dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 26
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 510
  1. #461
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    email9

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    ok. Białej podlaskiej
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    72

    Domyślnie

    Cytat Napisał GanMon Zobacz post
    witam czy ktos z województwa lubelskiego buduje jesienna zadumę? a może ktoś już zbudował i może coś podpowiedzieć? dziekuję i pozdrawiam wszystkich
    Witam,
    My zaczynamy budować jesienną zadumę z drobnymi zmianami i częściowo podpiewniczony, tak w ogóle to rysowany mieliśmy indywidualny na podstawie jesiennej zadumy. Jesteśmy z okolic białej podlaskiej.

    Pozdrawiam

  2. #462
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GanMon

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-243
    Posty
    10

    Domyślnie

    hej a może ktoś buduje jesienna zadumkę w wojewòdztwie lubelskim , tez chcę ja kupić ale byłabym wdzięczna jakbym ją zobaczyła w rzeczywistości, a może ktoś z forum rozwieje moje wątpliwości,np czy ten garaż jest faktycznie taki wąski, z ta łazienką to faktycznie widać że można powiększyć kosztem kotłowni czy ktos używa poddasza a jeżeli to jakie zmiany wprowadził wiadomo ze strop gęstożebrowy na pewno a poza tym to co jeszcze czy podnoszona była ścianka kolankowa i czy montowane były okna dachowe a schody to najlepiej gdzie i jakie, dodatkowo tez zamierzam zamknac salon przedłużając ściankę,z okna balkonowego w pokoju zrobic standardowej wysokości okno, zrezygnować z kominka,czy wszystkie te zmiany w środku może zatwierdzić kierownik budowy a jakbym chciała poszerzyć ten garaż czyli dom to kto ma zatwierdzic taką zmianę? a tak poza tym to domek fajny przemyślany bardzo mi się podoba. Pozdrawiam wszystkich

  3. #463
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BASIEK2406

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Drawsko Pomorskie
    Kod pocztowy
    78-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witajcie. Buduję jesienną zadumę - jestem na etapie wykończenia - podłogówka , posadzki. Więcej : basiek.mojabudowa.pl

  4. #464
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ja_moni

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    brzyska wola
    Kod pocztowy
    37-304
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał GanMon Zobacz post
    hej a może ktoś buduje jesienna zadumkę w wojewòdztwie lubelskim , tez chcę ja kupić ale byłabym wdzięczna jakbym ją zobaczyła w rzeczywistości, a może ktoś z forum rozwieje moje wątpliwości,np czy ten garaż jest faktycznie taki wąski, z ta łazienką to faktycznie widać że można powiększyć kosztem kotłowni czy ktos używa poddasza a jeżeli to jakie zmiany wprowadził wiadomo ze strop gęstożebrowy na pewno a poza tym to co jeszcze czy podnoszona była ścianka kolankowa i czy montowane były okna dachowe a schody to najlepiej gdzie i jakie, dodatkowo tez zamierzam zamknac salon przedłużając ściankę,z okna balkonowego w pokoju zrobic standardowej wysokości okno, zrezygnować z kominka,czy wszystkie te zmiany w środku może zatwierdzić kierownik budowy a jakbym chciała poszerzyć ten garaż czyli dom to kto ma zatwierdzic taką zmianę? a tak poza tym to domek fajny przemyślany bardzo mi się podoba. Pozdrawiam wszystkich
    Witaj,

    Tutaj masz link do info co można zmienić: http://projekty.muratordom.pl/projek...htm#mozliwosci,
    tak więc powiększenie domu, otwory okienne, zmiana stropu, z pewnością musisz uwzględnić na projekcie przez projektanta, reszta - czyli środek kierownik budowy. Okna dachowe podobno można później dodawać ale nie jestem pewna. Na schody pomysłu nie mam - nam kierownik budowy proponował w salonie na najdłuższej ścianie ale to w przypadku niezabudowanej ściany. Jak masz zamiar ściankę zabudować, to może ją cofnąć i schody w korytarzu ???
    Moje prywatne zdanie - czy warto zabudować salon? korytarz wyjdzie bardzo długi i niedoświetlony.

    A może jednak inną wersję Jesiennej Zadumy z już użytkowym poddaszem i schodami w planie?

    Pozdr,

  5. #465
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    GanMon

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-243
    Posty
    10

    Domyślnie

    Hejka Dziękuję za odpowiedz ja ciągle myślę jak tą zadumę zrobić mam kilka zmian ale tak naprawdę to do końca nie wiem, w tym projekcie co jest brakuje mi takiego schowka na rupiecie i nie wiem czy piwnica ale to drogo czy moze wykorzystać dach i podnieść ściankę kolankową no i zmiana stropu na gęstożebrowy, jak możesz to wyślij mi fotki na [email protected] jak to nie kłopotliwe oczywiście fotki waszego domu moze cos mi to podpowie. A jaki jest koszt indywidualnego projektu moze ktoś wie?, bo jak dużo zmian to faktycznie moze się okazać ze indywidualny będzie tańszy.
    Ostatnio edytowane przez GanMon ; 06-05-2015 o 04:56

  6. #466
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    uniejów
    Kod pocztowy
    99-201
    Posty
    63

    Domyślnie

    Witajcie po długiej przerwie,nareszcie ruszamy z budową.W związku z tym mam pytanie ,ile kosztowała Was robocizna za dach,chodzi mi o więźbę,blachodachówkę,obróbkę kominów oraz podbitkę.Pozdrawiam serdecznie.

  7. #467
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ja_moni

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    brzyska wola
    Kod pocztowy
    37-304
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalka Zobacz post
    Witajcie po długiej przerwie,nareszcie ruszamy z budową.W związku z tym mam pytanie ,ile kosztowała Was robocizna za dach,chodzi mi o więźbę,blachodachówkę,obróbkę kominów oraz podbitkę.Pozdrawiam serdecznie.
    Nie podam cen robocizny bo dach i kominy miałam liczone razem z murami a podbitkę zrobił mi tatko Materiały: blacha trapezowa 19 tys, podbitka jakieś 1300 zł. Pozdr,.

  8. #468
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    uniejów
    Kod pocztowy
    99-201
    Posty
    63

    Domyślnie

    ja-moni dziękuję za odpowiedź,nam fachowiec powiedział 20 000 za dach razem z podbitką.Pozdrawiam

  9. #469
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    uniejów
    Kod pocztowy
    99-201
    Posty
    63

    Domyślnie

    Hejka.Ciekawa jestem ilu z Was jeszcze tutaj zagląda,ja często. Nareszcie ruszyliśmy dalej z budową, mury juz są, robimy strop i jeszcze w tym roku chcemy zadaszyc.Teraz juz rozumiem jak niektórzy pisali ze przy budowie domu wciaz podejmuje się mnóstwo decyzji.Mury stawiał mąż, wiec prawie codziennie coś zmieniliśmy ale uważam że warto było bo dom wyszedł bardzo duży i funkcjonalnyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150905_175612.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	333626Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150909_180744.jpg
Wyświetleń:	145
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	333627Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150917_182204.jpg
Wyświetleń:	140
Rozmiar:	91,8 KB
ID:	333628Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150929_180401.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	333629

  10. #470
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agao_83

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    52-234
    Posty
    386

    Domyślnie

    witam pochwalcie się ile wyniosła was budowa Jesiennej zadumy do stanu surowego zamkniętego i deweloperskiego. Ciekawy projekt, choć wprowadziłabym drobne zmiany - zrezygnowała z garażu, a w jego miejsce powiększyła kotłownię o jakieś 2 m, zrobiła pokój gościnny / biuro o powierzchni 10m i 6m garderobę wydłużyłabym też wc kosztem kotłowni, żeby zmieścić natrysk

  11. #471

    Domyślnie

    Witam. Buduje JZ wariant III lustrzane odbicie. Jak na razie sa sciany, strop, i sciana kolankowa z wiencem. Zrezygnowalismy z garazu na rzecz małej "słoikowni" i pokoju. Na parterze sa 2 łazienki, jedna powiekszona została kosztem kotłowni o prysznic. Strop monolityczny, schody zelbetowe, w salonie zamiast 3xokna 3xdrzwi. Dach w pełnym deskowaniu, a w planach dachowka Roben albo Creaton Premion brąz glazurowana.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151228_095100.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	351176Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160224_131404.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	351179Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20160305_163043.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	91,5 KB
ID:	351180
    Ostatnio edytowane przez tombus ; 26-03-2016 o 14:00

  12. #472
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Chris Antoua
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Turek
    Kod pocztowy
    62-700
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam wszystkich właśnie startujemy z budową projektu,, Jesienna Zaduma " wariant 2. Widzę, że jest tu ktoś z okolic Turku, Uniejowa i Konina kto budował też według tego projektu. Prosiłbym o kontakt te osoby. Ja będę starał się na bieżąco opisywać przebieg prac i wrzucać zdjęcia.

  13. #473

    Domyślnie

    Witam wszystkich Po dlugich poszukiwaniach idealnego projektu wreszcie natrafilismy na JZ i to jest strzał w dziesiątkę. Mam pytanie czy ktos wybudował ten domek w okolicy Radomia lub Kozienic? Chętnie zobaczlibyśmy jak w rzeczywistosci prezentuje się układ pomieszczeń. Pozdrawiam serdecznie wszystkich budujących

  14. #474
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalka

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    uniejów
    Kod pocztowy
    99-201
    Posty
    63

    Domyślnie

    Hejka.Fajnie,że znów coś się dzieje na forum.Nasza zadumka też już budzi się z zimowego snu.Właśnie stawiamy sciankę w salonie,jutro wstawiamy okna a w przyszłym tygodniu zaczyna elektryk.
    Chris Antoua to my jesteśmy z Uniejowa.

  15. #475
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Chris Antoua
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Turek
    Kod pocztowy
    62-700
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał kowalka Zobacz post
    Hejka.Fajnie,że znów coś się dzieje na forum.Nasza zadumka też już budzi się z zimowego snu.Właśnie stawiamy sciankę w salonie,jutro wstawiamy okna a w przyszłym tygodniu zaczyna elektryk.
    Chris Antoua to my jesteśmy z Uniejowa.
    Właśnie widziałem dlatego prosiłbym o jakiś kontakt. To jest mój e-mail: [email protected] Jeśli można to prosiłbym o nr telefonu do Pani na maila to się skontaktuję

  16. #476
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaud

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ryki
    Kod pocztowy
    08-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam ja mam w planie budowę domu Jesienna zaduma ale chciałbym zobaczyć jak to w rzeczywistości wygląda mam kilka pytań odnośnie zmian w projekcie. Jeśli jest to możliwe to poprosił bym o kontakt na adres e-mail [email protected] jestem z woj. Lubelskiego
    Z góry dziękuję pozdrawiam Daniel.

  17. #477
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaud

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ryki
    Kod pocztowy
    08-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam proszę o kontakt na adres e-mail [email protected]
    Mam kilka pytań odnośnie tego projektu

  18. #478
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Martinez666

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam
    My właśnie zaczęliśmy realizować nasze marzenia o własnym domku. Projekt (oczywista oczywistość) to Jesienna Zaduma odbicie lustrzane ze stropem gęstożebrowym. Zrobiliśmy trochę zmian (m.in. usunięta spiżarka, powiększona łazienka kosztem kotłowni, ściana kolankowa na dwa pustaki, otwory okienne-np.okno zamiast drzwi wyjściowych z pokoju na taras, wyłaz na strych z kotłowni) a stan obecny prezentuje się jak na zdjęciu.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160902_185904.jpg
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	90,2 KB
ID:	366951

  19. #479
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klaud

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Ryki
    Kod pocztowy
    08-500
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam my jesteśmy na etapie zalewania fundamentów mam pytanie czy zrobiliście kominek my chcemy zrobić rekuperacje drzwi tak jak w waszym domku ma taras z salonu, strop macie lany czy Teriwa i kuchnie chcemy zrobić otwartą. Jeśli możecie Państwo poprosił bym kilka zdjęcie z środka i zewnętrznych na ( [email protected] )

  20. #480
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Martinez666

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klaud Zobacz post
    Witam my jesteśmy na etapie zalewania fundamentów mam pytanie czy zrobiliście kominek my chcemy zrobić rekuperacje drzwi tak jak w waszym domku ma taras z salonu, strop macie lany czy Teriwa i kuchnie chcemy zrobić otwartą. Jeśli możecie Państwo poprosił bym kilka zdjęcie z środka i zewnętrznych na ( [email protected] )
    Tak, kominek mamy w planach (narazie jest dopiero komin pod kominek ), strop z pustaków ackermana, kuchnie mamy raczej tylko pół otwartą (bez drzwi i poszerzony otwór drzwiowy). Pare zdjęć poszło na priv.

Strona 24 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony