dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 62
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1240
  1. #1001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    U mnie wszystko gra.

  2. #1002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał arztin2 Zobacz post
    ja mam peweien problem...

    prosze o to by jeden z trunkowych adminów nie pił tyle.
    Wyciągasz błędne wnioski.
    Twój główny nick został zbanowany za łamanie regulaminu (widzę przy nim średniookresową karę + uzasadnienie "spam")
    W tej sytuacji nie myśl, że pozostałe nicki których używasz będą tolerowane, tym bardziej że szerzyłeś na nich taką samą działalność zakłócając porządek.
    Multikonta nie są tu tolerowane. Nie zgadzasz się z karą - pisz do administratora.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #1003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Powiadomienia nie docierają, fotki załączone na forum otwierają się gdzieś w tle albo wcale się nie otwierają.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  4. #1004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Informatycy wyjechali na EURO i na urlopy.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  5. #1005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Powiadomienia nie docierają, fotki załączone na forum otwierają się gdzieś w tle albo wcale się nie otwierają.
    U mnie ten sam problem. Fotki otwierają się wysoko na stronie, po za zasięgiem kadru- tyczy się tabletu i kom.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #1006
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    He he, wczoraj albo przedwczoraj był upgrade systemu. Widocznie ktoś niedopilnowal testów akceptacyjnych i mamy testy na produkcji W sumie to nic nowego, zdarzają się nawet w systemach ubezpieczeniowych czy bankowych tak więc będzie dobrze.

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    nie przychodzą maile z powiadomieniami od wczorajszej "przerwy technicznej
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  8. #1008
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dopiero to zauważyłem jak chciałem otworzyć małą fotkę,kliknięcie w nią powoduje powstanie czarnego tła .

  9. #1009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Od ostaniego grzebania przez informatyków w forum z powodu jakiejś aktualizacji nie docierają powiadomienia, a zdjęcia załączone w postach otwierają się w tle pod oknem z postami albo nie otwierają się w ogóle.

    To się cyklicznie powtarza co kilka miesięcy. BARDZO proszę informatyków o staranniejszą pracę, bo tak nie da się korzystać z forum
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 16-06-2016 o 21:27
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    BARDZO proszę informatyków o staranniejszą pracę, bo tak nie da się korzystać z forum
    Pesteczka - cuda to tylko w ERZE
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  11. #1011
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    0Jak by mi ta0ki u mojej firmie robo0tę piep0rzył, wywaliłabym gościa oknem z ost0atniego pięt0ra.

    No, popatrzcie tylko, jeszcze dopisuje jakieś „0” w tym co piszę. Specjalnie nie poprawiam.

    Zawsze miałam informatyków za idiotów. Dlatego sama obsługuję od zawsze swoje Maczki
    .
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1012
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post

    Zawsze miałam informatyków za idiotów.
    Cóż za słownictwo
    Mam nadzieję,że moje traktowanie kogoś tam za IDIOTÓW,wpłynie na Moderatorów płci męskiej,że trzeba mieć jaja a nie być mameją bezpłciowym
    Mody płci męskiej bez jaj,mamejowaci-ujawniac się
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 17-06-2016 o 00:49

  13. #1013
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post

    Zawsze miałam informatyków za idiotów. Dlatego sama obsługuję od zawsze swoje Maczki
    .
    Innych ma za idijotów, a sama zdjęcia zobaczyć nie umie...

    Poza tym za skrypt forum odpowiada programista, a nie informatyk

    Cytat Napisał Internet
    Nazwać programistę informatykiem to jak nazwać lekarza znachorem.

    Nazwać programistę informatykiem to jak nazwać architekta murarzem.

    Kazać programiście zrobić coś w Wordzie to jak artyście malarzowi zlecić pomalowanie kibla.
    Ostatnio edytowane przez domino34 ; 17-06-2016 o 12:04

  14. #1014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar plusfoto
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Obecnie Łódź a potem Łódzkie
    Posty
    6.127
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał domino34 Zobacz post
    a sama zdjęcia zobaczyć nie umie...
    domino to może podjedziesz do mnie i pokażesz jak się robi aby je obejrzeć poprawnie.
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH
    Nigdy nie byłem ani nie jestem związany z jakąkolwiek firmą budowlaną, instalacyjną czy sprzedającą cokolwiek co jest związane z powstawaniem domu.

    Dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane Dane budynku TUTAJ

  15. #1015
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    domino to może podjedziesz do mnie i pokażesz jak się robi aby je obejrzeć poprawnie.
    Nie działa i tyle. Jak pani pestka jest taka mądra to zawsze może wykupić serwer, walnąć skrypt i forum będzie jak talala - przecież ona "sama obsługuje swoje maczki". A to wyżej to była ironia. NIe działa i tyle. Taki jest standard pozornie darmowych rzeczy

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał plusfoto Zobacz post
    domino to może podjedziesz do mnie i pokażesz jak się robi aby je obejrzeć poprawnie.
    Otworzyć w nowym oknie.
    Upierdliwe, ale póki co działa.

  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Do mnie także powiadomienia nie docierają.

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Programista, czy informatyk, zależy co ma w angażu wpisane, jeden pies.

    Domino, dotknęłam Cię osobiście? To sorry. Jestem wkurzona, bo mi przeszkadza ten bałagan.

    Pierwszy komputer Appla kupiłam w 1991 roku i przez ten czas nigdy nie miałam potrzeby skorzystania z pomocy servisu. Z serwerami też miałam do czynienia. Znajomi po fachu, którzy mają Apple, podobnie. Po prostu jak system jest dobrze napisany, to jest dobry, a dobry system, czy program napisze tylko dobry fachowiec.
    Nie o to chodzi. Ktoś powinien chociaż jedno zdanie napisać z informacją o tym co się dzieje, a nie olewać użytkowników. Przypuszczam, że jak nasze problemy panowie techniczni poprawią, to ktoś inny nie będzie mógł sprawnie korzystać z forum.

    W ogóle, to co Ty taki spolegliwy jesteś. Jak Ci ktoś wiadro pomyj na głowę wyleje, to też będzie okey, bo to darmowe? Poza tym, na tym to forum nie jest darmowe, bo ktoś jest taki dla nas dobry. To forum przynosi zyski właścicielowi dzięki naszej – forumowiczów – obecności, dzięki naszym postom. A skoro tak, tzn. że my zarabiamy dla kogoś pieniądze, więc niech ten ktoś przynajmniej dba o jakość forum.
    Ostatnio edytowane przez pestka56 ; 17-06-2016 o 19:36
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  19. #1019
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    ...()

    W ogóle, to co Ty taki spolegliwy jesteś. Jak Ci ktoś wiadro pomyj na głowę wyleje, to też będzie okey, bo to darmowe? Poza tym, na tym to forum nie jest darmowe, bo ktoś jest taki dla nas dobry. To forum przynosi zyski właścicielowi dzięki naszej – forumowiczów – obecności, dzięki naszym postom. A skoro tak, tzn. że my zarabiamy dla kogoś pieniądze, więc niech ten ktoś przynajmniej dba o jakość forum.
    Odróżniasz stwierdzenie "darmowe" od "pozornie darmowe". Jak sama celnie zauważyłaś to forum przynosi zyski właścicielowi dzięki zawartości, reklamom czy inną treścią generowaną przez użytkowników.

    Nie nazywaj nikogo idijotą jak nie masz najmniejszego pojęcia o jego pracy, czy problemach, które musi rozwiązać.

    Twoje stwierdzenie przypomina mi wypowiedź "mądrej inaczej" pani Paradowskiej -redaktor gazetki "polityka" o wyjściu naszych żołnierzy z Afganistanu. Oznajmiła ona, że jej zdaniem nie wiadomo po co "ci żołnierze tam siedzą jak mogą się spakować i wrócić" (mogłem trochę przekręcić, ale taki był sens). Dobrze odpowiedział jej "samobójca" Petelicki, że "ludzie bez pojęcia o armii nie powinni się o niej wypowiadać". Po prostu nie bądź jak pani Paradowska z gazetki "polityka".

    Dodatkowo nie egzaltuj się tak swoją osobą. Nikt Ci nie wylewa pomyj na głowę psując skrypt forum. Awarie się zdarzają - jest sezon urlopowy itd. Może pan właściciel skąpi grosza na dobry zespół programistów i ogarnia to jeden student, który sobie sam może nie radzić, albo podnajmuje się jakąś firma zewnętrza, która nie ogarnia.

    Urzekła mnie Twoja historia o applu. Posłuchaj mojej: mój dziadek ma strzeble od 1944 roku.... ()...

    https://forum.dobreprogramy.pl/mac-z...y-334514t.html Pani pestko przeczytaj 4 post od góry, a dowiesz się czemu Twój mac serwisu nie widział...
    Ostatnio edytowane przez domino34 ; 17-06-2016 o 21:11

  20. #1020
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.359

    Domyślnie

    Widzę, że kolega broni dobrego imienia developerów kodu... Popieram!
    Ileż to razy w krótkiej karierze w branży IT spotkałem się z absurdalnym porównaniem informatyk = programista

Strona 51 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony