dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 279 z 279
Pokaż wyniki od 5.561 do 5.573 z 5573
  1. #5561

    Domyślnie

    Dom śliczny, ze smakiem!

    Proszę powiedzieć jak zostały zamontowane te drzwi przesuwne, że widać jakby to były obrazy?
    SPRZEDAM BRAMĘ GARAŻOWĄ Z NAPĘDEM

  2. #5562

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jane Says Zobacz post
    Witam Anula,

    Piękny domek, rzekłbym nawet rewelacyjny. Gratulacje!
    Mam pytanko o deski na elewacji - przepraszam z góry jeśli to pytanie już padło, ale nieco przerasta mnie przebrnięcie przez 200-kilikadziesiąt stron komentarzy. Czy deski na elewacji u Was, jak również ogrodzeniowe (deska meranti) to dokładnie ta sama deska jak w poście #111? Chodzi mi o nazrę tej deski co jest w poście #111 Waszego dziennika, wygląda odrobinę jasniej niż Wasza, nie wiem czy to kwestia olejowania, czy inna deska. Mogłabyś mi pomóc w określeniu nazyw deski z postu #111? Wielkie dzięki!
    witaj, to taka sama deska - meranti, ale w poście 111 ona jest nieolejowana, a nasza jest pociągnięta lakierobejcą w kolorze. Brak olejowania miał tam na celu uzyskanie naturalnego koloru, który z czasem będzie szarzał - nie każdemu się to podoba.

  3. #5563

    Domyślnie

    Cytat Napisał vieta Zobacz post
    Dom śliczny, ze smakiem!

    Proszę powiedzieć jak zostały zamontowane te drzwi przesuwne, że widać jakby to były obrazy?
    to zasługa specjalnego systemu przesuwnego, który stosuje włoska firma lualdiporte

  4. #5564

    Domyślnie

    Witam, chciałam pogratulować przepięknego domu. Na Twój dziennik trafiłam jakiś czas temu i sumiennie go przeczytałam, ale nie natrafiłam na dane panów od posadzki kamiennej. Bardzo proszę o info na priva na temat firmy która wykonała podłogę i jeżeli to możliwe to gdzie zamawialiście marmur. Bardzo dziękuję

  5. #5565
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar symultana
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Lesznowola
    Kod pocztowy
    05-506
    Posty
    145

    Domyślnie

    Witaj,
    Gratuluję pięknego domu! Właśnie niedługo zacznę budować swój pierwszy dom. Jestem na etapie przyłączy. Czy możesz mi przesłać namiary na elektryka, specjalistę od wody i kanalizacji oraz gazu. Buduję gdzieś chyba blisko Ciebie, w rejonie Lesznowoli
    Pozdrawiam serdecznie
    Jola

  6. #5566
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mikiada
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    1.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Anula wysłałam do Ciebie na priva prośbę dot. ogrodzenia.. proszę przyślij zdj. furtki bo bez Ciebie nie dam rady wytłumaczyć fachowcom jak zlicować furtkę z ogrodzeniem... z góry bardzo dziękuję.

  7. #5567
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Jadore
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-003
    Posty
    45

    Domyślnie

    Czy ktoś w dzienniku Anuli znalazł może konkretne namiary (albo dostał grzecznościowo) na osobę która wykonała KUCHNIE ?!?!? Wertowałam strony dość intensywnie,ale udało mi się jedynie wyczytać,że to stolarz z Lublina - a to trochę mało.... Bardzo chciałabym go namierzyć

  8. #5568
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    d0dus

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!

    mam może smieszne pytanie ale chcielibyśmy także przerobić oprawy kanlux mateo na 230v czy może Pani określić bardziej precyzyjnie jakie żarówki tam udało się dopasować i co jeszcze należało przerobic

    będę bardzo wdzięczny

    pozdrawiam

  9. #5569
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar inż.maliniak
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    433
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    ...domek rewelacyjny, szczególnie detale gratulujemy

  10. #5570

    Domyślnie



    dzień dobry, co to za system drzwi przesuwnych?
    Dla chcącego nic trudnego!

  11. #5571

    Domyślnie

    Witaj Anula, dom masz cudny, jesli jeszcze tu zagladasz bardzo prosze o wymiary okna kuchennego, czy jest to fix , czy rowniez pracuje jako uchylne?
    Pozdrawiam

  12. #5572
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Juskra
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-103
    Posty
    1.916

    Domyślnie

    cześć, mnie oprócz kuchni oczywiście urzekła łazienka; te półeczki pomiędzy muszlą a bidetem, można zapożyczyć ?

  13. #5573

    Domyślnie

    Przeczytałam cały dziennik w 2 popołudnia. Czyta się jak dobrą książkę, a czasem thriller. Gratuluję zakończenia budowy w takim tempie i z takim gustem )

Strona 279 z 279

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony