dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 62
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1240
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    O co chodzi z tym " ZGŁOŚ DO MODERACJI" w grupie Welickiej? Co prawda zgłosiłem ale i tak nic z tego nie wynika. Nie ma powiadomienia o nowych postach (ucięło jakieś 2 tygodnie temu) nie da się cytować itd. Może ktoś coś z tym zrobić?

  2. #62
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam Zobacz post
    ........ Może ktoś coś z tym zrobić?
    chyba nie, bo ....
    Cytat Napisał admin Zobacz post
    ...... Nasz admin/programista rozchorował się na poważnie, ale mimo kaszlu, kataru i... nie wnikajmy co jeszcze... stara się
    i było jeszcze o poniedziałku, ale to nie nie były ostatnie dwa, może w kolejnych miesiącach
    tylko te
    .....nie wnikajmy co jeszcze......
    czyżby rzucił pracę

  3. #63
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Tom Bor
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2.194
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Chyba nasze wpisy Towarzystwo adminowe przerosło i dlatego taka cisza...

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pam

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Skąd
    Wieliczka
    Posty
    1.270

    Domyślnie

    nie wiem, nie znam się, nie umiem, zarobiony jestem

  5. #65

    Domyślnie

    Witam.
    Posty napisane w Grupie Budujących nie pojawiają się na liście "Twoje posty"
    Proszę o poprawienie.

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tfor
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Dlaczego ni emogę wykorzystać funkcji "moje posty", bo pokazujemy mi, że jest bład. A kiedyś (już w nowym forum) mogłem używać. Czy da sie to naprawić?

  7. #67

    Domyślnie Do Administratora

    Mam prośbę, czy można mój jedyny wątek przenieść z dzienników budowy do np. galerii domów forumowiczów? Chyba dotychczasowe umiejscowienie jest niezbyt fortunne bo dom już wybudowany a dopieszczanie go i ogródek to chyba już nie miejsce w dziennikach budowy ...to wynik moich przemyśleń. Za pomoc będę wdzięczna.

  8. #68
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    tak dla przypomnienia informatykowi ........ jutro jest kolejny poniedziałek

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał moose Zobacz post
    wcięło moje zdjęcia w dzienniku, dlaczego???? ( post z dnia 19.09.2010)
    proszę o wyjaśnienia w tej sprawie!
    ponawiam prośbę...

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar TMK
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3.143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    137

    Domyślnie

    Cytat Napisał Moose Zobacz post
    ponawiam prośbę...
    Dopiero zaczynasz prowadzić dziennik. Moja sugestia, aby foty linkować z własnego serwera bądź jakiegoś fotosika czy imageshacka. Zawsze masz do nich dostęp, zawsze możesz je poprawić, nie ma uzależnienia od skryptów takiego czy innego forum - w skrócie - wygoda. Hurtem też je wywalisz, jak ktoś w ramach np nowego regulaminu chciałby je sobie przywłaszczyć

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    TMK wiem to wszystko...W zasadzie to chodzi mi o spowodowanie jakiejkolwiek reakcji
    A dziennik już raczej zdechnie śmiercią naturalną... Po prostu nie chce mi się upominać o cokolwiek skoro i tak wszyscy mają to w ... głębokim poważaniu

  12. #72
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam, szczególnie Moose,
    problem tu poruszony jest wynikiem skopiowania przez użytkownika Moose linka do tych zdjęć z innego postu który następnie został przez Moose usunięty (soft delete - możemy przywrócić ten post), wraz z załączonymi zdjęciami.
    Proponowane rozwiązanie:
    Prosze edytować post i wgrać poprawnie zdjęcia (a nie linki do nich) przez manager
    lub
    napisać do nas o przywrócenie postu http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4308650 gdzie znajdują się zdjęcia które Moose podlinkował w swoim poście http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4308657

    Prosze o kontakt
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Dziękuję za reakcję, bardzo , postaram się postępować zgodnie ze wskazówkami...


    A jeszcze jedno: Grupa letnia 2010 pomimo, iż widzę ją w "swoich" grupach - jest pusta i nie posiada żadnych postów... hmmm...
    Ostatnio edytowane przez Moose ; 06-10-2010 o 00:38 Powód: kolejne błędy zauważone później niż post...

  14. #74
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Lidia_G.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Olsztyna
    Posty
    959

    Domyślnie

    Witam Admina ! Allelujah!!! - ktoś wreszcie odezwał się do nas po 3 tygodniach wołania "na puszczy"... Obiecałeś mi, Adminie, 17. września (chyba to był piątek), że w poniedziałek zajmiesz się grupą Czy jest tu ktoś, kto zaczyna budowę latem 2010?. Do tej pory nasza grupa nie odzyskała wszystkich postów - ba, TERAZ GDY KLIKNIE SIĘ W TEMAT, OKAZUJE SIĘ, ŻE NIC TAM NIE MA, MIMO, ŻE MY JESTEŚMY I PISZEMY CODZIENNIE SWOJE POSTY - wygląda to tak, jakby ta grupa nie działała - padła, zdechła, przestała być aktywna, czy jak tam jeszcze wolicie...
    Mam w związku z tym pytanie: CZY ZAMIERZACIE, a jeśli tak, to KIEDY?, ZROBIĆ COŚ W NASZEJ SPRAWIE??? Piszę wielkimi literami, bo chciałabym otrzymać odpowiedź, może jak "krzyknę" bardziej donośnym głosem, to ktoś u Was to usłyszy...? Świetnie byłoby, żebyś odpowiedział Wielki Adminie, trochę wcześniej niż za 3 tygodnie... Może to śmieszne, ale ta grupa czy grupka jest dla nas ważna. Nasze posty nie idą w tysiące, bo jest nas garstka, ale chcielibyśmy nadal móc sobie je pisać i nie tracić przy każdym Waszym ruchu "śrubokrętem" na forum.
    Pozdrawiam

  15. #75
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Około 14:45-15:10 problemy z wczytywanie sie stron forum.muratordom
    I również komunikaty jak poniżej;

    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    W grupie szczecińskiej dubluje niektórym posty. Usunięcie jednego oznacza że znikają oba. Po napisaniu przekierowywuje 20 czy ileś stron wcześniej, po kliknięciu na "ostatni" post wyskakuje pierwsza strona wątku.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  17. #77
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    zauważyłem, że dubluje w Grupach Budujących przy zaawansowanej edycji, ale przecież informatyk naprawia

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    nie tylko przy zaawansowanej edycji.
    Każdy wpis dubluje. W subskrypcjach nie widać wieści, ze ktoś pisze.
    Ręce opadaja. Niedługo grupa łódzka też zdechnie, bo już siły nie mamy.

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Czy można coś zrobić żeby było bezpośrednie wejście w listę tematów w których się brało udział ?? Było to w starej wersji forum.
    Coś w rodzaju twoje posty. Niestety lista Twoje posty przekierowuje do wątku który się pisało i dopiero po wejściu w wątek i przejściu na ostatnią stronę wiem czy ktoś odpisał czy nie.

    Moza to znaleźć ale bardzo głęboko trzeba kliknąć "Twój profil" -> " Moje ustawienia" -> "Subskrypcje"
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  20. #80
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tfor
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    352
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał tfor Zobacz post
    Dlaczego ni emogę wykorzystać funkcji "moje posty", bo pokazujemy mi, że jest bład. A kiedyś (już w nowym forum) mogłem używać. Czy da sie to naprawić?
    Czy mogę liczyć na rozwiązanie problemu?

Strona 4 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony