dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 53
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #861
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Jak to wygląda? Dlaczego możesz o tym tak otwarcie pisać na forum muratora chociażby? Opowiedz nam.
    A to wygląda tak, że nikt nie może udowodnić, że amerykanie byli na księżycu i coś z tego wynika a no, że oficjalnie byli i kropka. Więc samoloty latają wyłącznie przy czystym niebie i prawdopodobnie trują, nikt niwie czym i poco ale żaden urzędnik żadnego państwa nie zaprzeczył tym informacją. Żaden dziennikarz nie podjął tego bo i tak tego nikt nie wydrukuje. Tak jak z odpadami z czajki, przez rok wywożą a pisać o tym zaczęli dopiero teraz i prokuratura się zainteresowała. co przed tym nikt się nie upominał o to, że ciężarówki sznurkiem coś tam ładują na łąki? Pewnie byli głosy ale nikt je nie słyszał w tłumie.

  2. #862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    A to wygląda tak, że nikt nie może udowodnić, że amerykanie byli na księżycu i coś z tego wynika a no, że oficjalnie byli i kropka. Więc samoloty latają wyłącznie przy czystym niebie i prawdopodobnie trują, nikt niwie czym i poco ale żaden urzędnik żadnego państwa nie zaprzeczył tym informacją. Żaden dziennikarz nie podjął tego bo i tak tego nikt nie wydrukuje. Tak jak z odpadami z czajki, przez rok wywożą a pisać o tym zaczęli dopiero teraz i prokuratura się zainteresowała. co przed tym nikt się nie upominał o to, że ciężarówki sznurkiem coś tam ładują na łąki? Pewnie byli głosy ale nikt je nie słyszał w tłumie.
    No tak, wiedziałem że "człowiek z cewką" odnajdzie się i w tym temacie.
    Naprostuje Ciebie: samoloty nie tyle "prawdopodobnie trują", co na pewno czują - bo spalenie tylu ton paliwa lotniczego na każdy lot, to spore obciążenie dla środowiska.
    I jeszcze coś-gdyby ktoś chciałby rozpylac z samolotów coś nielegalnego, to zrobiłby to tak, żeby był to proces niewidoczny.
    Albo po prostu wpuścił to do rzek.

  3. #863
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    A to wygląda tak, że nikt nie może udowodnić, że amerykanie byli na księżycu i coś z tego wynika a no, że oficjalnie byli i kropka.
    Nie oglądałeś transmisji w TV ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #864
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie oglądałeś transmisji w TV ?
    "A co do tego, czy bajeruje, czy nie - ani ja nie moge udowodnic,
    ze tak bylo, ani ty nie mozesz udowodnic, ze nie. Wiec nie rzucaj
    slow na wiatr.

    --
    Waldemar Zwierzchlejski
    http://astro.zeto.czest.pl"

  5. #865
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Byliśmy jedynym krajem demoludów w którym pokazano na żywo lądowanie. Byłem na wakacjach, tego dnia specjalnie szliśmy do gospodarza na telewizję. Chwila była historyczna, kto nie widział to jego strata.

  6. #866
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Moi rodzice kupili wtedy przenośny telewizor abyśmy mogli na wakacjach to lądowanie oglądać.
    Tylko czy to była transmisja z Księżyca czy z Hollywood?
    Moim zdaniem ta druga opcja...
    W 17. minucie słychać strzały.... W studiu obok kręcili western "Na szlaku".

  7. #867
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Moim zdaniem ta druga opcja...
    W 17. minucie słychać strzały.... W studiu obok kręcili western "Na szlaku".
    Tak,tak strzały... I obraz był jakiś taki zamglony i komendy po rosyjsku...

    @pkorol
    Domena astro.zeto.czest.pl utrzymywana jest na serwerach dhosting.pl.
    Obecnie pod tym adresem nie znajduje się żaden serwis WWW.

    Czyli kolejna bujda na resorach
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 22-09-2019 o 16:52 Powód: @...

  8. #868
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    to jest cytat, nie przyszło mi do głowy a żeby to sprawdzać, po co?
    Tak czy siak, chodź na pole i podziwiaj widok, ja na razie ratuje się cewką ale wkrótce zbuduję działo orgonowe i żadna chmurka mi nie poskoczy

    "Chembuster to proste do zbudowania urządzenie, korzystające z tzw. energii orgonu. Jest on wysoce skutecznym zastosowaniem przeciwko chemtrails, które stały się utrapieniem naszej cywilizacji. Działo skupia w sobie pokłady energii, przekształca je i rozmieszcza po okolicy nawet do 120 km od siebie. Orgon został zbadany i dokładnie opisany już przez Wilhelma Reich’a, który wyjaśnił, czym jest tajemnicza siła otaczająca wszystko to, co istnieje. Następnie dzięki jego badaniom, udało się zbudować urządzenia mające swoje zastosowanie właśnie dla tej subtelnej i życiodajnej energii."

  9. #869

  10. #870
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    to jest cytat, nie przyszło mi do głowy a żeby to sprawdzać, po co?
    Tak czy siak, chodź na pole i podziwiaj widok, ja na razie ratuje się cewką ale wkrótce zbuduję działo orgonowe i żadna chmurka mi nie poskoczy

    "Chembuster to proste do zbudowania urządzenie, korzystające z tzw. energii orgonu. Jest on wysoce skutecznym zastosowaniem przeciwko chemtrails, które stały się utrapieniem naszej cywilizacji. Działo skupia w sobie pokłady energii, przekształca je i rozmieszcza po okolicy nawet do 120 km od siebie. Orgon został zbadany i dokładnie opisany już przez Wilhelma Reich’a, który wyjaśnił, czym jest tajemnicza siła otaczająca wszystko to, co istnieje. Następnie dzięki jego badaniom, udało się zbudować urządzenia mające swoje zastosowanie właśnie dla tej subtelnej i życiodajnej energii."
    Być może nim zbudujesz, zainwestuj pierwej w słownik języka polskiego, byś mógł przekazać swój wiekopomny wynalazek szerszej rzeszy odbiorców
    ... jak do tej pory, z Twej słownej twórczości, trudno cokolwiek zrozumieć "cewkonosicielu"
    unde venis et quo tendis

  11. #871
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    To nie jest telenowela i ja nie niosę kaganek homogenizowanej i pasteryzowanej oświaty. Jest mnie zupełnie obojętnie czy jestem zrozumiały czy nie. Na wszystkie pytania próbowałem odpowiadać najlepiej jak tylko potrafię. Podaję informacje w taki sposób by ruszył swoją ... i sam sobie znalazł odpowiedzi.

  12. #872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    "A co do tego, czy bajeruje, czy nie - ani ja nie moge udowodnic,
    ze tak bylo, ani ty nie mozesz udowodnic, ze nie. Wiec nie rzucaj
    slow na wiatr.
    Udowodnij że Słońce istnieje. i Księżyc też.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #873
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    W moim świecie S i K istnieją. Czy w twoim też?, nie wiem, bo nie mam do niego dostępu

  14. #874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Masz rację - istnieją i nie tylko w twoim świecie.
    Ale nie potrafisz udowodnić tego że istnieją w twoim świecie.
    Przyjąłeś jako pewnik (bez dowodu) to że istnieją.
    https://www.youtube.com/watch?v=GSMgVSCA6A8
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  15. #875
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    to jest cytat, nie przyszło mi do głowy a żeby to sprawdzać, po co?
    Tak czy siak, chodź na pole i podziwiaj widok, ja na razie ratuje się cewką ale wkrótce zbuduję działo orgonowe i żadna chmurka mi nie poskoczy
    Chopcze, pole to widzę codziennie w pracy, od zenitu po horyzont. Przypadkiem przy dobrej pogodzie i lokalizacji to nawet kilkadziesiąt km.
    Np. takie https://polska-org.pl/4829312,foto.html?idEntity=535552 albo https://polska-org.pl/5414090,foto.html (to przykłady, zdjecia nie moje, moje fotki nie mają linków).
    Gdy słyszę "orgonity" to sięgam po broń, jak przy plaskatych ziemcach
    Ciekawe czy któryś z wyznawcóf chemitrails leciał na trzeźwo samolotem rejsowym? A może przypadkiem podczas dłuższego lotu cewka dała sygnał, pofatygował sie do toalety w ogonie samolotu i wyglądając przez lufcik raczył zauważyć i zrozumić co tam białego wylatuje z silnika?

  16. #876
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Nie chcę ni kogo obrażać jestem pogodnym człowiekiem, macie rację i niech tak będzie. A ja pokieruje swoim życiem tak jak to zrobił "pijak i włóczęga" św. Augustyn: mówią mi, że jeżeli nie będę wierzył to trafię do piekła a jeżeli będę do raju. Nie wiem jak jest ale wiara nic mnie nie kosztuje. Ot i został świętym
    A więc nic mnie nie kosztuje wkopać do ziemi kawałek rury i zalać żywicą trochę trocin i kawałek drutu. Niema argonu, mała strata, jest argon moje zyski i bardzo duże. Niema znaczenia co robisz ale ma znaczenie to, że nim bardziej wytężasz mózg i karmisz go różnymi informacjami i pozwalasz mu się rozwijać, wybierać i podejmować decyzje tym więcej szans, że będę dłuugooo pełnosprawny umysłowo.
    p.s: latało się samolotami wzdłuż i wszerz, nic tam nie wylatuje, nie wprowadzaj ludzi nie świadomych w błąd. Paliwo samolotowe czystsze od spirytusu.

  17. #877
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    No to brakuje tu tylko płaskoziemcy. Jak przyjdzie to należy uznać że są my w komplecie i można zacząć się relaksować.
    Ostatnio edytowane przez coulignon ; 22-09-2019 o 23:01
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Możesz dać krótkie streszczenie?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #879
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.282

    Domyślnie

    Człowiek to bardzo skomplikowana mieszanka chemiczna i każdy pierwiastek może być niezbędny dla zdrowia jak i szkodliwy. Zakres optymalny jest bardzo wąski. Klasycznym przykładem może być tlen niezbędny dla życia. Nawet w postaci trójatomowej jako ozon jest pożyteczny bo chroni przed UV, ale w większych stężeniach do oddychania szkodzi. I tak o większości pierwiastków da się napisać.

  20. #880

    Domyślnie Cosmic disclosure

    Jak ktoś chce to można w wolnym czasie sobie oglądnąć lub posłuchać.
    "Cosmic disclosure" https://www.gaia.com/series/cosmic-disclosure

    W wersji polskiej również na mp3 tutaj https://kosmiczneujawnienie.com/

Strona 44 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony