dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 49

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #29

    Domyślnie

    Magda72
    Witam, dziękuję za zainteresowanie,
    Potrzeby przedszkola są nadal ogromne w zakresie wyposażenia-potrzebne jest w zasadzie wszystko co służy dzieciakom w przedszkolu a więc poczynając od tablic korkowych, mebelków (tu niestety potrzeba jest trudna do przeskoczenia bo potrzebne mebelki do 2 salek, stoliki i krzesełka dla każdego dziecka oraz meble do szatni-przypomnę dzieci było osiemnaścioro). W tym zakresie to mogłyby pomóc raczej firmy niż osoby fizyczne.
    Potrzebne wszelkiego rodzaju układanki, puzzle, gry, klocki, tablice magnetyczne, tablice do rysowania, klocki lego, płyty CD z muzyką dla dzieci, słuchowiskami, książeczki, kolorowanki, papier do rysowania (papier do drukarek),segregatory, kredki, flamastry, farby, pędzle, pojemniki na wodę, nożyczki dla maluchów, kleje, ciastolina, do prac ręcznych: włóczka, materiały, bibuła ;
    zabawki,
    sprzęt audio-video, odtwarzacz CD-Radio,
    kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, mała lodówka, zestaw naczyń dla dzieci.

    Może ktoś ma dostęp do takich piankowych naklejek ściennych- to szybki, bezpieczny i piękny sposób dekoracji ścian. Zakupiłam kilka sztuk jednak potrzeba ich znacznie, znacznie więcej aby udekorować wszystkie ściany. Efekt- wspaniały!
    Potrzebne również 2 duże dywany dziecięce, lampy.
    Być może o czymś zapomniałam
    Wiem, że to dużo-ale wymieniłam wszystko (bynajmniej prawie wszystko ) co jest niezbędne do wyposażenia, aby każdy zainteresowany mógł przeczytać.
    Jeśli możesz pomóc w jakimś zakresie-byłoby świetnie.
    Pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez Anulka6 ; 11-08-2010 o 21:20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony