dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram do swojego domu:

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wann

    14 13,86%
  • 11 10,89%
  • 14 13,86%
  • 62 61,39%
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 109
  1. #61
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Redwald
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    548
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    I wanna i prysznic, prysznic dla mnie ( ), wanna dla dzieciaków - uwielbiają kąpiele w wannie.

  2. #62

    Domyślnie

    Przychylam się do zdania większości. Jeśli jest taka możliwość, warto mieć i wannę i prysznic. Nie zawsze ma się czas na długą, relaksującą kąpiel, więc prysznic się przyda. Przy okazji można zaoszczędzić trochę wody . Choć z drugiej strony zawsze mam wrażenie, że tak naprawdę "oczyszczona" wychodzę z wanny, zwłaszcza po półgodzinnym czytaniu w niej książki, popijaniu schłodzonego Reddsa i w ogóle ...
    Sylwia & Maciej

  3. #63

    Domyślnie

    Dziwne pytania ludzie zadają. Oczywiste jest, że jak się ma dom to montuje się i wanne i prysznic. W jednej łazience, ale najlepiej w dwóch różnych. Jak się ma mieszkanie i nie ma miejsca to albo prysznic, albo wanna z przysznicem. Nie wierze, że można budować dom i nie mieć gdzie wstawić obu tych rzeczy.

  4. #64

    Domyślnie

    A co byście powiedzieli na Prysznic Z Prawdziwego Zdarzenia zamiast ciasnawej kabinki prysznicowej? Taka wnęka, powiedzmy 120x150 ze szklanymi drzwiami, popularna w skandynawii, i pewnie nie tylko?
    Aga

  5. #65
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Zaznaczyłam 4 opcję, choć na górze będzie i wanna i prysznic. Narazie użytkujemy tylko parter z prysznicem, ale marzę o tym, żeby od czasu do czasu wymoczyć się w wannie. Na codzień preferuję prysznic, ale kiedyś nie myślałam, że tak mi będzie tego brakowało. Dwa razy próbowałam kąpać się w wanience w pralni (1 m) , ale to nie to samo.

  6. #66

    Domyślnie

    Jak na razie to plan jest taki jak u wiekszosci czyli prysznic na parterze a na pietrze wanna choc tez rozwazam obcje dostawienia prysznica obok wanny na pieterku.

  7. #67

    Domyślnie

    U mnie w lazience bedzie i wanna i prysznic, w obecnym mieszkaniu mam tylko prysznic, i mimo, ze nie przepadam za kapielami to czasami brakuje mi lezakowania w wannie
    remontuje mieszkanie
    ciasne ale wlasne
    gg 2565687

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Myslę że w pierwszej kolejności wanna bo mozna się wykapać i wziąść prysznic. Jak ktoś planuje wannę z hydromasażem to obok w łazience powinien być jeszcze prysznic.
    Pozdrawiam

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Ja na razie mam prysznic na parterze, a na piętrze będzie docelowo wanna. Ale teraz to tak myślę że moglismy jednak wstawic wannę do dolnej łazienki bo dla czteroletniego dziecka brak wanny (czytaj godzinnych zabaw w wannie ) jest dużym brakiem

  10. #70
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał helism
    ....
    Dwa razy próbowałam kąpać się w wanience w pralni (1 m) , ale to nie to samo.
    Czy ty czasem nie jesteś krasnoludkiem .
    Pozdrawiam

  11. #71

    Domyślnie

    najlatwiejsze wyjscie miec wanne z parawanem plastikowym
    mieszkam narazie w bloku a wiekszosc z nas wie ze lazienki tam do przestronnych nie naleza wiec byl dylemat prysznoc czy wanna - no i znalazlo sie wyjscie wanienka z przesowanym parawanem - musze przyznac ze sprawdza sie

  12. #72

  13. #73

    Domyślnie

    Wanda pod prysznicem, ale taka do 25 lat.

  14. #74

    Domyślnie

    U mnie również - w jednej wanna, w drugiej prysznic. Jak będę miała ochotę na gorącą kąpiel z bąbelkami, to hop do wanny. A jak będę chciała szybko doprowadzić sie do "stanu używalności" - wtedy szybki prysznic.

  15. #75

    Domyślnie

    Prysznic na dole ,wanna u góry i jest ok
    zawsze optymista

  16. #76
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Quba

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    Pomóżcie
    mam w domu 2 łazienki na górze jest 9m2 i chce tam zamiescic przysznic i wanne oddzielnie czy to jest dobre rozwiązanie w tak malej łazience natomiast na dole malutka lazienka 4 m2 i tam chce taką malą wanne czy to są dobre rozwiazania moze dacie apropo tego postu jakies wlasne sugestjie
    z góry dzieki
    Quba
    wIele Pytan Apropo budowY

  17. #77
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quba
    Pomóżcie
    mam w domu 2 łazienki na górze jest 9m2 i chce tam zamiescic przysznic i wanne oddzielnie czy to jest dobre rozwiązanie w tak malej łazience natomiast na dole malutka lazienka 4 m2 i tam chce taką malą wanne czy to są dobre rozwiazania moze dacie apropo tego postu jakies wlasne sugestjie
    z góry dzieki
    Quba
    9m2 to wcale nie taka mała łazienka. Wanna i prysznic to moim zdaniem dobre rozwiązanie. Szczególnie jek jest wanna z hydromasarzem. Napuszczasz sobie wody do wanny a w miedzyczasie wchodzisz pod prysznic i się myjesz przed masarzem. Ja tak mam u siebie polecam.
    Pozdrawiam

  18. #78

    Domyślnie

    Ja mam w tej chwili w łazience ogromną wannę i niemały prysznic i kibelek. To rozwiązanie sprawcdza sie znakomicie. żeby powiekszyc łazienke z 4.2 m na 7.5m2 zrezygnowaliśmy z osobnego kibelka przebudowalismy przedpokój i sciane w salonie.
    ten sam efekt chcemy osiągnąć na piętrze naszego domku.
    Na parterze gdzie zaprojektowana jest mała łazienka będzie prysznic a w kotłowni mała głeboka wanna na pranie i kapanie psa, choć ten nawet jest całkiem karny i kąpie sie pod prysznicem pod warunkiem że z panem czyli mną.

  19. #79
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Wwiola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    223

    Domyślnie

    Qba na 9m2 zmieści sie i jedno i drugie spokojnie, a na dole zrobiłabym prysznic - wygodniejszy do uzycia np.po pracy w ogródku i takie tam. Wanna moim zdaniemma sens tylkow pobliżu sypialni,łazienka "dzienna"powinna miec prysznic.

  20. #80

    Domyślnie

    U nas na parterze będzie tylko ubikacja (bo na parterze nie mamy sypialni, więc po co prysznic???), a na piętrze wanna z osłonką i prysznicem (czyli 2 w jednym). Z doświadczeń w poprzednim domu, gdzie mieliśmy sporą rogową wannę, wiemy, że nie jest ona zbyt ekonomiczna (to nie do wiary, ile wody trzeba wylać, aby ją napełnić!).

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony