwie do ciebie, bo ciagle wciskasz ludziom jedno rozwiazanie i krytykujesz wszystkie inne) . Teraz buduje wlasny dom i staram sie wykorzystac te wiedze i umiejetnosci, przy okazji ile moge , tyle sie tym doswiadczeniem dziele z innymi.

    Po drugie... poproszono mnie o zdjecia konretnych paneli rozlozonych na podlodze, ktore mam, a te sa jeszcze w paczce ( niestety).

    Po trzecie... zamki z plastikowa wkladka mozna z powodzeniem ukladac samemu, jest duzo latwiej niz ukladanie tych bez, szczegolnie w dlugich rzedach. Gdybys w zyciu ulozyl pare paczek paneli, to zorientowalbys sie o co w tym chodzi, a tak to piszesz jakies dziwne rzeczy.
    PROJEKT CZEKOLADA - dom z poddaszem uzytkowym, ok130m2 (200m2 po podlodze) Ocieplony styropian 15cm 0.031, dach welna 18cm+10cm, podloga 15cm styopian. Ogrzewanie parter podlogowka, pietro grzejniki, kociol gazowy kondensacyjny + kominek z plaszczem i buforem ciepla. Wentylacja mechaniczna z rekuperatorem Axia-Vent Kinetic 400m3/h,

  10. #630
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Grzesiek82

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał EmKa88 Zobacz post
    A ja w piątek zamówiłem panele, miałem w planach kłaść sam , ale jak mi przeliczyli w sklepie to taniej wyszło kupić z montażem. W sumie jeden problem mniej.Żona wybrała kolor - i będą te
    http://www.drzwiipodlogi.vox.pl/kate..._royal,202998/
    Również polecam te panele, kupiłem je do swojego domu i jak na razie wydają się być ok.

  11. #631
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Urszula30

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-792
    Posty
    26

    Domyślnie

    A długo masz je położone? Ja z tej serii Royal chciałabym dąb modena one mają klasę AC4 i nie wiem czy jednak klasę wyżej nie poszukać?

  12. #632

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzesiek82 Zobacz post
    Również polecam te panele, kupiłem je do swojego domu i jak na razie wydają się być ok.
    Ja także je pochwalę. Poza tym bardzo ładnie się je kładzie na podłodze.
    Tu była reklama

  13. #633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Urszula30 Zobacz post
    A długo masz je położone? Ja z tej serii Royal chciałabym dąb modena one mają klasę AC4 i nie wiem czy jednak klasę wyżej nie poszukać?
    Ja mam dąb modena z krono i szczerze odradzam strasznie się rysują a z racji tego że są ciemne widać każdą rysę i kurz

  14. #634
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    SAG

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Władysławowo
    Posty
    25
    Ostatnio edytowane przez SAG ; 05-11-2013 o 11:15

  15. #635
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar cera7
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Domyślnie

    osobiście nie jestem przekonana do paneli podłogowych. zdecydowanie lepiej prezentują się płytki imitujące drewno. jednak różni ich również cena - niestety.

  16. #636
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iluniaT

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-035
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cześć, tez długo się zastanawiałam, w tej chwili mam już wybraną deskę trójwarstwoą, ale ostatnio znalazłam fajny artykuł, zwięźle opisane jakie rożnice, na co zwrócic uwagę, może komuś się przyda:

    http://http://wnetrza24.com/news-inf...oze-korek.html

  17. #637

    Domyślnie

    Deska warstwowa to zupełnie co innego niż panel laminowany i faktycznie warto zwrócić uwagę na różnice. Takie porównanie powinno od razu wyjaśni różnice cenowe i estetyczne.

  18. #638

    Domyślnie

    Interesują mnie panele firmy Egger. W sklepie stacjonarnym widziałam AC4, 8 mm za prawie 100 zł. W internecie znalazłam panele o tej samej nazwie i kodzie (ze strony producenta) AC5, 11mm w cenie około 55-60 zł za metr. Jak to możliwe, czy jest tu gdzieś jakiś haczyk?

  19. #639

  20. #640
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzychu1977

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-695
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam! Możecie mi doradzić jakie kierunki układania paneli obrać przy takim rozmieszczeniu pomieszczeń. Panele chcę polożyć bez dylatacji na całym budynku w pomieszczeniach oznaczonych literami. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panele.jpg
Wyświetleń:	513
Rozmiar:	57,0 KB
ID:	226997

Strona 32 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony