dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie Tworzyliśmy gazetę forum

    Drodzy Forumowicze,
    dorobek forum sprowokował pomysł, by powstała gazeta z Waszymi tekstami. Formy różne - dzienniki, wpisy, tematy, także galerie. Chcemy przedstawić autorów, pokazać smaczki forum. Gazeta oczywiście zostanie wydrukowana.
    Na tym etapie tworzymy "radę programową". Prosimy o zgłaszanie tekstów i Autorów, których cenicie. Prosimy o Waszą pomoc.

    Jednym słowem - zapraszamy do współpracy i zabawy, choć praca jest na poważnie - redakcja tekstów, honoraria, sława, itp.

    Redakcja

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jak slawa to chetnie. To w ktorym watku mamy wskazywac na autorow i watki?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Gazetę czy czasopismo?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym proponowala Jagne jako Naczelna Pisarke, z tym, ze Redakcja bedzie musiala niezle sypnac waluta, zeby miala co budowac... Poza tym powiesc w odcinkach o Franiu Walecznym.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Barranki naturalnie i Madmegs.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...też coś mogę napisowywować ???
    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... PIWNY GURU FORUM
    Jerzysio

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    5.923

    Domyślnie

    ...nikt
    nie protestuje ?

    ... to chybaaaaaa .......

    mogenoge ???

    J
    .........

    no i zostałem

    SAM !

  8. #8

    Domyślnie

    Szanowna redakcjo, ciekawy pomysł. Proszę tylko powiedzieć jak to technicznie ma wyglądać. Czy mamy w tym temacie wklejać i prezentować jako propozycje odnalezione konkretne teksty danych autorów? Niektóre są długie. Czy to nie zaśmieci tematu? Czy może wysyłać propozycje na jakiś odrębny adres? Czy są jakieś kategorie tekstów np. "najbardziej fachowy", "najbardziej zabawny" a może "srebrne usta" jak w radiowej Trójce? Jesli chodzi o fachowość to na razie podaję samego autora. Last Rico. Jeśli chodzi o wymiar nieco filozoficzny to Adam mk (nie wiem czy dobrze napisałem nick). Filozoficzny bo jak pada pytanie albo problem to nie odpowiada on wprost lecz często poprzez zadawanie kontrpytań próbuje naprowadzić pytającego na odpowiedź. Czasami jest to wręcz irytujące że nie wyjaśnia wprost co jak powinno być ale co tam ma swój styl. I ten obrazek mistrza Jody naprawdę pasuje do tego stylu. Jeśli chodzi o propozycje artykułów do gazetki i nie tylko (może i do głównego czasopisma) brakuje mi takich tematów gdzie konkretnie przedstawia się jakiś problem budowlany i za pomocą opisu, rysunków a także zdjęć pokazuje się jak ten problem rozwiązano, chodzi mi o dokładne zobrazowniae a nie kilka zdjęć na cały artykuł. Chodzi o wyjaśnienie krok po kroku jak daną rzecz zrobiono i za pomocą jakich narzędzi. Na pewno są takie narzędzia o których zwykli śmiertelnicy nie mają pojęcia a znacznie ułatwiają wykonanie czegoś i nie zawsze są to drogie narzędzia. Nie wiem co jeszcze może przydały by się testy jakichś materiałów budowlanych, narzędzi tak jak w czasopismach komputerowych dokonuje się porównania np. drukarek. Np. byłby to test młotowiertarek.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A ja bym chętnie poczytała o alternatywnych rozwiazaniach. Ale nie napomknięcia, że istnieją, ale dokładnie co i jak. Muratora przestałam kupowac, bo ile mozna czytać w kółko o poddaszach i więźbie dachowej, czy klasycznym murowaniu z pustaków ceramicznych i betonu komórkowego? Akurat bede miała dom z płaskim dachem i silikatów I w dodatku na płycie a nie na ławach.

  10. #10
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Prosimy o propozycje i tematów, i najciekawszych tekstów. Chcemy przedstawić też najciekawsze dzienniki budowy. No właśnie, które to?

  11. #11

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Z dzienników to bardzo treściwy jest dziennik Serwis24

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Redakcja + honorarium = jestem chętna do współpracy

  14. #14

    Domyślnie

    Hej,
    Chętnie wyżyłabym się twórczo w takiej gazetce Może to tak średnio zgłaszać własną kandydaturę ale co mi tam. Zapraszam do zerknięcie w dziennik - a w nim próbka mego - z wykształcenia- dziennikarskiego pióra Może i czai się tam sporo literówek i jakieś błędy stylistyczne, ale to wszystko wina pisania w pracy pod bacznym okiem kierownika... Zgłaszam się sama bo jestem stosunkowo nowym użytkownikiem forum, a przynajmniej od niedawna zaczęłam się ujawniać Chętnie zrobiłabym jakieś korekty, redagowanie teksu a i jestem też w stanie sama coś popisać.

    Poza tym - mam sporo wolnego czasu pomimo budowy
    Im dłużej buduję...tym bardziej jestem przekonana że jestem wszechmogąca
    Południowa Ani i Piotrka
    Komentarze

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie


    To i ja się zgłaszam.
    Wpisów w dzienniku niewiele ale i sam dom jeszcze w lesie

  16. #16

  17. #17

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hrhrhr
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Widzę nowy temat z rozpisana ankietą i prośbą o glosowanie na najciekawsze dzienniki. O ileż by było przyjamniej gdyby w tatmy ogłoszeniu Państwa Administratorstwa były linki do tychże dzienników. Nie to, że jestem że jestem leniem, ale na pewno głosowałoby się lepiej.

  19. #19

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Uwieeeelbiam czytać wynurzenia Jagny A dziennika Jagny w zestawieniu niet

    W Komturowym dzienniku jest też tyle cudnych wpisów.

    W staaaarych dobrych czasach to sie czytało zmaganie Kodiego-mocarza

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony