dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 53
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #761
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Nie wiem jak w fukuszimie ale wg historyjki opowiadanej przez niektórych, bardziej światłych katechetów w hiroszimie przeżył (w przeciwieństwie do innych kotów) kot wychowany w rodzinie katolickiej. Może to rzuci nowe światło na całokształt?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #762

    Domyślnie

    Z tak postawionej tezy śmiało można wysnuć wniosek, że ktoś kto podobno nas truje stosuje loterię "na kogo wypadnie na tego bęc". Opiera więc swój biznes nie tylko na glinianych nogach, ale i na idiotycznym założeniu, że jego i jego najbliższych choroba nie dosięgnie. Oczywiście cd tej historii może wyglądać tak, że wybrańcy uczestniczący w spisku, dostają poza oficjalnym obiegiem lekarstwa, tylko jak nadwyżki takich pierwiastków usunąć z organizmu? Ok, zostawmy to na później. Musieliby też jednak godzić się na udział w takim przedsięwzięciu. Robią to zapewne nie za darmo, a za potężne pieniądze. Tak to widzicie? Jeśli tak to współczuję chorej wyobraźni.
    I już mieszkamy !

  3. #763
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał compi Zobacz post
    Z tak postawionej tezy śmiało można wysnuć wniosek, że ktoś kto podobno nas truje stosuje loterię "na kogo wypadnie na tego bęc". Opiera więc swój biznes nie tylko na glinianych nogach, ale i na idiotycznym założeniu, że jego i jego najbliższych choroba nie dosięgnie. Oczywiście cd tej historii może wyglądać tak, że wybrańcy uczestniczący w spisku, dostają poza oficjalnym obiegiem lekarstwa, tylko jak nadwyżki takich pierwiastków usunąć z organizmu? Ok, zostawmy to na później. Musieliby też jednak godzić się na udział w takim przedsięwzięciu. Robią to zapewne nie za darmo, a za potężne pieniądze. Tak to widzicie? Jeśli tak to współczuję chorej wyobraźni.
    Popełniasz błąd próbując racjonalizować cały ten temat. Niewłaściwa to postawa. W końcu jest to nic innego jak baśń ludowa, 'urban legend', klechda czy też bajka. Rozmawiamy o tym czy istnieją smoki i jakie mają ogony, ewentualnie czy głowy są trzy czy też dwie. Najgorsze że moderatorzy, z nudów najwyraźniej dolewają soli do kominka. Wstawiają tematy, usuwają tematy, denerwują Włodka i nie pomagają nic a nic w wyjaśnieniu tej łamigłówki.

    Tak sobie myślę by złapać taki samolot i przypiec go trochę na małym ogniu. Zaczął by sypać?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  4. #764

    Domyślnie

    Perm, próbujesz mnie ustawić w tej dyskusji na miejscu kogoś, kto bierze to na poważnie. Ale hasło "łapaj smoka!" jest OK. Forum LUDZI KTÓRZY WIERZĄ, mogłoby ufundować jakąś nagrodę za złapanie "smoka" : )
    I już mieszkamy !

  5. #765
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał compi Zobacz post
    Perm, próbujesz mnie ustawić w tej dyskusji na miejscu kogoś, kto bierze to na poważnie. Ale hasło "łapaj smoka!" jest OK. Forum LUDZI KTÓRZY WIERZĄ, mogłoby ufundować jakąś nagrodę za złapanie "smoka" : )
    Nie próbuję. To wszystko raczej było do apologetów wrednych samolocików.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  6. #766
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    No wreszcie ktoś coś napisał w moim ulubionym wewątku... nie szkodzi, że część od rzeczy.

  7. #767
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Przed ,,chmurami śmierci" obronic sie mozna troche, jezeli mamy w pełni sprawną tarczyce.odpowiada za pozbycie sie metali ciezkich.z organizmu.
    Czyli nasycic tarczyce jodem.Nadmiar organizm pozbedzie sie tak jak witaminy C.Jedna kropla plynu lugola na 10kg masy ciała.
    Kazdy robi co uwaza i zgodnie z posiadaną wiedza.Jedzenie ma znaczenie.
    POMÓZ SOBIE SAM
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  8. #768
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Przed ,,chmurami śmierci" obronic sie mozna troche, jezeli mamy w pełni sprawną tarczyce.odpowiada za pozbycie sie metali ciezkich.z organizmu.
    Czyli nasycic tarczyce jodem.Nadmiar organizm pozbedzie sie tak jak witaminy C.Jedna kropla plynu lugola na 10kg masy ciała.
    Kazdy robi co uwaza i zgodnie z posiadaną wiedza.Jedzenie ma znaczenie.
    POMÓZ SOBIE SAM
    To ja bym musiał 25 kropel.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  9. #769
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    perm
    Skoro tyle wagi to masz problem.
    Tylko wspołczuc
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  10. #770
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    To ja bym musiał 25 kropel.
    Jak przeżyłeś Czarnobyl, to już nie musisz w ogóle nic zażywać.Jodu 129 masz uwiązanego w tarczycy na na jakieś sto-kilkadziesiąt milionów lat.
    Z tym jodem w kroplach Lugola to fajna sprawa, rozpada się już co 13 godzin.
    Ciekawe jak organizm zareaguje na tellur, ksenon i potas ? Pewnie to co be, to wysika a to cacy- wykorzysta. Potas wzmacnia serce, gazowy ksenon mózg.Zajebiście!

  11. #771
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jak przeżyłeś Czarnobyl, to już nie musisz w ogóle nic zażywać...
    Ale ja lubię. Poza tym wierzę Włodkowi. Ty to musisz na wszystko mieć jakieś pieprzone dowody. Zero romantyzmu. Ja się nawróciłem. Wplótłbym kwiaty we włosy i biegał po łące ale moje cebulki dawno temu powiedziały sam se rośnij. Komuna jebana.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #772
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    Ty to musisz na wszystko mieć jakieś pieprzone dowody. Zero romantyzmu. Ja się nawróciłem. .
    Ależ i ja się nawracam , tylko nie jestem aż tak błyskotliwy.
    Powoli, zaczekaj a jeszcze razem pomkniemy boso po łące.

  13. #773
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    perm
    Za komuny wszyscy mieli prace (miała wladze)teraz ma kase i pracy nima,
    Boso i po porannej rosie
    .Dobre
    .Bardzo zdrowo.
    pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  14. #774
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    perm
    Za komuny wszyscy mieli prace (miała wladze)teraz ma kase i pracy nima,
    Boso i po porannej rosie
    .Dobre
    .Bardzo zdrowo.
    pozdr.
    Włodku ... przyjedź do mnie (jest praca) ... kupisz se sandały
    unde venis et quo tendis

  15. #775

    Domyślnie

    Może chodzi o pracę "jak za komuny", a nie o to, że nie wszyscy dzisiaj mają pracę?
    I już mieszkamy !

  16. #776
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    No to se poklikali bo tyle potrafim................
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  17. #777

    Domyślnie

    Włodek, czego się nawdychałem z tych oprysków, że taki kaszel mam? Wygląda to na przeziębienie, ale wolę spytać.
    I już mieszkamy !

  18. #778

    Domyślnie

    No , kto nie kaszle niech podniesie rączkę do góry.

  19. #779

    Domyślnie

    i ja kaszlę ......z rana jest najgorzej ........myślałem że to od szlugów - kopcę 25 lat .........cholera by to ...wychodzi na to że pożegnam tę ,, dolinę rozpaczy '' z powodu jakichś oprysków ....szlag..biednemu zawsze wiatr w oczy ....

  20. #780
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    compi
    Jak jest duze stezenie oprysku to pies nawet nie chce wyjsc nadworek.(bardzo dobry tester)
    Kaszelek obowiazkowy. I zrzucamy to na przeziebienie ,a system immunologiczny
    po 13latach wdychania tego gowna oslabiony.i tyle.
    Pozdr.
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

Strona 39 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony