dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 48
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 951
  1. #221

    Domyślnie

    nie ma żadnego problemu. nie jest tak że w te fugi wchodzi piach i nie chce wyjść. Odkurzaczem bez trudu się usunie.
    Dodatkowo są one antystatyczne.

  2. #222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olasa
    Mam z tej firmy panele, jesion, wyglądają bardzo ładnie, ale jakość mnie nie zachwyca, w jednym pokoju odpryskuje w miejscu łączenia, obawiam się, że dość szybko trzeba je będzie wymienić , a szkoda bo baaardzo mi się podobają. Brat ma panele classena i wydaje mi się, że jakościowo są lepsze.
    Jakie masz dokładnie panele. Ja zastanawiam się nad AC5 12mm

  3. #223

    Domyślnie tanie panele, do 40 zl - jakie polecacie lub odradzacie?

    Do pokoju goscinnego chce kupic cos taniego, tak do 40zł. Czy Classen jest OK? A moze jest cos lepszego w tej cenie, ale do kupienia od razu, bez zamawiania i czekania?
    aga

  4. #224

    Domyślnie

    Mam panele Classena z serii Country Style. Z położeniem kosztowały ok. 30 zł za m2. Sprawują się doskonale - mam je w całym mieszkaniu, nawet w kuchni. Polecam.

  5. #225

    Domyślnie

    Też polecam Classena. Do 40 zł masz nawet AC 4, nawet do salonu wystarczy. Chyba, że pies, goście i bezpośrednie wyjście na ogród - wtedy tylko gres.
    Na niektóre wzory się czeka, my też nie mieliśmy czasu i dobraliśmy z tego co było dostępne na już. Mamy dą winny - bardzo ładne, neitralny kolor pasujący do jasnych i ciemnych mebli, też praktyczne, bo mało widdać brud.
    Bardziej podobała mi się Hikora Ontario, ale trzeba było czekać trzy tygodnie.

  6. #226

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedzi. Zdecydowalismy sie na Classen Teak Borneo z kolekcji Allegro Structure. Chciałam orzech wloski, ale wlaśnie z tych tańszych nie widziałam, a te były najbardziej zblizone kolorystycznie.
    aga

  7. #227

    Domyślnie

    A ktoś z was ma poże panele Polisander Santiago z Classena i jak siesprawują?
    http://www.classen.com.pl/www/pl/panele.php?id=6,27,917

  8. #228

    Domyślnie

    tez moge polecic classena. do 40zł powinienes znalesc cos odpowiedniego
    Tu była reklama

  9. #229

    Domyślnie

    od kilku tygodni mamy classena, ac4. pekan deska i klon virginia. jesteśmy zadowoleni. mają strukturę drewna, po myciu nie zostają smugi, a kurzu budowlanego jeszcze jest trochę, bo cały czas coś się robi. pekan to taka ciepła wersja dębu - tak mi się wydaje. nie za ciemne ani nie za jasne. kupiliśmy na allegro z montażem gratis, pekan chyba 34zł, a klon 31.

  10. #230

    Domyślnie Panele Balterio - co sądzicie

    Witam!

    Jestem w trakcie wybierania podłog do salonu i jadalni. Polecono nam panele firmy balterio z kolekcji magnitude ( 120 zł/m2). Czy uważacie że to bubel jeśli tak to co proponujecie?
    Pozdrawiam

  11. #231

    Domyślnie

    się podpinam pod to pytanie, choc teraz troche bardziej quick stepy mnie zainteresowaly. cena ta sama
    sąsiad i sąsiadka

  12. #232
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    U mnie czekają na położenie panele Balterio z linii Tradition elite
    Mają bardzo dobra opinię, co przy tej cenie nie powinno dziwić

    Piękna ta seria Magnitude którą wersję wybierasz???

  13. #233

    Domyślnie Panele podłogowe - jakie wyciszenie lepsze i czy V-fuga?

    Witam Wszystkich,
    Rozglądam się za panelami podłogowymi w umiarkowanej cenie (tak poniżej 60 zł). Niektóre modele mają zintegrowaną warstwę wyciszającą - np. Krono original Vario i Narrow.
    Czy lepiej zatem kupić panele bez warstwy wyciszającej i położyć piankę np. 3 - 5 mm, czy też lepiej położyć panele ze zintegrowaną warstwą wyciszającą?
    Czy może dla jeszcze lepszego wyciszenia można położyć dodatkowo piankę pod panele z warstwą wyciszającą? Zgodnie z informacją producenta pod takie panele podkładu się nie kładzie, ale nie wiadomo, czy producent miał na myśli, że: podkład nie jest konieczny (ale dodatkowo wyciszy), podkład nic nie da (a tylko wydam pieniądze), czy podkład będzie źle funkcjonował pod takimi panelami, bo będzie np. za miękko i będą się uginały.
    Kolejne moje pytanie kieruję do tych, którzy mają panele z fugą - czy to rozwiązanie jest praktyczne, tzn. czy się nie wycierają na krawędziach fug i czy w fugach nie gromadzi się brud, który jest trudno doczyścić?
    Wstępnie wytypowałem 2 modele paneli (Krono original, klasy AC4):
    1. Kronostep Narrow (8mm, wyciszenie SAS, mikrofuga)
    2. Sublime (10mm, bez wyciszenia, bez fugi). + pianka
    Będę wdzięczny za wszelkie rady i pozdrawiam.

  14. #234

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o panele z fugą - użytkuję od 5 msc i nie mam problemów o jakich piszesz.
    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  15. #235
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wikula7

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Brwinów
    Kod pocztowy
    05-840
    Posty
    267

    Domyślnie

    Po 1.
    Nigdy nie powinno się stosować pod panele z podkładem dodatkowego wygłuszenia( a już na pewno nie piankę) ponieważ wywalamy pieniądze w błoto i podłoga wtedy dopiero zaczyna nam "dudnić".

    po 2.
    panele z V-fugą są równe i nie ma możliwości aby na krawędziach się wycierały ( chyba że przy montażu są nadmiernie dobijane) . Co do sprzątania to wystarczy zwykły odkurzacz ze szczotką i wszystko z fug " wyciągnie"
    Co do wyboru paneli to Tobie muszą się podobać , ale Kolekcja Narrow jest godna polecenia. Ewentualnie polecam obejrzeć panele firmy Balterio ( z fugą ) i Egger ( z wygłuszeniem).

    Pozdrawiam
    Mariusz

  16. #236

    Domyślnie Panele podłogowe - Egger czy Krono Original?

    Witam,
    Zamierzam położyć panele. Wybrałem modele z 2 firm: Egger i Krono Original.
    Czy może ktoś z Was się orientuje, czy któraś z tych firm jest lepsza?
    W grę wchodzą następujące modele, wszystkie klasy AC4:
    1. Egger Country (8mm,)
    2. Egger Compact (8mm + 2,5mm warstwa wygłuszająca,)
    3. Krono Original Sublime (10mm)
    4. Krono Original Kronostep Narrow (8mm)

    I mam jeszcze jedno pytanie: czy lepiej położyć panele ze zintegrowaną warstwą wygłuszającą, czy lepiej zwykłe panele + pod spód pianka?

  17. #237

    Domyślnie panele,, z napisami'

    gdzie kupić????
    Chodzi mi o szerokie deski , z napisami, wyglądają jak podkłady kolejowe.

    Czy ktoś może widział?

  18. #238

    Domyślnie

    TE?


    to Parador - nazywają się Wine&Fruits
    fajne są
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #239
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar karolcia14m
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    346

    Domyślnie

    do kupienia w Komforcie. Teraz nawet jest na nie jakaś promocja

  20. #240

    Domyślnie

    a w założeniu mają wyglądać nie jak podkłady kolejowe, tylko jak pokłady okrętowe
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 12 z 48

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony