dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 53
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #621

    Domyślnie

    To zdjęcie, w połączeniu ze smugami widocznymi na Twoim avatarze przekonuje mnie.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  2. #622

    Domyślnie

    On przy tej chemii taki szczupły, wysportowany, opalony..... Też tak chcę, nich sypią!!!
    I już mieszkamy !

  3. #623
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Jasne ektoratu niema juz zostały barany co nic nie widza ze strachu
    http://www.youtube.com/watch?v=q28dQ...eature=related
    Zawsze sie znajdzie jakis dupek jeden z drugim co wszystko neguje bo móżdżek za mały

    niewolnik systemu
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  4. #624

    Domyślnie

    http://www.youtube.com/watch?v=oBpQdABwQV0
    To dla tych, których Włodek nie przekonał. Polecam sekundy 30-45 (bo dalej nie oglądałem, wszystko było jasne).

    http://www.youtube.com/watch?v=2NU2H...eature=related
    To też jest niezłe. Choć to chyba tylko inne ujęcie.
    A computer, like an air-conditioner, works correctly, until you open windows.

  5. #625
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Wszyscy prawie sraja ze strachu ,że to prawda.
    I nie dopuszczaja takiej myśli .
    Głowki zaprogramowane brak miejsca na nowe wiadomości.,więcej nie wchodzi
    Nie to nie moze byc prawda to niemożliwe. itd
    Należy włączyć samodzielne myślenie
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  6. #626

    Domyślnie

    Rano w toalecie strachu nie odczuwałem. Nie kłam znowu.
    I już mieszkamy !

  7. #627

    Domyślnie

    Mi faktycznie Włodek wygląda na ciężko zatrutego jakąś substancją chemiczną... Tylko raczej z takich, które przyjmuje się osobiście i na własne życzenie. I chyba regularnie.

    Bo ze jest zwyczajnie rąbnięty, nie śmiem nawet pomyśleć

  8. #628

    Domyślnie

    Byłem kilka ostatnich dni u rodziny w pobliżu korytarza powietrznego samolotów pasażerskich. tam to dopiero wszyscy sr...ą ze strachu po lekturze tych rewelacji i obserwacji nieba.
    I już mieszkamy !

  9. #629
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Wpływ dlugoletniego wdychania strondu ,baru i aluminium moze wywoływac choroby .
    A czy ktos kłamie to prosze zajrzyj w linki sugerowane .
    Strach nie pozwala na takie serfowanie po necie .
    Przemysł rakowy ma sie swietnie .Zabije kolejnych twoich krewnych(matke,ojca,brata....) i kase przytuli ,ktos prowizje przyjmie jak to w handlu normalka .
    No przecierz to nieeeeeeeeemozliwe .Zeby tak zabijać ludzi za poparciem POlityków
    Program depopulacji trwa
    http://www.youtube.com/watch?v=TzPiX...eature=related
    Nie no przecierz to foto shop?.
    Baba Budowniczy otwórz oczy myśl samodzielnie
    compi włącz myslenie
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  10. #630

    Domyślnie

    Włodku, zdradź mi kto za mnie myśli? Niech ja go dorwę

  11. #631

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Wszyscy prawie sraja ze strachu ,że to prawda.
    ty tam lepiej nie rozpowiadaj jak to u ciebie wyglądają spotkania rodzinne, bo to nikogo nie interesuje.

    ja śpię spokojnie....
    BOHO
    Warszawa

  12. #632

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Wpływ dlugoletniego wdychania strondu ,baru i aluminium moze wywoływac choroby .
    nie mamy prawa ci nie wierzyć - jesteś wszak namacalnym dowodem tego zgubnego procesu...
    BOHO
    Warszawa

  13. #633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    compi włącz myslenie
    Weź ty się cofnij o kilkanaście stron do tyłu i wytłumacz czemu to bombowce z II WŚ też rozpylały te świństwo i jakie były praktyczne szanse na taki proceder. Przypomnę że wrzuciłem kilka zdjęć z rajdów eskadr pozostawiających twoje wymyślne smugi.
    I już mieszkamy !

  14. #634
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Włodek z okazji świąt zafundował nam kolejną porcję jaj. Wygląda na to że nieświadomie ale chyba stan nieświadomości jest w tym przypadku stanem świadomym.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  15. #635
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Wpływ dlugoletniego wdychania strondu ,.....
    Kiedyś już pytałem ale nie wyjaśniłeś, więc c skoro hasło wróciło zapytam ponownie. O co Ci chodzi z tym "strondem"?
    BTW powinno się to pisać wielką literą jak wszystkie nazwy własne.
    I jak "ONI" ten Strond rozpylają? Trawę ze Strond zbierają i rozsypują, czy może wodę rozpylają? Było by łatwiej bo jedyne co tam jest to elektrownia wodna i niewielka zapora, ale woda wyjątkowo czysta jak to na Wyspach Owczych więc rozpylona, nawet wdychana nie szkodzi (co innego trawa )

  16. #636
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    pewnie chodzi o stront, tylko, że Włodek przyswaja informacje na zasadzie "kopiuj-wklej", więc powiela błędy, które zrobił jakiś niedouk. A ponieważ sam nie ma intelektualnych możliwości krytycznej weryfikacji każdej bzdury znalezionej na You Tube to tutaj też z błędami pisze.

    Problem w tym, że duże ilości strontu w atmosferze mają tendencję do samozapłonu (jak np. fosfor) a jakos nie widzialam płonących smug kondensacyjnych.

  17. #637
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

    Domyślnie

    Ludzie! A może czas się opamiętać?! Wyrocznia w końcu się wqurwi...

  18. #638
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post

    Problem w tym, że duże ilości strontu w atmosferze mają tendencję do samozapłonu (jak np. fosfor) a jakos nie widzialam płonących smug kondensacyjnych.
    Tere-fere! Doczytaj no dokładnie, bo mówisz jak Włodziu.
    Stront nie zapali się w atmosferze , czego dowodem był wybuch elektrowni w Czarnobylu i duże ilości strontu w powietrzu, które się jednak nie paliły.

  19. #639
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar G.N.
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Skąd
    Kraków trochę Królówka
    Posty
    1.403

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    pewnie chodzi o stront, tylko, że Włodek przyswaja informacje na zasadzie "kopiuj-wklej", więc powiela błędy...
    E tam raczej. Kiedyś już mu sugerowałem że być może ma na myśli stront, ale nic z tego milczał jak grób, a teraz nadal uparcie wali "strondem" więc to nie pomyłka. Zresztą stront jeśli nie jest to izotop promieniotwórczy szkodliwy nie jest.
    Obstawiam że chodzi jednak o trawę ze Strond

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Tere-fere! Doczytaj no dokładnie, bo mówisz jak Włodziu.
    Stront nie zapali się w atmosferze , czego dowodem był wybuch elektrowni w Czarnobylu i duże ilości strontu w powietrzu, które się jednak nie paliły.
    Nie to żebym się czepiał, ale dowód to żaden. Z Czarnobyla wyleciało najwięcej jodu, na drugim miejscu cezu a strontu wielokrotnie mniej ale nie o to chodzi. Podczas takiego wybuchu nie jest uwalniany metaliczny stront tylko jego związki np tlenki a te już palne nie są. A metaliczny stront w czystym idealnie suchym powietrzy w temp pokojowej co prawda sam się nie zapala, ale wystarczy odrobina wilgoci (chmura, mgła), albo lekkie podgrzanie (gazy wylotowe z silnika samolotu) i mamy piękne krwistoczerwone fajerwerki

  20. #640
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał G.N. Zobacz post

    Nie to żebym się czepiał, ale dowód to żaden. Z Czarnobyla wyleciało najwięcej jodu, na drugim miejscu cezu a strontu wielokrotnie mniej ale nie o to chodzi. Podczas takiego wybuchu nie jest uwalniany metaliczny stront tylko jego związki np tlenki a te już palne nie są. A metaliczny stront w czystym idealnie suchym powietrzy w temp pokojowej co prawda sam się nie zapala, ale wystarczy odrobina wilgoci (chmura, mgła), albo lekkie podgrzanie (gazy wylotowe z silnika samolotu) i mamy piękne krwistoczerwone fajerwerki
    Ależ oczywiście proszę Pana. O to mi własnie chodziło.
    Pomijam idiotyzm o celowym rozpylaniu strontu w celu wytrucia ludzkości, ale trzeba by było być wyjątkowo ciężkim idiotą żeby czysty stront w ogóle próbować rozpylać. Jeśli już więc ktoś rozpyla ( co sugeruje Włodek) to mając resztki oleju w bańce, nie zrobi tego ze strontem silnie reaktywnym, w postaci metalicznej, tylko w każdej innej czyli, użyje strontu w jego bezpiecznych związkach.

    A więc rozsypując w atmosferze nawet setki, tysiące ton takiego strontu, może to robić sobie całkowicie bezkarnie bez obaw o jakiś "samozapłon" i palące się smugi.

    Użyte więc określenie
    duże ilości strontu w atmosferze mają tendencję do samozapłonu
    jest co najmniej dziwaczne lub wręcz głupie, bo nie żadne duże ilości ale nawet niewielka ilość tego pierwiastka w stanie czystym, w połączeniu z wodą, alkoholem czy w przypadku tarcia ( choćby przy rozpylaniu) ulega gwałtownej reakcji egzotermicznej.
    Opowiadanie o "tendencjach" litościwie pomijam.

    Włodek zdaje się nie mówił o rozpylaniu strontu metalicznego - z tego co zrozumiałem.
    Szkoda ,że nie mówi jeszcze jakie izotopy są rozpylane,co jest nie bez znaczenia, ale tego od niego trudno już wymagać.

    Trochę nietęgo - zwalczać tak jedną głupotę, inną głupotą.

Strona 32 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony