dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 53
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #921
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Nu tak trudno, niema wyboru za bardzo. Wejdź do piramidy i jakbym się nie wytężał swoją mądrość i wszechwiedzę i nie zaprzeczał w istnienie argonu to i tak go poczujesz na własnej skórze.
    Już mylisz szczanie w piwnicy z piciem w Szczawnicy...
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Argon

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  2. #922
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    W tym czym się różni "kamień węgielny od od węgla kamiennego" tym samym ....j/w, jest też cząstka zła jakie może niepostrzeżenie nieść za sobą stosowanie argonu.

    Argon to gaz będący efektem ubocznym w produkcji tlenu i azotu. W przemyśle otrzymywany jest z frakcyjnej destylacji ciekłego powietrza. Nie posiada zapachu, smaku i koloru, jest też niepalny i nietoksyczny, więc nie musimy się obawiać, widząc jego obecność na opakowaniu produktu. Jedynie w wysokich dawkach może wywołać obrzęk płuc. Z powodzeniem wykorzystuje się go do pakowania żywności w puszki lub butelki. Argon jest często używany do ochrony i zachowania świeżości oraz wartości odżywczej warzyw, a także przy butelkowaniu wina - hamuje oddychanie tlenowe i zabezpiecza przed szybkim psuciem.

  3. #923
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Jak będziesz, swoim zwyczajem, odpowiadał pytaniem na pytanie, to ta dyskusja lub cokolwiek to jest daleko nie zajdzie.
    Ale to akurat bardzo interesujące. Mnie też to ciekawi.
    Czy rząd nasz wie, że ktoś cos rozpyla nad terytorium Polski ?

    Dlaczego tego nie zabroni ?
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 26-09-2019 o 08:39

  4. #924
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Następny.

    Dlaczego politycy milczą na ten temat?
    Bo kiedy słyszą słowo: NATO, to zamykają usta.
    https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/p...yn-nad-polska/

    Rząd Polski wyraził zgodę na trucie własnych obywateli śmiertelnymi smugami! Media prawie w ogóle o tym nie wspominają! Jedynie w czerwcu 2010 roku wspomniano o tym problemie w TVN24 i to jeszcze w prześmiewczym, szydzącym tonie. Każdy inteligentny człowiek wie, że nie ma ocieplenia klimatu! Dlaczego więc UE truje mieszkańców Europy? Czyżby to jedna z powolnych, ale za razem skutecznych masońskich metod depopulacji?” – pyta na jednym z forów internetowych użytkownik ~Narodowiec~.
    Odpowiedź, jaką wtedy dostał z resortu środowiska poseł Jan Szyszko, jak i odpowiedź, jaką dostała teraz z resortu zdrowia posłanka Barbara Chrobak są bardzo podobne. „Ministerstwu Środowiska nie są znane jakiekolwiek informacje na temat rozpylania przez samoloty niedozwolonych substancji chemicznych w polskiej przestrzeni powietrznej” – można przeczytać w odpowiedzi na interpelację posła PiS.
    https://konkret24.tvn24.pl/nauka,111...ls,874184.html

  5. #925
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Świadomy użytkownik (czego użytkownik? Na pewno nie rozumu) który nie jest świadom tego co widzi?
    Niedostatek wiedzy i rozumu,tak się objawia, wówczas pojawiają się teorie spiskowe i/albo cuda nad cudamy

    https://fakty.interia.pl/galerie/rel...ie,iId,1046020
    https://zabrze.naszemiasto.pl/matka-.../ar/c1-1389673
    https://www.wykop.pl/link/3920345/comment/48585533/
    i najcelniejszy komentarz:
    mruq 2 lata temu+3

    @marwoj135: też pamiętam tę sytuację, a najbardziej rozbawiło mnie to, że chyba właściciele gospodarstwa założyli firmę "Cudex" czy coś takiego i trzepali $$ na pamiątkach.Taka czcionka wyskakuje po ctr+V.


  6. #926
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ha, ha, jeszcze Ciebie brakowało w tym wątku
    Będzie coraz weselej.

    Ale dobrze - jestem ciekaw, o ile poprawił sie stan wiedzy pana POSŁA Szyszko,kiedy już został MINISTREM Szyszko i dlaczego samoloty nadal TO rozpadają.
    Dlaczego Polski rząd nie ustanowił prawa, które karało by za podobny proceder ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #927
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Ha, ha, ha z linkowanego tu bloga p. Roberta Brzozy:

    Pamiętam, kiedyś dostałem pismo wysłane do ministerstwa wojny, w sprawie latających samolotów na niebie i wypuszczających biały dym, czyli tzw chemtrails.

    Osoba w piśmie pytała, kto jest odpowiedzialny za opryski chemiczne nad Polską?

    Kto za to płaci?

    Jaki jest skład smug kondensacyjnych?
    Ministerstwo odpowiedziało krótko: samoloty nie są pod dowództwem Polski, czyli można dopisać: akcja opryski nad Polską, prowadzona jest pod sztandarami NATO. Polska tylko udostępnia przestrzeń powietrzną.

    Odpowiedź była oficjalna na papierze.

    Wynika z niej jasno. Nasze niebo wydzierżawione jest przez NATO. Według własnej strategii, opryskuje polskie miasta, wsie niezidentyfikowanymi substancjami.
    już "ministerstwo wojny" rozłożyło mnie na starcie, a jak się jeszcze dowiedziałem, że te wszystkie samoloty, które pozostawiają smugi kondensacyjne, a które można łatwo zidentyfikować na flightradar to statki powietrzne podstępnego NATO, to dałem sobie spokój z bełkotem...

    EDIT
    Jednak jeszcze poczytałem.


    Ołów w gruszce- niepodważalny dowód na opryski
    Ostatnio edytowane przez fotohobby ; 26-09-2019 o 10:31
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  8. #928
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Zadał pytanie co na to Rząd , to mu napisałem co na to sieć internetowa. na głupie pytania tylko głupie odpowiedzi

    Czy rząd nasz wie, że ktoś cos rozpyla nad terytorium Polski ?
    .Tak lubią obaj .Poprawia się jednak myślenie , jak swój bełkot zamienia się na bełkot internetowy.Poczytał poszperał i draży w niewiedzy temacik kontrowersyjny powodujący z doświadczenia zadymę. Chce zmieniać świat ,a nie wie ,że stąpa po kupie fałszu. Co za ludzie.I mi pisze ,że mnie tylko brakowało ale o sobie już zapomniał doradca od niczego.W du...mam tego typu jego i kumpli waśnie .Nie na tym forum . T/j FM - budowlane
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 26-09-2019 o 11:13

  9. #929
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Zadał pytanie co na to Rząd , to mu napisałem co na to sieć internetowa. na głupie pytania tylko głupie odpowiedzi



    .Tak lubią obaj .Poprawia się jednak myślenie , jak swój bełkot zamienia się na bełkot internetowy.Poczytał poszperał i draży w niewiedzy temacik kontrowersyjny powodujący z doświadczenia zadymę. Chce zmieniać świat ,a nie wie ,że stąpa po kupie fałszu. Co za ludzie.I mi pisze ,że mnie tylko brakowało ale o sobie już zapomniał doradca od niczego.W du...mam tego typu jego i kumpli waśnie .Nie na tym forum . T/j FM - budowlane
    To pytanie nie bylo glupie.
    Ktoś pisze, że nad naszym krajem rozpylane zostają szkodliwe substancje, to ja sie pytam, dlaczego nikt nie reaguje.
    Nie... pytanie było glupie, za to Twoja odpowiedź... cóż, oszczędzę epitetów...

  10. #930
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    9 lat temu zrobili z niego idiotę wyśmiewali i szydzili jak napisał :


    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Tylko budowa
    Popatrzmy w niebo jak nas truja
    ,,Chemistral" w googlach i na yoptube i wszystko jasne.
    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    Tu właściwe linki
    http://www.youtube.com/watch?v=6FO4GHBu_Hs&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=Psdg3OAw_a8&feature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=7o65AYfB4d4&feature=PlayList&p=C
    Każdy ma własne zdanie .
    Wnioski Każdy wyciągnie sam dla siebie.
    A miałem oddychać czystym powietrzem .Uciekłem z miasta na wieś .i................
    Dosięgła mnie chemia w czystym wydaniu.
    Dziś latały od rana .Po południu deszcz chemiczny. Brrr
    Cytat Napisał Włodek W. Zobacz post
    salik
    Dlaczego pozwala ,,nasz rzad " zalewać Polskę powodziami .(Wyrazil zgode na latanie samolotow z chemią po Polskim niebie)
    co prawda po podpisani traktatu to Polski już ni ma
    Dzisiejsza burza zrobiona sztucznie. (mozna rozróżnic sztuczne od naturalnych chmury)
    Pytam sie PO co?
    bla bla
    ciekawe co cenzura na to?
    Cenzor tez oddycha tym samym powietrzem.
    chyba ,że ma odtrutkę
    Jak skasuje to wie.co jest grane.
    I to kto!!!!!!

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... Ty to się raczej ogladaj dookoła a nie "niebu" ... kaftan mogą Tobie narzucić znienacka
    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Włodziu, złotko ile razy można Ci tłumaczyć, co to smuga kondensacyjna ?
    Podstawy chemii i fizyki i wszystko stanie się jasne. Nie trzeba do każdego zjawiska, którego rozumek pojąć nie umie dopisywać teorii spiskowej, wiesz?
    Cytat Napisał malka Zobacz post
    Szefie -boskie

    Cóż Włodziu ciągle nie pojmuje,ze jego jedyne źródło wiedzy (net) przyjmie wszystko
    tak dla przykładu
    http://andergrant.info/2009/11/10-najciekawszych-prowokacji-w-internecie/
    Ale nie wiem czy to nie za trudne byś to zrozumiał.

  11. #931
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.630
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jeden z bardziej odjechanych wątków na tym Forum
    Ale na szczęście sporo trzeźwomyślących osób się tu też wypowiada

  12. #932
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Stare śmieci już zutylizowane, strony nie istnieją, czyli zaśmiecanie powinno być karalne.

  13. #933
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    @ niktspecjalny
    Proszę cytując, nie fałszować moich wpisów
    Przytoczony przez Ciebie powyżej cytat wygląda następująco:
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... Ty to się raczej ogladaj dookoła a nie "niebu" ... kaftan mogą Tobie narzucić znienacka
    Jeżeli nie widzisz zbyt wyraźnie, proponuję wizytę u okulisty lub proszę tylko na własny użytek stosować lupę.
    unde venis et quo tendis

  14. #934
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Za to pomówienie o fałszerstwo powinien dostać bana . trudno się przyznać jak się kogoś publicznie (jak zawsze zresztą ) ośmieszało. Jego -paula wpis i amen.Post z pierwszej strony. pieniacze znowu przy głosie.

  15. #935
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Za to pomówienie o fałszerstwo powinien dostać bana . trudno się przyznać jak się kogoś publicznie (jak zawsze zresztą ) ośmieszało. Jego -paula wpis i amen.Post z pierwszej strony. pieniacze znowu przy głosie.
    Czy ja pisałem tak dużą, pogrubioną trzcionką jak przedstawiałeś to w cytacie ? Dałem zresztą przykłd jak wpis mój wyglądał). Jeżeli w cytowanym oryginale coś zmieniamy to, to oznaczamy.
    Jeżeli w czytaniu i cytowaniu mych wpisów nie pomaga lupa, użyj mikroskopu.
    Cierpisz na jakieś obsesje względem mej osoby ?

    ps - zmiany oryginału nazywamy fałszerstwem.
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 26-09-2019 o 17:48 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  16. #936
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie PS - "Niedostatek wiedzy i rozumu"

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Kopernika zostaw w spokoju ...
    Znowu podglądasz tych co masz w ignorowanych?
    Ciekawość zwycięża czy oszukujesz?

    PS Poniżej masz bezstronna wypowiedź (fragment wypowiedzi):
    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Świadomy użytkownik (czego użytkownik? Na pewno nie rozumu) który nie jest świadom tego co widzi?
    ...
    Niedostatek wiedzy i rozumu,tak się objawia, wówczas pojawiają się teorie spiskowe i/albo cuda nad cudamy
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 26-09-2019 o 22:02
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #937
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    no i mamy zlot Abslowentów Uniwersytetu Jołtuba. Aż miło popatrzeć.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  18. #938
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    no i mamy zlot Abslowentów Uniwersytetu Jołtuba. Aż miło popatrzeć.
    ... i się pośmiać

    ps - uważaj jednak by prośby i modlitwy co poniektórych, do ichniego "pana buka" ("cudy nad cudamy") nie sprowadziły by: "...i spraw panie buku, by tym odszczepieńcom, innowiercom, i "ateistom", - mówiom jak piszom - krowa zdechła i spadły na nich wszystkie plagi i nieszczęścia ... amen"
    ... szczególnie ze strony jednego "katolickiego patryjoty"
    unde venis et quo tendis

  19. #939
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

  20. #940
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.202

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post

    „Działo orgonowe wypromieniowuje w górę, do atmosfery pozytywną energię (pozytywny Orgon), co nie pozwala na utrzymywanie się rozpylanych aerozoli w powietrzu i formowanie chemicznych chmur. Energia Orgonu przekazana do atmosfery wspiera proces konwertowania chemtrails do naturalnych związków występujących w górnych warstwach atmosfery (tlen, azot, dwutlenek węgla itd).”
    No i jak tu się dziwić, że jest jak jest skoro nieuki i debile mają prawa wyborcze?
    Głupi naród uwierzy we wszystko...

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

Strona 47 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony