dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 15
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 288
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał wilski Zobacz post
    Znam dobrą firmę z Łęk, ale juz nie pamiętam ile biorą za m2.Musiałbyś sobie do nich zadzwonic.
    Zadzwonię tylko prosze o namiary.

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tommylee4

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Oświęcim i okolice
    Posty
    1

    Domyślnie

    Na czarną księgę należy wpisać PSB Mrówka -Euromar w Oświęcimiu .
    Co do dogadywania się z cenami to OK.,
    Materiały które mają na stanie magazynowym są dostarczane z w terminie lub z lekkim poślizgiem ("bo z dwoma paletami nie opłaca się im jechać więc jak będzie jakiś transport w tamte okolice to przywiozą")
    Innych materiałów to zależy, jeśli transport jest bezpośrednio z fabryki ich transportem to może dotrzeć w umówionym terminie, ale jeśli transportem z mrówki to można jeszcze poczekać.
    Wymiana uszkodzonych elementów np dachówki to może ciągnąć się nawet 5 miesięcy i czekania końca nie widać.
    Niestety mimo wielu monitów nie można się doprosić o dostarczenie materiału na wymianę.

    Natomiast na białą księgę wpisuje zdecydowanie Firmę geodezyjną p. Ryszarda Rygułę z Grojca z ul. Kolistej. Obsługa miła i fachowa, wszystko w umówionym terminie niestety inni geodeci umywają się do p. Ryguły.
    Kolejną firmę mogę polecić to Metalbud Z ul. Fabrycznej. Fachowo i terminowo.

  3. #83

    Domyślnie

    ?
    Ostatnio edytowane przez Lgrzechu ; 07-03-2011 o 07:23

  4. #84
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pixelpeon

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Polecam:
    Pan Grzegorz Zieliński - Wylewki (z mixo-kreta). Ekipa sprawna i solidna, tylko trzeba przypilnować prawidłowego wykonania dylatacji (zawsze więcej niż mniej). tel. 660565767
    Odkurzacze centralne - tel. 600820287

    Nie polecam:
    a)Glazurnik Pan Mariusz (z Jaworzna) tel. 518098129 - spartaczył i uciekł bez jakiegokolwiek kontaktu nie zakańczając prac.
    b) PHU NINA Zbigniew Żółkiewicz, REGON 432682290 ul. Bartycka 26 paw.102 Warszawa 00-716; oferuje parkiety, podłogi i drewno na schody;

    Pozdr.
    pixelpeon
    Ostatnio edytowane przez pixelpeon ; 03-03-2011 o 09:19

  5. #85

    Domyślnie

    Biała lista

    Firma Instalbud, skład na Zaborzu , mimo małego punktu mają wszystko na stanie , kanalizacja , kotły, systemy grzewcze

    a dodatkowo można się dogadać z nimi odnośnie ceny towarów

    Ps kupowałem tam kanalizację, oczyszczalnie ścieków, ogrzewanie podłogowe

    polecam

    Czarna lista Euromar , mrówka

    Kilka lat temu kupowałem tam materiały w godzinę załatwiłem pustaki z panem Cześkiem i Danielem, płytki z panią Edytą i drzwi z wysokim szczupłym panem, ( nie pamiętam imienia) obsługa zawodowa , uprzejma i konkretna. Nawet jak się płytki spóźniały dostałem telefon z informacją.
    Mrówka to jakieś nieporozumienie obsługa nie wiem jaka bo po minucie rozmowy z obsługą pan zniknął miedzy regałami i nie wrócił, więc odpuściłem bo chciałem informacji o produkcie a nie pooglądac półki

    Ps płytki kupiłem za to w firmie Dekor gdzie spotkałem znajomego pana z ww firmy wszystko fajnie i sprawnie załatwione godni polecenia !
    Ostatnio edytowane przez Mariusz10 ; 02-03-2011 o 09:54

  6. #86

    Exclamation Biała i czarna lista

    To my także dokładamy wykonawców i firmy do listy:

    Biała:

    P. Grzegorz Cz. Sewera bardzo miły pan o profesjonalnym podejsciu do klienta

    czarna

    Blacharz : P. Skrzypaszek z Jawiszowic- w podeszłym wieku pan po przejsciach, poczatkowo ustalilismy cene 500 zł za okucia kominów (robocizna) ostecznie zabrał 700 zł , a kominy ciekną.
    Firma EMI-BUD z Oświecimia wykonuja tynki agregatem, niesłowni, umówilismy sie z nimi na wycene a w dniu spotkania powyłanczali telefony.

  7. #87

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA
    Tynki wewnętrzne agregatem - cementowo - wapienne i gipsowe
    Andrzej Para, Biały Dunajec tel. 601717581

    U mnie robili cementowo wapienne.
    Maja mechaniczną zacieraczkę i tynk wychodzi naprawde gładko.
    Chciałem gładzie robić, ale zrezygnowałem bo szkoda czasu i pieniędzy
    POLECAM EKIPE
    Ostatnio edytowane przez tlalken ; 28-03-2011 o 10:02

  8. #88
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar MiSiOr
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    137
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    BIAŁA LISTA:

    - Kós-Met - Maciek jest w deche, daje dobre upusty i zawsze się da Szacunek !

    - Installdom Bielany - biorę od nich cały czas na wz. i jest ok. Gadać tylko z Kubą - daje dobre upusty.

    - tartak TrakHan ze Skomielnej czarnej www.trakhan.pl Dobra i tania więźba, deski, stęple.

    - Legrand Wood - Irek ma doskonałe deski, warto brać, serio, mimo iż to mój sąsiad

    CZARNA LISTA

    - Raab Karcher - totalne zamieszanie z fakturami, płatnościami, obsługa do DUPY mimo iż ceny dobre. Mimo wszystko NIE POLECAM !!!
    - MIKA S.C. - OSZUST !!! i złodziej (sprawa cywilna w sądzie)

  9. #89
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bozenm

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Oświęcim-Grojec
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    36

    Domyślnie

    Witam... Mam pytanie czym zasypywaliście fundamenty? Proszę o namiary i info... pozdrawiam

  10. #90
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Biała lista:
    polecam pana Waldemara Serafina firma Tech-Instal z Zaborza, tel: 723491357, za terminowość, fachowość i CENĘ-handluje bramami Wiśniowskiego.
    Czarna lista:
    Raab Karcher-to co tam się dzieje to jakas masakra! Banda oszusto, niesłowni, a o fakturę doprosić się to udręka!!!

  11. #91
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bozenm

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Oświęcim-Grojec
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    36

    Domyślnie

    Biała lista:
    - GRUDEX Brzeszcze - Kruszywo- terminowo i sprawdzają się w 100% w sytuacjach podbramkowych gdy na gwałt potrzeba materiału
    - Kościelnik - terminowo sprawnie (co do płatności można się dogadać)

  12. #92

    Domyślnie

    Czarna lista Monbud w Chrzanowie z czymś takim to się nie spotkałem chyba że w dawnej komunie. Pan sprzedawca który się podaje za szefa chociaż nim nie jest, głupkowaty uśmieszek przy każdym pytaniu i łaska jeżeli udzielił odpowiedzi, człowiek czuje się jak za starych niekoniecznie dobrych czasów. Trochę się zdziwiłem gdyż był to skład polecany przez jedną osobę na forum i jako pierwszy z tego powodu odwiedzony. Lepiej na wstępie się sparzyć niż na końcu budowy jedynie żal iż mi osobiście pasował z uwagi na bliską odległość od budowy.

  13. #93

    Domyślnie

    I ja na koniec uzupełnię listę
    BIAŁA :
    1. ELEKTRYK Z PIOTROWIC PAN SZYMONIK
    Super konkretnie, dokladnie, szybko, słownie, miło i baaardzo atrakcyjnie cenowo.
    Potrafi doradzić,podpowie, materiał kupuje dużo taniej w hurtowni.
    Polecam
    2. TYNKI RĘCZNE PAN ZDZISIU Z POLANKI 503 042 623
    To taka złota rączka, oprócz tynków murował nam ściankę, wstawial drzwi, niestety płytek nie zdażył położyć (to raczej na zimę) bo miał zajęte terminy na tynki.
    A wielka szkoda ponieważ jest bardzo dokładny, słowny, pracowity, uczciwy, zacierał ręcznie drobnym piaskiem, wyszło gładziutko i równo.
    Czasem fachowcy którzy po sobie przychodzą,narzekają jeden na drugiego.
    3.INSTALACJE C.O., woda, podłogówka itp. PAN ADAM 608 336 497
    4. MEBLE KUCHNIA, SZAFY POD ZABUDOWĘ, ŁAZIENKI - RAFAŁ. Iistotna informacja dla kobiet które są wzrokowcami Rafał potrafi idealnie dopasować kolory blatów, klamek, uchwytów, matów, połysków, pasków, gładkich, kantów czy zaokrągleń itp. nie boi się proponować , ma mnóstwo wzorników, nowości, potrafi graficznie zaproponować kilka opcji w zależności od zasobności portfela i wyjaśnić oraz dopasować, duży plus za chęci współpracy i nastawienie na zadowolenie klienta, będzie szukał rozwiązań do skutku, woził wzorniki, malował, próbował aż znajdziecie to, o co wam chodziło. np. parapety w odcieniu starego złota czyta w myślach
    Wie, jak rozplanować żeby było dobrze, ładnie i praktycznie, komunikacja na poziomie, takie "tworzenie z duszą"

    Fajnie że u nas ekipy które przychodzily, chwaliły robotę poprzedników od murów po dach, ściany działowe, wylewki, elektrykę, tynki, instalacje C.O., plytki.
    Miło że wszystko szło tak sprawnie i szybko właśnie dzięki tym ludziom dlatego polecam i życzę aby i u was szło bezproblemowo i dziękuję za fajną współpracę.

  14. #94

    Domyślnie

    Wylewki Pan Marszałek z Zasola Bielańskiego - 888-500-538
    Prosto, czysto, sprawnie - 100 % polecam

  15. #95

    Domyślnie

    Cytat Napisał sammi Zobacz post
    4. MEBLE KUCHNIA, SZAFY POD ZABUDOWĘ, ŁAZIENKI - RAFAŁ.
    nie padły namiary na Pana Rafała

    i czy mozna oglądnąć Jego prace?
    czy jest zawalony terminami?
    jak z kosztami?

    pzdr

  16. #96

    Domyślnie

    Biała lista
    Notariusz- Zator : Mendrala -Budka ( profesjonalizm i o wiele niższe ceny niż w Oświęcimiu),
    Geodeta - Pan Hutny
    skład budowlany metalbud ( na Fabrycznej) - jak narazie jesteśmy zadowoleni z cen jakie dostaliśmy na kostkę i dachówkę

    Czarna lista
    jak narazie można tu wpisać niektórch urzędników miejskich
    Ostatnio edytowane przez becia_01 ; 05-06-2011 o 09:50

  17. #97

    Domyślnie

    Nareszcie mogę coś dopisać:
    BIAŁA LISTA
    1. Geodeta-pan Hutny- tanio i profesjonalnie
    2. Inżbet- tanio, beton dostarczają szybką, łatwo domówić brakującą ilość
    3. Śrubomet- ul. Leszczyńska- kupowaliśmy póki co gwoździe, drut wiązałkowy- niewiele, a już dostaliśmy spory rabat
    4.Grudex- piasek itd., szybka dostawa na telefon

  18. #98
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mimona
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Biała lista:
    -tak jak koledzy i ja dodają Andrzeja Pare i jego syna ze "śpiewającą" ekipą. Chłopaki pracują od 7 do 21.30 nawet i dłużej. Tynki rewelacja!!!

  19. #99

    Domyślnie

    [QUOTE=mimona;4703489]Biała lista:
    polecam pana Waldemara Serafina firma Tech-Instal z Zaborza, tel: 723491357, za terminowość, fachowość i CENĘ-handluje bramami Wiśniowskiego.


    również dla mnie biała lista,wszystko na czas,bardzo dokładnie i fachowo,
    polecam

  20. #100

    Domyślnie

    To ja odnośnie Pana Pary od tynków, mam pytania:
    1. czy stosują kątowniki
    2. jak z ustaleniem metrażu powierzchni do tynkowania tzn. przed czy po robocie
    3. co z puszkami elektrycznymi czy osadzają, jest to w cenie i podstawowa sprawa czy aby równo zamontowane ? (elektrykę właśnie kończę i nie wiem czy im to zlecić czy montować samemu po tynkowaniu - dochodzi dodatkowa obróbka puszek)
    4. z tego co się orientowałem to oni są gdzieś z pod samiuśkich Tater jak to wyglądało z noclegiem, wynajmują coś, dojeżdżają , czy śpią na budowie.
    5. o ile to nie wielka tajemnica to ile liczyli u was za m2, i czy to wszystkie koszty czy są jeszcze jakieś gratisy
    6. jakby się komuś chciało to zdjęcia na forum mile widziane
    Z góry dzięki

Strona 5 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony