dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1

    Domyślnie beton i stal w Malopolsce - gdzie najtaniej / najlepiej

    Witam.

    W sierpniu planuje wylanie fundamentów. Ma ktoś namiary na betoniarnie / skład w którym tanio kupię beton i stal zbrojeniową.
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
    rk

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mp_krk

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    539
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Jaki rejon Małopolski?

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MORHOT

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    292
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Myślenice:
    Stal: 2550 /tona
    Beton B20: 175 - 235 /m3 z pompą.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mp_krk Zobacz post
    Jaki rejon Małopolski?
    Gmina Iwanowice - 20 km na północ od Krakowa.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał MORHOT Zobacz post
    Myślenice:
    Stal: 2550 /tona
    to jet strasznieeeeee drogo . Na wszystkich składach do których dzwoniłem dostawałem lepsze oferty ...

  6. #6

    Domyślnie

    Kupował ktoś ostatnio stal 12 i 16 w okolicach Krakowa/Wadowic? Jakie ceny udało się Wam uzyskać? Pytam, bo kompletuję właśnie materiały na fundament i przyznam szczerze, że szukam dobrych ofert...

  7. #7

    Domyślnie

    W Grupie oświęcimskiej znajdziesz namiar na firme Hermig z Nidka koło Andrychowa. Wrzuciłem ich namiary na czarno-białą liste wykonawcow w Okolicach Ościęcimia..
    Są tani pewni i godni polecenia. Nie ma z nimi żadnych kłopotów. Zdecydowanie odradzam Bryzka w Andrychowie

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Akaro

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Andrychów
    Kod pocztowy
    34-120
    Posty
    3

    Domyślnie

    tlalken : "Zdecydowanie odradzam Bryzka w Andrychowie"
    A co konkretnie masz Bryzkowi do zarzucenia? wydalismy w firmie sporo kasy na stal od bryzka, jest dobrej jakosci w dobrej cenie, dowieziona na miejsce w normalnym terminie. cena byla konkurencyjna,
    jesli ktos pisze "zdecydowanie" to pasowalo by sypnac jakims argumentem, inaczej glos jest bezsensowny i bezuzyteczny zupelnie jakby jakies dziecko zabieralo glos w piaskownicy

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akaro Zobacz post
    tlalken : "Zdecydowanie odradzam Bryzka w Andrychowie"
    A co konkretnie masz Bryzkowi do zarzucenia? wydalismy w firmie sporo kasy na stal od bryzka, jest dobrej jakosci w dobrej cenie, dowieziona na miejsce w normalnym terminie. cena byla konkurencyjna,
    jesli ktos pisze "zdecydowanie" to pasowalo by sypnac jakims argumentem, inaczej glos jest bezsensowny i bezuzyteczny zupelnie jakby jakies dziecko zabieralo glos w piaskownicy
    A więc Akaro
    Po pierwsze, gdybyś poczytał moje posty a nie tylko odwiedził mój profil to byś się doczytał i nie czepiał się teraz.
    Ja u Bryzka w sklepie kupuje bardzo dużo, ale w drzwiach obok z lewej strony nic juz nie kupie, bo nikt mi łaski nie bedzie robił !!!
    Chyba że bedzie tam ktoś inny któremu zależy na sprzedaży i zadowoleniu klienta, a nie chodzeniu z zadartym nosem
    Do chłopaków w sklepie nie mam żadnego problemu, znają się na wszystkim, mają fajny wybór i jak czegoś nie wiem to doradzą zawsze.
    Po drugie
    Pewnie dla tego, że bierzesz na firme jesteś inaczej traktowany, przez pracownika. Bo jesteś tam często, może się z nimi znasz, może masz jakieś układy.
    Przychodząc do Bryzka najlepiej, żebyś potrzebował duuużo, wiedział czego i w jakiej ilości potrzebujesz i najlepiej żebyś zamówił tyle, żeby Ci nie brakło bo małej ilości - tak jednemu facetowi z oświęcimia który brał u nich na cały dom - napewno Ci nie dowiozą
    A po trzecie zajrzyj tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthread.php?162292
    Ja się na Bryzku (Stal zbrojeniowa ) przejechałem i nie polecam, dobrze, że przez przypadek trafiłem na firmę Hermig z Nidku. Może się trudno dodzwonić do nich bo szef to człowiek pracy i nie zawsze słyszy telefon, ale przynajmniej jest tańszy, traktuje poważniej klientów i jak ci coś zabraknie to napewno Ci dowiezie.
    A uwierz mi, że niestety nie jestem jedyny, których przyciągneło żółto czarne logo i sie niestety rozczarowali w Dziale Sprzedaży Stali
    A teraz Akaro powiedz czemu mając 2 posty bronisz Bryzka? He

  10. #10

    Domyślnie

    Stal-1990-2120....beton b20 216 z pompą.....

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Akaro

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Andrychów
    Kod pocztowy
    34-120
    Posty
    3

    Domyślnie

    re:A teraz Akaro powiedz czemu mając 2 posty bronisz Bryzka? He

    bronie tych ktorzy sami nie moga sie bronic, ja z nimi nie mialem wiekszych problemow, jakbys przytoczyl od razu te argumenty to bym sie nie czepial.
    ogolnie uwazam za nieprofesjonalne wyrazenie negatywnej oceny bez jej uzasadnienia
    ps. od jakiej liczy postow wolno bronic a od jakiej atakowac? ;P

  12. #12

    Domyślnie

    Akaro - wiem, mogłem od razu przytoczyć i tutaj bije się w pierś.
    Może dlatego, że pisalem o tym w grupie oświęcimskiej to nie rozwinąłem tego w tym temacie.
    Planując budowe i jej wszystkie detale od razu zakładałem, że stal bede kupował u Bryzka i nie bede tracil czasu na szukanie gdzie indziej. Jednak po pierwszej wizycie w sprawie stali poprostu odechciało mi się. Jak wcześniej napisałem w sklepie u Bryzka kupuje nadal i jestem zadowolony, bo jak zadaje pytanie to mam odpowiedź, jakąś oferte, ewentualnie alternatywe dla tej oferty - i po tym widzem że komuś się chce i mu zależy.
    Ale ja przecież pracownika w dziale stali do pracy i samej chęci do niej zmuszał nie bede
    Nie zrozum mnie żle, bo mi naprawde nie zależy na kłótniach i psuciu tego forum, ale to właśnie Ty w swoim 2 poście na tym forum nawrzucałeś mi od :"dziecka z piaskownicy"
    Pozdrawiam

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał agrafka8 Zobacz post
    Stal-1990-2120....beton b20 216 z pompą.....
    Czy mogę prosić o ewentualne namiary na stal? Jeżeli nie chcesz ogólnie może być na priva.

    tlalken, Akaro - dzięki za kolejne informacje!

  14. #14

    Domyślnie

    Pir.....stal kupiłam STALPRODUKT....transport własny(200 zł),beton Krak-Bet ....negocjować ceny....

  15. #15

    Domyślnie

    Dawać dawać
    Ostatnio edytowane przez tlalken ; 03-09-2010 o 20:29 Powód: blad edycji

  16. #16

    Domyślnie

    Podbijam temat.

    Szukam prętów żebrowanych w dobrej cenie.
    Północ Krakowa, a dokładnie Michałowice.

    Beton B25 z tego co się orientowałem dzisiaj, kosztuje 191zł brutto przy zakupie min. 20m3 (pompa i transport w cenie). Oferta z KRAK-BETu

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    maxus79

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    309

    Domyślnie

    ja rowniez dolaczam do pytania gdzie w okolicach bielska skoczow cieszyn kupic tanio stal ,beton ,bloczki fundamentowe ?

  18. #18

    Domyślnie

    A moze ktos poleci dobry i tani beton z okolic Gorlic???

  19. #19
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar JarekKRK45
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Nowa Huta
    Posty
    829

    Domyślnie

    Witam , pewnie pytanie o stal już nie aktualne , ale może komuś teraz się przyda ... Sambud 2 Kraków ul. Łowińskiego , ja tam kupowałem

  20. #20
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karolek33

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-001
    Posty
    28

    Domyślnie

    obecnie beton można zamówić przez internet np przez platformę eBeton tam do wyboru jest wiele rodzajów betonu myślę że jakość takiego betonu z betonomieszarki byłaby najlepsza.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony