dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 53
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1057

Temat: "Chemistral"

  1. #1001
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Mówiłem,że porównam loty ,które widzę z lotami na stronie podanej tu. I wniosek jest taki,że przestrzeń nie jest zamknięta za co przepraszam , liczba lotów nie jest póki co duża. Smugi takie,które się utrzymują nie pochodzą od samolotów pasażerskich tylko od samolotów typu ,,cargo". To tyle albo aż tyle z moich dzisiejszych obserwacji

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000)
    noc

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    z.góra
    Kod pocztowy
    65-340
    Posty
    1.407

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Mówiłem,że porównam loty ,które widzę z lotami na stronie podanej tu. I wniosek jest taki,że przestrzeń nie jest zamknięta za co przepraszam , liczba lotów nie jest póki co duża. Smugi takie,które się utrzymują nie pochodzą od samolotów pasażerskich tylko od samolotów typu ,,cargo". To tyle albo aż tyle z moich dzisiejszych obserwacji
    To może tylko te cargo rozpylają, a pasażerskie nie?
    Tak czy siak sukces, mniej ruchu lotniczego mniej chemtrails i naród zmądrzeje. Jest nadzieja dla Polaków.

  3. #1003
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał noc Zobacz post
    To może tylko te cargo rozpylają, a pasażerskie nie?
    Tak czy siak sukces, mniej ruchu lotniczego mniej chemtrails i naród zmądrzeje. Jest nadzieja dla Polaków.
    Śmiej się śmiej. Żona też się śmiała ,ale jak zobaczyła dwa loty jeden po drugim w odstępie czasu może 30minut. Jeden normalnie przeleciał i nie było ,,smugi" a był to pasażer, drugi przeleciał i smuga została a był to ,,cargo" .Zobacz sam jak będziesz miał czas to sam się przekonasz

  4. #1004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Po czym rozpoznałeś pasażera od cargo?
    Model samolotu też rozpoznałeś? I wysokość lotu? Itp...
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  5. #1005
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Śmiej się śmiej. Żona też się śmiała ,ale jak zobaczyła dwa loty jeden po drugim w odstępie czasu może 30minut. Jeden normalnie przeleciał i nie było ,,smugi" a był to pasażer, drugi przeleciał i smuga została a był to ,,cargo" .Zobacz sam jak będziesz miał czas to sam się przekonasz
    Trzeba było spisac numer lotu i dzwonić na Policję.
    Ale obserwuj dalej, ta sytuacja może się powtórzyć.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  6. #1006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Jeden normalnie przeleciał i nie było ,,smugi" a był to pasażer, drugi przeleciał i smuga została a był to ,,cargo"
    Tu
    http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogo...ny_lot-68.html
    od #1344 może znajdziesz wyjaśnienie "zakrętów" podczas lotu. Wcześniejszych nie czytałem.

    Na
    https://www.flightradar24.com
    klikasz w samolot, po lewej w okienku calibrated altitude masz wysokość lotu w ft, dzielisz przez 3 (dokładnie 0,305) i masz wysokość w metrach.
    Samoloty pewnie leciały na różnych wysokościach czyli inne temperatury lub drugi leciał w ciszy (bez wiatru) to smuga trzyma sie dłuugo.
    Potem lepiej poinformowaniu głoszą że "sypią", a to jest tylko obraz dużego ruchu lotniczego.

  7. #1007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Śmiej się śmiej. Żona też się śmiała ,ale jak zobaczyła dwa loty jeden po drugim w odstępie czasu może 30minut. Jeden normalnie przeleciał i nie było ,,smugi" a był to pasażer, drugi przeleciał i smuga została a był to ,,cargo" .Zobacz sam jak będziesz miał czas to sam się przekonasz
    Przecież pisałem że robimy depopulację. Masz gościa który się przyznaje, potwierdza twoje najgorsze wizje a ty nawet go nie zapytasz o szczegóły. Czyli to musi być tajemnica bo inaczej nie ma zabawy?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  8. #1008
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Przecież pisałem że robimy depopulację. Masz gościa który się przyznaje, potwierdza twoje najgorsze wizje a ty nawet go nie zapytasz o szczegóły. Czyli to musi być tajemnica bo inaczej nie ma zabawy?
    To wypadałoby spytać i Ciebie .Czy Tobie coulignon nic w życiu nie przeszkadza? Mi przeszkadza taka np. drętwa gadka o Chemistral tak jak i o korona-wirusie.Drętwa.Doświadczacie się grupowo w opozycji ,że latające samoloty wydalające smugi nic nie wnoszą szkodliwego do naszego życia .Poco dokładać i zakłamywać rzeczywistość i ciągnąc temat głupkowato udowadniając swoją ideologią mądrość.Piszesz jakieś pierdoły o depopulacji, że ją robicie w temacie o samolotach i ich smugach.Idź na dwór wyłącz TV i neta bo Cie skurcze łapią.

  9. #1009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    To wypadałoby spytać i Ciebie .Czy Tobie coulignon nic w życiu nie przeszkadza?
    Oczywiście że mi nie przeszkadza. Z jednego czerpię radość a z drugiego zyski. Co tu wybrzydzać?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  10. #1010
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Przecież pisałem że robimy depopulację. Masz gościa który się przyznaje, potwierdza twoje najgorsze wizje a ty nawet go nie zapytasz o szczegóły. Czyli to musi być tajemnica bo inaczej nie ma zabawy?
    To uważaj tam na siebie

  11. #1011
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Tu
    http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogo...ny_lot-68.html
    od #1344 może znajdziesz wyjaśnienie "zakrętów" podczas lotu. Wcześniejszych nie czytałem.

    Na
    https://www.flightradar24.com
    klikasz w samolot, po lewej w okienku calibrated altitude masz wysokość lotu w ft, dzielisz przez 3 (dokładnie 0,305) i masz wysokość w metrach.
    Samoloty pewnie leciały na różnych wysokościach czyli inne temperatury lub drugi leciał w ciszy (bez wiatru) to smuga trzyma sie dłuugo.
    Potem lepiej poinformowaniu głoszą że "sypią", a to jest tylko obraz dużego ruchu lotniczego.
    No właśnie takie widoki mnie interesują. Niby z rana mam piękne niebieskie niebo, pod wieczór właśnie takie coś. Z niebieskiego nieba robi się mleczne,słońce tak jakby za szkłem mlecznym. Za moich młodych lat takiego czegoś nie było. Też gdzieś czytałem ,że to od wysokości,wiatru itp, Gdyby nie te samoloty to byśmy mieli fajne niebieskie niebo nad głową

  12. #1012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    No właśnie takie widoki mnie interesują. Niby z rana mam piękne niebieskie niebo, pod wieczór właśnie takie coś. Z niebieskiego nieba robi się mleczne,słońce tak jakby za szkłem mlecznym. Za moich młodych lat takiego czegoś nie było. Też gdzieś czytałem ,że to od wysokości,wiatru itp, Gdyby nie te samoloty to byśmy mieli fajne niebieskie niebo nad głową
    Ty tak na serio?
    Ewentualni może trzeba wyczyścić szkła okularów?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #1013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Oczywiście że mi nie przeszkadza. Z jednego czerpię radość a z drugiego zyski. Co tu wybrzydzać?
    To prawie tak jak ja
    Radość i zabawa zysków tylko brak
    unde venis et quo tendis

  14. #1014
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    A co to na niebie ostatnio takie mocne światła świecą , chyba 6 lub siedem sztuk takiego czegoś ostatnio widać ? to od Elona jakieś ustrojstwa do internetu czy co to jest wie ktoś bo ciekaw jestem . raz to o 21 a czasami po 23 siępojawia i świeci na niebie jak diabli .

  15. #1015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    satelitarne nadajniki 5G. Były protesty , cięzko to niepostrzeżenie zamontowac na budynkach. Więc mamy inny sposób.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  16. #1016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A co to na niebie ostatnio takie mocne światła świecą , chyba 6 lub siedem sztuk takiego czegoś ostatnio widać ? to od Elona jakieś ustrojstwa do internetu czy co to jest wie ktoś bo ciekaw jestem . raz to o 21 a czasami po 23 siępojawia i świeci na niebie jak diabli .
    Daj zdjęcia!
    Na niebie to chyba nie jak diabli tylko jak anioły
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.281

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    A co to na niebie ostatnio takie mocne światła świecą , chyba 6 lub siedem sztuk takiego czegoś ostatnio widać ? to od Elona jakieś ustrojstwa do internetu czy co to jest wie ktoś bo ciekaw jestem . raz to o 21 a czasami po 23 siępojawia i świeci na niebie jak diabli .
    Noż qurła nać! Google cię gryzie czy Tadzio zabronił??????

    Na smrtfonie wpisujesz w google findstarlink.com instalujesz , klikasz polski i masz na tydzień na przód prognozy. Jak chcesz to możesz nawet wpisać swoją dokłądną lokalizacje, jak nie to weźmie przybliżoną z netu (chyba 8 miejsc w Polsce).
    Na kompie https://heavens-above.com też wg przybliżonej lokalizacji z netu lub wpisujesz swoje.
    Kurna! Jak z ambony nie powiedzą, to boisz sie że grzech bo imprimatur brak ????
    Wpisujesz Starlink i masz od groma i ciut ciut!
    Na youtube.com na dzień dobry wyskakuje 14 pozycji np. https://www.youtube.com/watch?v=pgysWWwESfU
    Na Fb live Z głowa w gwiazdach
    To chyba wrodzona bezradnosć w szukaniu ,bo mnie nie pokazaliiii

    Wie że od Elona ale szukać się lęka albo leni.
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 28-04-2020 o 11:11 Powód: Wie że do Elona ale szukać się lęka

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.867

    Domyślnie

    Bo nie chodziło to aby złapać (złowić) ale o to by gonić go go
    Cały spisek upadnie i czym będzie żyć ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  19. #1019
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    To uważaj tam na siebie
    Mylisz się. Ty uważaj na mnie.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  20. #1020
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    Mylisz się. Ty uważaj na mnie.
    Ma Cię na oku tak więc wiesz ....

Strona 51 z 53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony