dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 6614

Temat: montaz w warstwie ocieplenia - jak to zrobic dobrze?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    Marginalna, mnie chodzi o już nalot dywanowy na ten system. O ile ST pisał bzdury o stratach o tyle
    tyle mnie to będzie drażnić i będę pokazywał jego naciąganie bez graniczne! aby tylko uzasadnić swój produkt.

    https://www.youtube.com/watch?v=Omb8-8hJHps bo to jest cecha inż robić z papieru cuda ..
    https://www.youtube.com/watch?v=gtUZcIDrwoo to jest inżynieria w czystej formie zrobić z papieru coś.
    Kwestia jest doboru ilości tych kotew do okna i tyle i ceny czy się to opłaci.
    Na żadne mega straty które tu kolega ST prezentuje się nie nabiorę.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Barth3z
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Świdnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    8.922

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    O ile ST pisał bzdury o stratach o tyle mnie to będzie drażnić i będę pokazywał jego naciąganie bez graniczne! aby tylko uzasadnić swój produkt.
    Zróżnicuj to co piszę ST od jego produktu. To, że swoimi teoriami propaguje antymarketing na swój produkt nie oznacza, że jest on zły (produkt, nie ST ).
    Jamnik - pasywna parterówka, projekt indywidualny - dom izolowany od wewnątrz, OZC by asolt: 10kWh/m2/rok i 17W/m2, ściany zewn. BK YTONG 400 + 30cm EPS 032 + 6cm wełny SuperRock, wewn. SILKA 8cm, podłoga 30cm EPS 031, strop 30cm EPS 032 + 20cm wełny 0,034 + 15cm proszku PUR, okna w większości to pakiety szybowe LowE o U=0,6 i 0,5, opaska wokół domu 1,5mx0,5m wykonana z proszku od pigeona, reku i odzysk ciepła z wody tymi recami

    Komentarze do dziennika budowy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony