dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Pchełka - Nasz domek na kurzej łapce

    Witam wszystkich czytających i zaczynam nasz dziennik, bo już czas najwyższy. Przedstawiam aktualny stan faktyczny:
    1. Kredyt przyznany (najważniejsze)
    2. Pozwolenie na budowę jest!
    3. Ekipa zarezerwowana(zaczynają po geodecie (mam nadzieję))
    4. Humus ściągnięty
    5. Geodeta na wtorek
    6. Część materiałów zamówiona
    Ach ten czas się tak wlecze......

  2. #2

    Domyślnie

    Witam po długiej przerwie. Domek już stoi.... ale działo się oj działo!!! Były chwile rozpaczy i radości.... no i nadal są bo to etap wykończeniówki. Oj ile dylematów ile decyzji do podjęcia, ile przemyśleń a i tak błędów się nie uniknie. No bo to też dlatego że musimy kombinować jak tutaj zrobić żeby wszystko pięknie i oryginalnie wyglądało i solidne było a jaednocześnie nasz portfel nie wyszczuplał. Oto jest pytanie. Ja jestem optymistką i zawsze sobie mówię że bardziej liczy sie pomysł a nie zasób pieniężny.

  3. #3

    Domyślnie

    Zacznę od tego jakie zmiany wprowadziliśmy w projekcie a było ich nie zbyt dużo (bynajmniej tych istotnych które trzeba było zaznaczyć w projekcie)
    1. Likwidacja spiżarni a tym samym powiększenie kuchni i inne rozmieszczenie sprzętów oraz przesunięcie wejścia do kuchni lekko w prawo
    2. Dodatkowe okno w kuchni
    3. Przeniesienie okna tarasowego i tarasu na prawą stronę domu (ze względu na usytuowanie domu i nasłonecznienie)
    4. Likwidacja kominka i komina w salonie a w to miejsce powiększenie komina w kotłowni
    5. Oprócz pieca gazowego również piec na paliwo stałe, Piec na paliwo stałe jest w kotłowni a piec gazowy jest w wiatrołapie w specjalnej wnęce przy kotłowni.
    6. W łazience dolnej zmiana usytuowania natrysku i toalety a pod schodami powstało fajne miejsce na pralkę i inne rzeczy.
    7. Pomniejszenie gornego pokoju po lewej stronie kosztem zrobienia pomieszczenia na suszarnię i prasowalnię do którego wejście jest od strony łazienki
    8. Schowek w skosie górnej łazienki
    9. W dwóch pokojach na górze w skosach przewidziane garderoby( sporych rozmiarów muszę przyznać)
    10. Schowek pod schodami o strony sypialni dolnej z którego wyjdzie fajna garderoba
    11. Zmiana rozmieszczenia armatury w górnej łazience
    No i to chyba wszystko, jak o czymś zapomniałam to wymienię w dalszych postach. I jeśli znajdę chwilkę to rozrysuję te zmiany na projekcie żeby bardziej obrazowo te zmiany przedstawić.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam tutaj pod ręką prowizoryczny projekt salonu i kuchni mojego własnoręcznego wykonania, to go wrzucę oczywiście kolory i styl nie do końca taki jak na obrazku, bo w tych darmowych programach to nie da się wszystkiego dopracować, no ale dobrze że chociaż są)

  5. #5

    Domyślnie

    Ups.... chyba jednak będę musiała się zalogować na tym fotosiku bo inaczej zdjęcia będą tej wielkości ale to jutro. I nie wiem skąd ta smutna buźka u góry .... miała być wesoła

  6. #6

    Domyślnie

    Chyba jednak pokażę Wam nasz domek pchełkowy wcześniej bo muszę wypróbować czy fotosik działa jak należy. A oto i on:

  7. #7

  8. #8

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Dziś zamieszczę rzyty pchełki, które sama prowizorycznie przekształciłam. Mam jednak nadzieję że uda się Wam coś zobaczyć. Oczywiście świadczą one o tym co my w pchełce zmieniliśmy

  11. #11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony