dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 19
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 387

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie projekt Z69 pracownia STUDIO Z500

    Witam

    Czy ktoś zdecydował się na ten projekt?buduje go lub ewentualnie widział jego realizację?


    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Wkleje linka zeby bylo latwiej.
    http://www.z500.pl/projekt/z69.html
    Prosty domek, mysle, ze niedrogi w budowie, fajnie oddzielona czesc dzienna od prywatnej. Tez jestem ciekawa czy ktos go zbudowal.
    Jedyna rzecza, ktora mi sie w nim nie podoba to wc w salonie.

  3. #3

    Domyślnie Łazienka w salonie:)

    Powiem szczerze że nie zwróciliśmy z mężem uwagi na "łazienkę w salonie" faktycznie dziwnie to wygląda można by z niej zrezygnować i zrobić tam pomieszczenie gosp.lub garderobę ,ale czy jedna łazienka dla 4-os. rodziny zda egzamin?

  4. #4

    Domyślnie

    Moim zdaniem osobne WC jest bardzo przydatne - nie chcialabym zeby goscie wedrowali za kazdym razem do czesci prywatnej. W tym domu chyba nie widac innego racjonalnego miejsca na to wc. Trzebaby go bylo porzadnie wytlumic jakas welna. Szukalam w necie realizacji tego projektu ale nic nie znalazlam, a szukam wlasnie prostej parterowki z czterospadowym dachem. Gdyby nie ten mankament zdecydowalabym sie na ten dom, ale w tej sytuacji to nie wiem. Dobrzeby bylo gdyby wypowiedzial sie jakis mieszkaniec czy to jest uciazliwe.

  5. #5

    Domyślnie

    Myslalam, myslalam i wymyslilam - cale pomieszczenie mozna przesunac w lewo licujac ze sciana salonu i zamienic miejscami wc i umywalke. Bedzie ok

  6. #6

    Domyślnie

    Licując te pomieszczenie obawiamy się ,że mocno zmniejszy się korytarz i będzie to bardzo utrudniało komunikacje .

  7. #7

    Domyślnie

    FAN, chodziło mi o to, ze po wyodrebnieniu garderoby korytarz niestety stanie sie troche wiekszy w czesci prywatnej.Gdy jednak wc przesunie sie w lewo korytarz ten znow stanie sie mniejszy (po co taki duzy korytarz - przynajmniej salon bedzie wiekszy) Nie wiem czy o to Ci chodzilo

  8. #8

    Domyślnie

    kosztem tego pokoju 16 metrowego zrobilibysmy mala garderobe z dostepem z tego frontowego pokoju. Tego nie kum

  9. #9

    Domyślnie

    Witam,wieczorem wrzucę zdjecia z budowy ,już z więżbą dachową



    Ostatnio edytowane przez obeliksss ; 28-09-2010 o 06:22

  10. #10

    Domyślnie

    obiecane zdjęcia z budowy

  11. #11

    Domyślnie

    z czego budujecie jestem na etapie wyboru materiału. również z69

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Sebek2221

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Kod pocztowy
    64-300
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    OBELIKSSS Czy byłbyś uprzejmy podać szacunkowy koszt budowy domu z 69 do momentu widocznego na zdjęciu?

  13. #13

    Domyślnie

    i dlaczego ten a nie inny.

  14. #14

    Domyślnie

    Witam!

    Ściany zew, z Ytong'a 36,5 ( niski współczynnik przenikania ciepła) dodatkowo ocieplimy wełną (20 cm) , więzary wykonała nam firma w systemie MiTec tak jak w projekcie , dojedzie pełne deskowanie + pokrycie z papy i blacha na rąbek.

  15. #15

    Domyślnie

    Super, szybko idziecie do przodu Bedziecie mieli cieply domek! Czekamy na dalsza fotorelacje.

  16. #16

    Domyślnie

    witam,

    fajnie, że są zdjęcia i pomysły na zagospodarowanie wnętrza togo domku...
    my również planujemy zakup tego projektu, przesyłam fotkę (mam nadzieję, że się podłączy) z naszym pomysłem na układ,

    ciekawe co Wy na to?

    czekam na kolejne foty, my chcemy ruszyć już niedługo...

    pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z69 nowy szkic 9-&#.JPG
Wyświetleń:	1104
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	42505  

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał kieta Zobacz post
    witam,

    fajnie, że są zdjęcia i pomysły na zagospodarowanie wnętrza togo domku...
    my również planujemy zakup tego projektu, przesyłam fotkę (mam nadzieję, że się podłączy) z naszym pomysłem na układ,

    ciekawe co Wy na to?

    czekam na kolejne foty, my chcemy ruszyć już niedługo...

    pozdrawiam
    Witaj.

    Ciekawy pomysł z sypialnia i osobną łazienką - tak po amerykańsku - jednakże trochę małe te łazienki wyjdą - przynajmniej jak dla nas. W jednym mieszkaniu mamy dużą łazienkę to jest super, natomiast obecnie tu gdzie mieszkamy jest mała około 3m2 czyli tak jak Pani narysowała takie dwie. Szczerze to trochę mało.
    Również dobry pomysł to wydzielona garderoba. Także osobne wejście do P.G. z holu - ciągle mi żona o tym mówi, ale the best pomysł to właśnie szafa/spiżarka z kuchni wydzielona z P.G. - bardzo dobry pomysł - żonie się spodobał
    Zaraz dodam zmiany jakie ja bym wprowadził do tego Pani projektu, ponieważ warto rozmawiać i dzielić się pomysłami.
    Zachęcam innych do dyskusji

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar rademenez
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    16
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam! Mam pytanie do osób,które budują tą zetkę i zakończyły etap budowy dachu. Czy duża jest różnica w kosztach dachu tradycyjnego a wiązarowego. Oczywiście chodzi mi o "średnio". Dziękuję za jakiąś odpowiedź i może konkretne kwoty. Pozdrawiam.

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar slawas86
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    118
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał rademenez Zobacz post
    Witam! Mam pytanie do osób,które budują tą zetkę i zakończyły etap budowy dachu. Czy duża jest różnica w kosztach dachu tradycyjnego a wiązarowego. Oczywiście chodzi mi o "średnio". Dziękuję za jakiąś odpowiedź i może konkretne kwoty. Pozdrawiam.
    na chwilę obecną mogę powiedzieć jakie wyceny dostaliśmy.
    Najkorzystniejsza oferta na wiązary to 18.000 netto (cena mocna targowana)

    Przy czym rezygnujemy z zadaszenia nad tarasem - belki podtrzymujące konstrukcje (te od ziemi do dachu) są drogie.

    Jeżeli dach byłby zrealizowany w oparciu o więźbę dachową to 14.000 netto z montażem. jednak potrzeba wówczas mieć strop nad parterem.

    Dlatego trzeba policzyć co się bardziej opłaca wiązary + sufit podwieszany czy więźba i strop betonowy. My bierzemy więźbę bo mamy korzystną ofertę na strop (kompletny za około 11.000 zł) ale przypuszczam że gdyby strop byłby droższy to wówczas były by wiązary.

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar irasos
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Wielkopolska
    Kod pocztowy
    61-160
    Posty
    131
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawas86 Zobacz post
    na chwilę obecną mogę powiedzieć jakie wyceny dostaliśmy.
    Najkorzystniejsza oferta na wiązary to 18.000 netto (cena mocna targowana)

    Napisz jak możesz gdzie dali ci taka cenę ? Ja mam dwie wyceny dość mocno odbiegające od twojej a też mocno targowałem.

Strona 1 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony