dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 628 z 677
Pokaż wyniki od 12.541 do 12.560 z 13530
  1. #12541
    ELITA FORUM (min. 1000)
    eliks

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    1.102

    Domyślnie

    Nie piec tylko kocioł. Jeśli chodzi o ekogroszek Defro to bardzo dobre kotły.
    Kocioł Edilkamin Laguna P12. Powierzchnia ogrzewana 150m2, instalacja kaloryferowa, grube, stalowe rury. Ściany 36cm beton komórkowy + 10cm styro. W domu 23* bez obniżenia nocnego.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  2. #12542
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał darianus Zobacz post
    Podziwiam, nie chciałoby mi się przerzucać 40 worów w te i spowrotem. Może inaczej, wolałbym ten czas sporzytkować na inne zajęcia, których wokół domu nie brakuje
    Ale kto mówi że będę to przewoził w jeden dzień codziennie po kilka worków. Jeden kurs z 3 workami na taczce to jest ok 5 minut z załadunkiem i rozładunkiem w kotłowni więc nie ma tragedii a w stodole groszek mi szybko doschnie bo jest gorąca ale nie ma wilgoci i przez dziury w deskach jest przewiew świeżego powietrza więc na sezon wszystko będzie suche jak pieprz

  3. #12543

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    kliknij kup teraz przelew zrób za tydzień. tez się zastanawiam nad jeszcze jedną ale gdzie to upchnąć. mam teraz gdzieś 2900kg
    No i namówiłeś mnie Wczoraj przyjechał. Paleta cała, wory też ale widać, że jakieś przepakowywane. W workach jest wilgotno ale żadnego błota ani cieknącej wody nie uświadczyłem. Do zimy doschnie

  4. #12544
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robertxxx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    94

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzech25 Zobacz post
    No i namówiłeś mnie Wczoraj przyjechał. Paleta cała, wory też ale widać, że jakieś przepakowywane. W workach jest wilgotno ale żadnego błota ani cieknącej wody nie uświadczyłem. Do zimy doschnie
    Ja też załapałem się na ostatnie dwie tony tej pierwszej dużej wyprzedaży. Ale to nie jest ta Perła co była na początku gdy weszła do sprzedaży. Wtedy byla czarna szklista i gruby jednakowy sort, a teraz tak trochę wygląda jakby pozamiatali plac. No ale nie ma błota w workach, jest mocno wilgotna. Kolor ma lekko brązowy, ktoś też o tym pisał. Spala sie dobrze i czysto.
    Ostatnio edytowane przez Robertxxx ; 05-06-2018 o 21:03

  5. #12545
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar SUSPENSER
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Skąd
    Miłoszyce
    Kod pocztowy
    55-220
    Posty
    7.106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alekradajewsku Zobacz post
    Jaki piec namawiają mię do pieców defro czy to dobry wybór
    Wg mnie lepsze są Skam i RBR bo z Defro na serwisach mam tylko złe doświadczenia.

    W Gajkowie od jakiegoś czasu działają 2 Skamy więc jak chcesz napisz na priv to skontaktuję Cię z użytkownikami i niech się sami wypowiedzą.
    Jeśli się ze mną nie zgodzisz i przekonasz mnie argumentami do zmiany poglądu będę Ci wdzięczny za wyprowadzenie z błędu

  6. #12546
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rider99

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków->Myślenice->Podhale
    Kod pocztowy
    31-546
    Posty
    24

    Domyślnie

    Czy zamawiał ktoś tutaj EKOGROSZEK SKARBEK BOBREK? Link poniżej ...

    https://ekogroszkipolskie.pl/pl/prod...i/skarbek-opis

    Cena kusząca bo 985zł. z dostawą na terenie całego kraju.

    Aktualnie widzę tylko alternatywę zakupu tutaj: http://wegielna5.pl/sklep/ekogroszek...kwk-bobrek,p23 ale cena to już 1190zł.

    Bardzo proszę o podpowiedź gdzie kupić workowany ekogroszek skarbek z bobrka albo z piekar z dostawą z pewnego źródła w dobrej cenie. Bo o to się właśnie rochodzi

  7. #12547
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    To są atrakcyjne ceny?? jak bym tyle płacił za groch to bym dawno olał węgiel
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  8. #12548
    ELITA FORUM (min. 1000)
    eliks

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Lidzbark
    Kod pocztowy
    13-230
    Posty
    1.102

    Domyślnie

    rider ty sobie jaja robisz czy na serio?

    Suspenser - tu wszyscy jadą na serwis Defro, ale zły serwis to nie reguła a generalnie to bardzo dobre kotły na groch.
    Kocioł Edilkamin Laguna P12. Powierzchnia ogrzewana 150m2, instalacja kaloryferowa, grube, stalowe rury. Ściany 36cm beton komórkowy + 10cm styro. W domu 23* bez obniżenia nocnego.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

  9. #12549
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał eliks Zobacz post
    rider ty sobie jaja robisz czy na serio?

    Suspenser - tu wszyscy jadą na serwis Defro, ale zły serwis to nie reguła a generalnie to bardzo dobre kotły na groch.
    Ja mam defro i jak na razie odpukać nie narzekam a serwis mam 10km ode mnie w sumie to całe hale produkcyjne tam są 2 lata i jeszcze nic nie serwisowałem !!

  10. #12550
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rider99

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Kraków->Myślenice->Podhale
    Kod pocztowy
    31-546
    Posty
    24

    Domyślnie

    Mieszkając w Rabce Zdrój(Podhale/okolice Nowego Targu/Zakopanego)mam opcją na zakup ekogroszku ze stron www i składów na których się juz przejechałem. Dlatego aktualnie pale Retopalem za 890zl.tona z strony 'www.pegiegie.peel" : ), na składach ceny są takie same a ekogorszek o nazwie"zagatka kaloryczna,popiołowa itp." dlatego Skarbek Bobrek za 985zł.jest czymś opłacalnym w moim wypadku o ile to faktycznie Skarbek Bobrek. Chętnie kupie coś innego ale pewnego choć trochę pewnego. Kupiłem w zeszłym roku 3tony podobno retopala z pgg za 750zł.tona i niestety się okazalo że kaloryczność gorsza od tego ze strony pggg + więcej popiołu + mega ciężki do spalenia.

  11. #12551
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robertxxx

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    94

    Domyślnie

    Suspenser tak cały czas psioczysz na kotły defro,już to się to nudzi. Podaj konkretne fakty! Może jakieś zdjęcia? A może masz za małą marżę na sprzedaży tych kotłów?

  12. #12552

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    To są atrakcyjne ceny?? jak bym tyle płacił za groch to bym dawno olał węgiel
    poleć jakiś dobry groch z atrakcyjną ceną.

  13. #12553
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    pale czarną perłą od 2,5 sezonu i jest ok. Na zimę 18/19 kupiłem za 700zł
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  14. #12554

    Domyślnie

    Defro są to dobre kotły sam mam defro Eco comfort już kilka lat i w rodzinie jest jeszcze 3 sztuki nikt nie narzeka. Natomiast ludzie kupują różne cuda typu skamp a potem wypisują na forach bo im sie spieki robią ustawić nie można cegłami wykładaja itd. A handlarzy na forach nie brakuje jednych oczernic że się psują aby swoje sprzedać.

  15. #12555

  16. #12556
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZPNG Zobacz post
    Defro są to dobre kotły sam mam defro Eco comfort już kilka lat i w rodzinie jest jeszcze 3 sztuki nikt nie narzeka. Natomiast ludzie kupują różne cuda typu skamp a potem wypisują na forach bo im sie spieki robią ustawić nie można cegłami wykładaja itd. A handlarzy na forach nie brakuje jednych oczernic że się psują aby swoje sprzedać.
    Fakty są takie że nie myli się ten co nic nie robi a z kotłami jest tak że defro produkuje ich coraz więcej bo jest na nie zapotrzebowanie mój znajomy hydraulik polecił mi defro bo sam ma już kilka lat i nie miał z nim problemow dla porównania kolega ma sasa tłokowego i ciągle na niego narzeka, wszędzie zdarzy się jakiś wadliwy produkt. Według mnie derfo to dobra firma a nowa hala produkcyjna robi wrażenie

  17. #12557
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zloty_66

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Przełom
    Kod pocztowy
    26-080
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek_m Zobacz post
    poleć jakiś dobry groch z atrakcyjną ceną.
    Na ten sezon zakupiłem CzP i aktualnie CWU grzeje tym grochem nie ma z nim problemów a cena atrakcyjna.

  18. #12558
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    CWU grzejesz starą perłą czy tą z promocji??
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  19. #12559

    Domyślnie

    Cytat Napisał rider99 Zobacz post
    Mieszkając w Rabce Zdrój(Podhale/okolice Nowego Targu/Zakopanego)mam opcją na zakup ekogroszku ze stron www i składów na których się juz przejechałem. Dlatego aktualnie pale Retopalem za 890zl.tona z strony 'www.pegiegie.peel" : ), na składach ceny są takie same a ekogorszek o nazwie"zagatka kaloryczna,popiołowa itp." dlatego Skarbek Bobrek za 985zł.jest czymś opłacalnym w moim wypadku o ile to faktycznie Skarbek Bobrek. Chętnie kupie coś innego ale pewnego choć trochę pewnego. Kupiłem w zeszłym roku 3tony podobno retopala z pgg za 750zł.tona i niestety się okazalo że kaloryczność gorsza od tego ze strony pggg + więcej popiołu + mega ciężki do spalenia.
    Cały zeszły sezon paliłem Skarbkiem ale z Piekar węgiel super, ale dałem się skusić na 1 paletę gówna Czarna Perła i masakra jakaś, tym to można sobie drogę wyrównać.
    Tutaj zresztą film o Czarnej perle,

    https://www.youtube.com/watch?v=pdjzglf_SZY

  20. #12560
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Widziałem ten film dzidzia nie umie palić i tyle. Fakt perła nie wypala się idealnie ale to co na filmie to jakaś paranoja. Żeby się tego pozbyć to małą moc, mało powietrza i ciągła jazda. Zresztą skoro facet spala 700kg /zimowy miesiąc to nie powinien mieć problemu z ciągłą jazdą.
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Strona 628 z 677

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony