dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 177

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawcio_22

    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    13

    Domyślnie

    Hej Paweł i Klodi u mnie rura do pionu poszła w dwóch miejscach jedna w ścianie 24 cm zewnętrznej w kotłowni obok kominaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010364.JPG
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	35,9 KB
ID:	203414Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1010376.JPG
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	203415 i w łazience obok okna też w ścienie 24 cm, ale tej wewnątrz budunku. Rewizję do pionu robiłem tylko w kotłowni, bo w łazience w tym miejscu będzie prysznic i nie pasowało mi tam robić rewizji. Nie musicie się trzymać projektu w tym miejscu, jak kto sobie wymyśli tak ma, mi tak akurat zaproponował mój hydraulik.
    Co fajne to warto sobie dołożyć umywalkę w kotłowni, tam zawsze jest brudno, więc można umyć ręce nim się wyjdzie, u mnie jest na ścianie między łazienką, a kotłownią obok tych białych rurek do centralnego odkurzacza, tak wogóle to pomyślcie chociaż o rurkach do odkurzacza na etapie wykonywanie instalacji, ja za same rurki na allegro dałem 230 zł dwa punkty jeden na dole, drugi na górze i szczotka w kuchni - z kolegą sobie to połozyłem, więc koszty roboty odeszły, a jak będę chciał sobie zakupić jednostkę to mam już taką możliwość bez kucia i bałaganu.
    Ostatnio edytowane przez pawcio_22 ; 30-07-2013 o 06:46

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony