dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 44
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie Wpisy w dzienniku...?

    Coś nie tak jest z tymi wpisami do dziennika. Nie pokazują się na stronie głównej z dziennikami budowy, ale są na podstronie: mój dziennik budowy.
    Po napisaniu postu w dzienniku i po akceptacji wyskakuje takie okno:


  2. #2

    Domyślnie

    Chyba znów coś jest modyfikowane, bo po kliknięciu ilości wpisów pod nickiem okazuje się, że nie masz (jeszcze) bloga
    "mr6319 does not have a blog yet"
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Ciekawe, bo mi się otwierają...

  4. #4

    Domyślnie

    czyli masz nowe, lepsze forum

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blog not.JPG
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	9,4 KB
ID:	18109
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Czy redakcja już coś działa z tym problemem. Mam sygnały od innych użytkowników, ze dzieje się podobnie. Dziś zamieściłem post na forum i chciałem go dodać do dziennika. Wyskoczyło mi okno jak wyżej. Po wejściu na dział: Dzienniki budowy, mój dziennik jest nadal w postaci z przed kilku dni - brakuje kilku postów, które się pokazują gdzy wejdę na zakładkę: mój dziennik budowy.
    Co jest grane szanowna redakcjo.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Domyślnie

    Mnie się właśnie udało uzyskać ten sam efekt co mr6319 - najnowszy post jest widoczny w "Ostatnich wpisach" natomiast sam dziennik się jakby nie zaktualizował i "wisi" na dalszych stronach (po kliknięciu pokazuje się mój post poprzedni). Dodatkowo po zalogowaniu mam statystykę: "Wpisy w Dziennikach Budowy 0"

    Chyba nie my jedyni mamy taki problem - proszę sobie porównać listę "ostatnich wpisów" z listą blogów.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robak_ol

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał michur Zobacz post
    Mnie się właśnie udało uzyskać ten sam efekt co mr6319 - najnowszy post jest widoczny w "Ostatnich wpisach" natomiast sam dziennik się jakby nie zaktualizował i "wisi" na dalszych stronach (po kliknięciu pokazuje się mój post poprzedni). Dodatkowo po zalogowaniu mam statystykę: "Wpisy w Dziennikach Budowy 0"

    Chyba nie my jedyni mamy taki problem - proszę sobie porównać listę "ostatnich wpisów" z listą blogów.
    michur sledzilem Twoj dziennik, ale od jakiegos czasu gdy go odpalam to wyskakuje mi
    Kod:
    Wiadomość
    michur does not have a blog yet.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Unhappy

    Cytat Napisał robak_ol Zobacz post
    michur sledzilem Twoj dziennik, ale od jakiegos czasu gdy go odpalam to wyskakuje mi
    Wiadomość
    michur does not have a blog yet.
    Ja tak mam ze wszystkimi dziennikami, nawet z tymi, które się jeszcze jakimś cudem aktualizują - pojawiają na pierwszej stronie blogów :(

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Napisałem dziś maila do redakcji forum. Ciekawe czy dadzą odpowiedź.

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hrhrhr
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    A mi w związku z identycznnym błędem w bazie danych ostatni wpis pojawił się potrójnie. Nie mam uprawnień do usunięcia zbędnych wpisów, a z modami kontaktować się można tylko przez PW (Admin ma skrzynke zapełnioną więc nie mam nawet jak wysłać).
    Może ktoś łaskawy tu spojrzy i usunie zbędne wpisy z mojego bloga?

    Z góry dziękuję

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    michur

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Malopolska
    Posty
    302

    Domyślnie

    Cytat Napisał hrhrhr Zobacz post
    A mi w związku z identycznnym błędem w bazie danych ostatni wpis pojawił się potrójnie. Nie mam uprawnień do usunięcia zbędnych wpisów, a z modami kontaktować się można tylko przez PW (Admin ma skrzynke zapełnioną więc nie mam nawet jak wysłać).
    Może ktoś łaskawy tu spojrzy i usunie zbędne wpisy z mojego bloga?

    Z góry dziękuję
    Mnie się udało usunąć posta jak skorzystałem z funkcji "Zaawansowana edycja" - spróbuj, może też Ci się poszczęści

    Korzystając z tej samej funkcji udało mi się też zaktualizować bloga - jest to więc chyba częściowe obejście problemu (i rozwiązanie zagadki: dlaczego niektóre blogi jednak się aktualizują).

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hrhrhr
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Ano działa. Dzięki.
    Strasznie intuicyjne to nowe forum.

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Pomocy! Pisałam już w jakimś innym wątku, ale nie dostałam odpowiedzi
    Chodzi mi o dziennik budowy - chyba źle go założyłam - nie w forum - dzień po dniu, tylko w dziennikach budowy. I teraz mój dziennik jest taki pociachany, a nie płynny Jak zrobić żeby całe posty były jeden pod drugim jak w innych dziennikach? pytanie i prośba do ADMINISTARTORA - jest możliwość przeniesienia dziennika do odpowiedniego forum? bardzo proszę!
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ja rowniez prosze o pomoc w przeniesieniu dziennika w odpowiednie miejsce..pisalam juz kilka postow w tej sprawie ale bezskutecznie.... nie mam kontroli nad moim dziennikiem, nie ma tam emotikonek pokazanych do wyboru, nie moge dodac podpisu w postaci linka na moj dziennik-wogole jak moge to zrobic? jestem tam jako osoba postronna tak jak tutaj a nie zalozycielka... Bardzo prosze o pomoc.
    Gdzie sie odpowiednio zaklada dziennik budowy? bo ja zalozylam nowy temat w galeria i zdjecia forumowicow... nawet nie moge zrobic podgladu postu przed wyslaniem.

  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Witam, właśnie czytałem Twój dziennik. A chcesz zrobić chyba sygnaturę. Wchodzisz w USTAWIENIA. Góra forum po prawej, przed Wyloguj się.
    następnie po Lewej masz menu. Moje ustawienia -> SYGNATURA. Wpisujesz np.
    Dziennik budowy, zaznaczasz tekst i klikasz ikonkę -> 11 z kolei jest to taki globus ze znakiem nieskończoności. wklejasz tam link swojego dziennika budowy i zatwierdzasz.
    Wtedy będziesz miała tak jak ja mam w stopce.
    Jakby co to pisz, postaram się jaśniej.

    A w ogóle jak chciałaś dziennik budowy, to może lepiej w:
    Dziennik budowy dzień po dniu

    A komentarza tu:
    Dziennik budowy- komentarze
    Ostatnio edytowane przez ktosiek ; 30-01-2011 o 00:27
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  16. #16

    Domyślnie

    a odwiedzialas swoj profil i ustawienia?
    tam chyba odbywa sie zarzadzanie dziennikiem....

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    a odwiedzialas swoj profil i ustawienia?
    tam chyba odbywa sie zarzadzanie dziennikiem....
    Myslalam ze w profilu to blok sie prowadzi w formie dziennika i ze nie bedzie on widoczny na forum. Staralam sie go tam sama jakos przeniesc ale smiesznie to wyszlo, nie tak jak powinno.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Myslalam ze w profilu to blok sie prowadzi w formie dziennika i ze nie bedzie on widoczny na forum. Staralam sie go tam sama jakos przeniesc ale smiesznie to wyszlo, nie tak jak powinno.
    Co do emotikonek, spróbuj według tej porady
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4515780
    Co do dziennika, jeśli koniecznie chcesz mieć go w formie bloga
    takiego jak te dzienniki >>> http://forum.muratordom.pl/blog.php?do=bloglist
    musisz skopiować z obecnego dziennika posty i powklejać w dziennik założony właśnie tam. Nie wiem (nigdy tego nie sprawdzałem) czy nie da się to szybko zrobić korzystając z linka "Dodaj do Dziennika", który jest pod każdym postem.
    Natomiast jeśli chcesz koniecznie prowadzić "dziennik" na Forum, wystarczy ten założony w Galerii przenieść do działu "Dzienniki budowy - dzień po dniu".
    Na górze tego działu jest kilka przyklejonych tematów, przejrzyj je. Gdyby coś nie wyszło, pomogę, ale więcej czasu będę mieć chyba dopiero jutro wieczorem
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    chyba nie uda mi sie to zrobic.... w podgladzie jest link strony dziennika

    a jak zrobic przeniesienie dziennika? w linki jakie podales?

    chyba powinnam zalozyc go jeszcze raz u siebie w profilu tak?

    siedze przy tym juz kilka godzinek, wiem ze to nie jest trudne,ale po zmianie stron FM zaczynam sie gubic

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ponury udalo mi sie z tymi buzkami, jezeli chodzi o forme prowadzenia dziennika, to nie chce zeby byl taki jak podales link-w formie bloga... chodzi mi wlasnie o ten na forum....postaram sie go jakos przeniesc do innego dzialu...jezeli mi sie nie uda to poprosze Ciebie o pomoc
    teraz walcze z dodaniem linka kierujace do mojego dziennika w podpisie pod kazdym postem, to jest chyba sygnatura tak?
    ehh unowoczesnienie tego forum jest dla mnie kosmiczne bo dawno mnie tutaj nie bylo...

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony