dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie piwnica-czy 12tysięcy to dużo.

    witam.niedługo z mężem zaczynamy budowe naszego wymarzonego domku,firma budowlana(najtańsza w tym rejonie)powiedziała że koszt budowy piwnicy do deki z izolacją przeciwwilgociową to 12 tysięcy z materiałem+robocizna.mężowi wydaje sie że sie pomylili bo to niedużo w porównaniu z tym że liczyliśmy około 20tysięcy za piwnice jak myślicie czy faktycznie sie pomylili czy to tyle wychodzi?(powierzchnia zabudowy to 100m?k)(dom ma 8 na 12metrów)prosze o informacje na emaila [email protected] lub na forum.wielkie dzięki i pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    To raczej kwota za robocizne, bo charytatywnie nikt w tej branzy nie pracuje

  3. #3

    Domyślnie

    Koszt materiałół na piwnicę to właśnie około 20-30 tysi, więc kwota 12 jest z kosmosu. To chyba kwota za robotę, a jeśli za robotę, to baaaaardzo drogo.

  4. #4

    Domyślnie

    Raczej nie możliwe ja mam wysokie fundamenty i za samą robocizne płace 15 tys.
    Chyba, że ekipa podaje cene w euro

  5. #5

    Domyślnie

    Nie wydaje mi się aby 12 tys. za fundament piwnice i deke było drogo.Do tego jeszcze izolacja ! Drogo to mi powiedziała jedna z okolicznych firm. 16 tys. za sam funtament.

  6. #6

    Domyślnie

    Są dobre ekipy co za 25 tysi SSO postawią z piwnicą. Drogo nie znaczy dobrze. Poczytaj wątki na tym forum o partaczach.

  7. #7

    Domyślnie

    ta kwota to prawdopodobnie za robociznę, nam całkowity koszt piwnicy pod trochę większym domem wyliczono na ponad 50 tys, budujemy na obrzeżach Krakowa

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    peesdek

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał katarzynapitlok Zobacz post
    witam.niedługo z mężem zaczynamy budowe naszego wymarzonego domku,firma budowlana(najtańsza w tym rejonie)powiedziała że koszt budowy piwnicy do deki z izolacją przeciwwilgociową to 12 tysięcy z materiałem+robocizna.mężowi wydaje sie że sie pomylili bo to niedużo w porównaniu z tym że liczyliśmy około 20tysięcy za piwnice jak myślicie czy faktycznie sie pomylili czy to tyle wychodzi?(powierzchnia zabudowy to 100m?k)(dom ma 8 na 12metrów)prosze o informacje na emaila [email protected] lub na forum.wielkie dzięki i pozdrawiam.
    dolicz do tego materialy i bedziesz miala lekko 20tys... mi wyliczono materialy na 100-110tys (tak sto) + robocizna... zrezygnowalem

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marlena10

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    25
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    kiedy ja zastanawiałam się nad budową domu z piwnicą to pan konstruktor i kierowni powiedział mi że piwnica podraża do o 30%. więc to chyba cena faktycznie tylko za robociznę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony