dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 62
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 1240
  1. #1041
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Drodzy Forumowicze, są programiści obsługujący serwisy Wydawnictwa. Są jak widać też problemy techniczne, których nie przewidziano. Walczymy
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  2. #1042
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Pani Pusio,

    Zapraszam niezobowiązująco, to żaden wstyd nauczyć się czegoś nowego. Pani pomyśli potem może Pani wygłaszać swoje opinie z poparciem merytorycznym i wiedzą, a nie informacją z prosumenta..

    Chciałbym też dodać, że ja nie krytykowałem redakcji za jej politykę kadrową - nic mi do tego. Po prostu chciałem, aby zniecierpliwieni forumowicze dali więcej czasu na naprawy, bo awarie się zdarzają, a podstawowy dostęp do forum jest darmowy.

  3. #1043
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Zgodnie z obietnicą zapraszam:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...11#post7169811

    Pani pusia mi odmówiła, ale ja ponawiam zaproszenie, na prawdę Pani nie zrobie nic złego, chce pokazać, że jest Pani forumowiczem krzykaczem, który drze się, a nie ma pojęcia.

    Don kichot węglowy Liwko, także zapraszam. Choć szczerze mówiąc, to sie trochę ciebie boję.

    A tu nie śmiecimy, a ja przepraszam, za kilka moich wiadomości nie na temat - chciałem dobrze.

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Domino - pozwolisz że "zepsuję" Ci troszkę tamten wątek i przeniosę do niego kilka wcześniejszych postów stąd.. Zakłóci to tylko chronologię postów (ew. wskaż mi jakiś swój post lub dokonaj edycji pierwszego).
    Jutro postaram się o usunięcie tego swojego postu porządkowego (ew. przypomnijcie mi raportując go
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #1045
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    domino34

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Zalesie Górne
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    372

    Domyślnie

    Dyskusja zaczęła się od postu #1036 na stronie 52.

    Jesteś moderatorem zarządź mądrze. Ja się dostosuje. Nawiasem mówiąc (jeśli ktoś ma to niech mi podeśle w tamtym wątku charakterystykę sprawność vr czas do ogniw PV). Szukam, ale nie ma

  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Redakcjo, czy można prosić o informację o usunięciu problemów, tak ładnie przesłaną na priv, jak robicie to z innymi informacjami redakcyjnymi?
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  7. #1047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    a ja mysle, ze powinniscie sobie wylac na te rozgrzane emocjami glowy po garze zimnej wody. dyskusja stala sie niemerytoryczna. problemy zostaly zgloszone i jak redakcja odpisala, ze robi to predzej lub pozniej zrobi. strasznie jestescie klotliwi o takie pierdoły

    dorosli ludzie a zachowuja sie gorzej niz dzieci w piaskownicy.
    AmenT

    u mnie tez sa problemy z otwieraniem zdjec, ale sposob na "otworz w nowej karcie" dziala, wiec luz...powiadomien na poczte nie lubie dostawac, wiec mam odhaczone )
    Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ...
    Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila
    Dokładnie tak samo myślę.. a że są chwilowe utrudnienia - bo nie mogę od razu wtrącić swoje trzy grosze tam gdzie się coś dzieje to mój problem Jak ktoś jest zainteresowany i ma coś do powiedzenia to tematy znajdzie, więc to nie koniec świata.
    Jak nic - wychodzi tu nasze uzależnienie od forum. Sam nie wiem czy to dobrze...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #1049
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar _artur_
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Bolmin
    Kod pocztowy
    26-060
    Posty
    2.906

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    Redakcjo, czy można prosić o informację o usunięciu problemów, tak ładnie przesłaną na priv, jak robicie to z innymi informacjami redakcyjnymi?
    Ja jak nie dostaję powiadomień to nie odwiedzam forum.. chyba że sobie przypomnę jak teraz. ruch w wątkach sporo zamarł.. mniej reklam ludzie oglądają.. coś zmieniali chyba pozytywnych efektów nie widać - nie zauważyłem maila informującengo o nowościach typu obsługa tapatalka na forum..
    " Tak się domów nie buduje !!" czyli parterówka w podkieleckiej wiosce..
    jestem nienormalny bo grzeję czystym prądem (kable Elektra, grzane ~120m2, 4 osoby)
    od sezonu 2014/15 -zużycie na CO ostatnio poniżej 8000kWh

  10. #1050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    AmenT

    u mnie tez sa problemy z otwieraniem zdjec, ale sposob na "otworz w nowej karcie" dziala, wiec luz...powiadomien na poczte nie lubie dostawac, wiec mam odhaczone )
    Wazne, ze da sie pisac i czytac, a reszta w swoim czasie bedzie naprawiona, tak jak Redakcja wyzej to okreslila
    dokladnie, tez mam odhaczone powiadomienia, na rybke mi to potrzebne, poza zasmiecaniem poczty niczemu nie sluzy, latwiej jest dodac do subskrypcji i odswiezac zakładkę "ustawienia"co jakis czas. pokazują sie aktualnosci na subskrypcjach - wcale nie potrzebne do tego powiadomienia
    Ostatnio edytowane przez TAR ; 20-06-2016 o 19:09

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    A mnie jest wygodnie z powiadomieniami. Lista wątków do których zaglądam to tylko kilka pozycji, a odbiór powiadomień mam ustawiony tak, że wpadają pod osobną zakładkę. Mogę jednym ruchem oczyścić z nich skrzynkę i nigdy nie mam zaśmieconego maila.
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #1052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ale musisz wejsc na poczte na tablecie poczty nie lubie ani czytac ani pisac. no ale to dyskusja jak dyskusja nad wyzszoscia swiat BN do wielkanocnych

  13. #1053
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.946

    Domyślnie

    Cytat Napisał pestka56 Zobacz post
    A mnie jest wygodnie z powiadomieniami. Lista wątków do których zaglądam to tylko kilka pozycji, a odbiór powiadomień mam ustawiony tak, że wpadają pod osobną zakładkę. Mogę jednym ruchem oczyścić z nich skrzynkę i nigdy nie mam zaśmieconego maila.
    ... też mam osobną zakładkę ... ale od paru dni - ani jednego powiadomienia ! ogólnie nie fajnie ....
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  15. #1055
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..
    Jak to nie działają raporty.To powiedz czy te stare jak ta demencja FM się skończy będą widoczne, czy na nowo należy raportować?

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    dokladnie, tez mam odhaczone powiadomienia, na rybke mi to potrzebne, poza zasmiecaniem poczty niczemu nie sluzy, latwiej jest dodac do subskrypcji i odswiezac zakładkę "ustawienia"co jakis czas. pokazują sie aktualnosci na subskrypcjach - wcale nie potrzebne do tego powiadomienia
    Otoz to TARcia, tak samo mam

    na poczte czesto wchodze, ale nie usmiecha mi sie miec powiadomienia z fm skoro mam subskrypcje

    Kazdy robi tak jak lubi


    Finlandia nie przejmuj sie raportami, od ich braku mniej stresu, i na korzysc Tobie to wyjdzie

  17. #1057
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie działają także raporty, więc jesli ktoś ma do zgloszenia coś pilnego to piszcie PW. Co prawda moja skrzynka jest wiecznie przepełniona, ale staram się trzymać miejsce na dwie-trzy wiadomości..
    Przejrzyj WSZYSTKIE posty konsultantów, szczególnie tego na S. SPAM reklamowy aż trzeszczy.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Zastanawia mnie jedno. Skoro sytuacja się powtarza już wielokrotnie, to chyba wiadomo co jest przyczyną. W takim razie dlaczego tak długo trwa?

  19. #1059
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Jak to nie działają raporty.To powiedz czy te stare jak ta demencja FM się skończy będą widoczne, czy na nowo należy raportować?
    To pytanie do informatyków... Mam nadzieje, że tak jak przy poprzednich awariach wszystko co zaległe przyjdzie hurtem..
    Melissa - masz rację
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  20. #1060
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    To pytanie do informatyków... Mam nadzieje, że tak jak przy poprzednich awariach wszystko co zaległe przyjdzie hurtem..
    Melissa - masz rację
    Wybacz mój uśmiech ,którego by się przydało .Napisałeś "Melissa" od razu mi się skojarzyło z tą na uspokojenie .....przydałoby się przydało.On ma nick z dwoma Mm.

Strona 53 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony