dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 439 z 494
Pokaż wyniki od 8.761 do 8.780 z 9872
  1. #8761
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    a nas chce sie zadomowic czarny kot (no przeciez do wiedzmy do tylko czarny sie paletnie), widac ze mlody, szacuje iz ma jakies 6-7 miesiecy, patroluje moj teren jak jakis komandos i przegania innych amatorów. i bardzo miauczy, gdybym go zachecila to pewnie od razu mały pchlarz by sie zagniezdzil. na razie przynosi mi myszy pod taras i pod wejscie i psy straszy przesiadujac na parapecie.
    a ja nie chce i nie moge miec kota. mam miekkie serce do zwierzow ale nie, po prostu nie. wiec nie daje mu ani szamy ani wody - wiem ze inni ludzie go dokarmiaja, bo chudzina to on nie jest. cholernik po prostu szuka przystani. niestety nie u mnie ona. gdy bede widziec ze mu dzieje sie krzywda, odlowimy i zawioze do schronu albo znajde lokum. u mnie zostac nie moze.

  2. #8762
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Ja na razie twierdzę, że psów i kotów mam dostatek ale wiem, że jak się jakaś kocia bida trafi to pewnikiem zostanie
    Marzy mnie się czarny lub pręgowany... warunek musi być miziasty

  3. #8763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Wciąż usiłujemy przekonać Andrzeja, że od czterech kotów lepsze jest pięć kotów. Mamy vacat po śmierci Kaja... No ale mój małżonek jest nieprzejednany. Może gdyby się jakaś bida trafiła, to by zmiękł? Ino że do nas to tylko całkiem mały kot, bo stare OSTATECZNIE może na małego się zgodzą. Starszego by przegoniły.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  4. #8764
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    No u mnie też jeno kociaczek w grę wchodzi, bo Rudeczek nie zdzierży

  5. #8765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    czarny pchlarz jest mocno rozdartym paszczakiem jak mnie widzi to normalnie jape drze jak potluczony. oczywiscie jesli bede widziec ze dzieje mu sie krzywda to pomoge, na dzien dzisiejszy widac ze sobie radzi.
    i co oznaczaja te przynoszone myszy???? bialasy przy wyjsciu truchla biora za fajne zabawki i nie chca oddac, szalu mozna dostac. najpierw wychodze, sprawdzam czy pulapek czarny diabel nie przyniosl i wtedy spuszczam psy.

  6. #8766
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Zima idzie, koty chcą mieć ciepełko i wygody a wiedzą doskonale, że możemy im to zapewnić. Więc sie przymila. Nasze od paru tygodni regularnie się przymilają, wchodzą na kolana i pieknie mruczą w stylu: "Matka, no pacz jakam milusia, nie wyrzucaj mnie".

    Mam dwa koty, trzeci mi niepotrzebny ale gdyby jakas bida sie przypałętała to pewnie by i została ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #8767
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    A i Rudek codziennie mi dostarcza nowe pożywienie... specjalnie dla mnie
    Głównie myszy i ryjówki ale trafiła się też popieliczka

  8. #8768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    TAR-cia moja teoria jest taka, że przynosi Ci myszy żeby pokazać jaki to on pracowity i potrzebny Ci jest a jak kot chce w konkretnym domu zamieszkać to nie ma bata bo zamieszka moja pierwsza kota tak zrobiła twardo się uparła i mieszkała i wszystkie moje koty żyją u mnie na tej samej zasadzie - zimą mają miejsce w kotłowni, latem mieszkają na dworze i są przeze mnie dokarmiane, nie karmione bo by nie polowały i jak mi się zapomni michy nasypać to zaraz mam prezencik pod domem

  9. #8769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    e tam gadanie takie, sory ale nie zamieszka, on sobie moze tak myslec ale nie ma bata. jeden probowal w poprzednim domu i mu tez nie wyszlo. dzis myszow juz nie bylo wczoraj na wieczornym spacerze bialasy bronily zaciekle swojego terenu.

    aaa w przyszlym tygodniu chyba zabudowy tarasu bedziemy robic, bo chce tam wywalic wszystkie meble ogrodowe ale gosci na meblach juz niekoniecznie chce ale jeszcze zapytam kierbuda czy nie za wczesnie i nie poczekac do wiosny
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 26-10-2016 o 12:55

  10. #8770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ja bym chyba do wiosny zaczekała żeby przez zimę sobie jeszcze wszystko ładnie poosiadało żeby nie pękała zabudowa

    moja mała zaraza już się zaprzyjaźniła z kotełami normalnie tak się do niej miziają jakby też za Uzuri tęskniły

  11. #8771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    i dokladnie tak tez chyba zrobie, na wiosne bedzie dobrze.
    bys pokazała mala paskude
    kupilam fajny pojemnik na pranie do duzej lazienki, w malej mam pralnie i szafke lilande z pojemnikami

  12. #8772
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    pokaż pojemnik wsadzę małego gada u siebie

  13. #8773
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Wlazłam popatrzeć co słychać
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #8774
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Zimno... chociaż pięknie
    Wczoraj ciepło i lało jak z cebrzyka
    Ogólnie nie jest źle
    A jutro o 15 to będzie re-we-la-cja

  15. #8775
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    pokaż pojemnik wsadzę małego gada u siebie
    kiedys, mam niechcieja i po raz kolejny czytanie malo zawoalowanych zlosliwosci powoduje, ze mam ochote zabrac d...pe w troki z tego forum
    przyjdzie czas ze walne odlewem jak swego czasu malka i skonczy sie "szpilowanie".

  16. #8776
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    TAR-cia najlepsze co widziałam u kardiologa to hasło " denerwować się to mścić się na swoim sercu za głupotę innych" i pamiętaj że chamstwo zwalcza się godnością i kulturą osobistą

  17. #8777
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    kiedys, mam niechcieja i po raz kolejny czytanie malo zawoalowanych zlosliwosci powoduje, ze mam ochote zabrac d...pe w troki z tego forum
    Które to tak wcurwiło, no które! Dawaj go tutaj, zaraz go ppobgadujemy wspólnie aż go czkawka zabije!

    przyjdzie czas ze walne odlewem jak swego czasu malka i skonczy sie "szpilowanie".
    Jo zaś w tematach takich ciekawych - daleko w lesie. Mnie ciekawość zeżre, jak nie będę wiedział o co coman!
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  18. #8778
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ech bobiczku jest taki typ ludzi, ktory za wszelkie zlo i niepowodzenia obwinia nie siebie a innych. szkoda gadac ale czasem wcurw sie uaktywnia. to nie jest ciekawy temat raczej z tych do porzygu z tlem podszytym zawiscia

  19. #8779
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    kiedys, mam niechcieja i po raz kolejny czytanie malo zawoalowanych zlosliwosci powoduje, ze mam ochote zabrac d...pe w troki z tego forum
    przyjdzie czas ze walne odlewem jak swego czasu malka i skonczy sie "szpilowanie".
    Dzizaskarwajapierdole, czy Ty ni mosz nic lepsiejszego do roboty, niż przejmować się czyimś bzdurnym gadaniem...?
    Wprawdzie tematu nie czaję aliści swoje zdanie skromnie podtrzymuję

  20. #8780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    TARcia, gdzie byś nie poszła i jak byś się nie obróciła to natrafisz i na fajnych ludzi ale i na istoty człekokształtne. Te drugie ja osobiście staram się omijać szerokim łukiem ale gdy mi już pchają się w oczy i drogę tarasują jestem bezwzględna. W życiu bym nie zrezygnowała z mojego wspaniałego towarzystwa forumowego tylko dlatego, że jakaś swołocz próbuje swoje niedowartościowanie leczyć moim kosztem. Nie jestem w temacie, ale tyle powiem. Bobiczek ma rację: dawaj nam go a my już będziemy wiedzieli co zrobić I tez mnie ciekawość zżera ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 439 z 494

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony