dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 41
Pokaż wyniki od 801 do 802 z 802
  1. #801

    Domyślnie

    Powiedzcie mi jaki ponieśliście w przybliżeniu koszt instalacji pompy powietrznej? Zacząłem współpracować z Firmą [spam] i się zastanawiam czy cena jest ok, bo nie chciałbym przepłacać.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-04-2019 o 12:32

  2. #802
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.030
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcincierkosz Zobacz post
    Powiedzcie mi jaki ponieśliście w przybliżeniu koszt instalacji pompy powietrznej? Zacząłem współpracować z Firmą i się zastanawiam czy cena jest ok, bo nie chciałbym przepłacać.
    Witaj!
    Jeśli nie chcesz przepłacać, to zobacz na naszą promocję - Ekosystem Twojego Domu To oferta na kompletne systemy grzewcze w specjalnej ofercie wraz z montażem i 5-letnią gwarancją. Warto się śpieszyć!
    Promocyjna cena tylko do 30.06.2019 r.
    Jak nie chcesz przepłacić to po prostu porównaj oferty na Twój budynek - pytanie o koszty innych nie zawsze będzie adekwatne i nie zawsze da Ci rzeczywisty obraz sytuacji w której Ty jesteś.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 01-05-2019 o 09:02
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Strona 41 z 41

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony