dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie A może tak DVD do każdego numeru Muratora?

    Szanowna Redakcjo,
    myślę, że byłby to naprawdę dobry "chwyt" i chyba nie tak drogi .
    W dobie oszczędności wielu z nas - budujących - chętnie obejrzałoby sobie filmy dzięki którym sami moglibyśmy zrobić coś w domu lub ogrodzie. Mam nawet tytuł serii: "Jak nie dać zarobić fachowcowi" . Układanie kostki na podjeździe, układanie paneli, terakoty... to tylko przykłady. Naturalnie jeśli takiej możliwości nie ma czytelnicy chętnie obejrzą inne filmy.....no może z wyjątkiem komedii romantycznych, które to serwuje nam co drugie kolorowe pismo . Pozdrawiam Redakcję i proszę o poparcie Forumowiczów
    Pearl
    wszystko dobre, co się w łóżku kończy

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    Aga J.G

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    22.012
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    248

    Domyślnie

    Pomysł może i fajny ale nie samo DVD jeszcze tak aby to mozna było odczytać na kompie to chyba musi byc VCD jak sięnie mylę może to głupio zabrzmi ale nie wszyscy posiadaja DVD.
    Pozdrawiam Aga.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Wcale nie głupio Aga. Ja nie posiadam i w związku z planowaną budową w ciągu najbliższych dwóch lat (a może i dłużej) się nie zaopatrzę jak mniemam. VCD byłoby super. I proszę nie zapominać o milusińskich. Druga część Boba byłaby super, bo pierwsza już zajechana na śmierć Może też coś o ogrodach?

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Agnes a czym zajechałąś płytkę... burzeniem i budowaniem mostu czy zaganianiem jeżyków? Mi osobiście najgorzej idzie z bąbelkami Pozdrówka

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Mario , to Glizdeczka tak wykończyła biednego Boba... Z tego co wiem najlepiej jej idzie dekorowanie tortu i układanie grzejników Ale jak pisałam - raczej szło jej, bo płyta niestety nie chce się już odtwarzać (Bob padł...)

  6. #6

    Domyślnie

    Jakim cudem Twojemu skarbowi się to udało???
    O ile mnie wiedza nie myli (a nigdy nie myli) to CD można zniszczyć tylko fizycznie. Może po prostu na płytce pojawiły się ślady małych paluszków i to zakłóca odczyt? Wtedy mopa w rękę i ... do roboty. A tak poważniej sprawdź, czy płytka nie jest po prostu zakurzona lub poplamiona łapkami - jesli tak to wyczyść ją. Tylko NIE papierem ściernym - my budowlańcy to od razu chcemy tak radykalnie.
    Pozdrawiam

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Oj, kc.... Moje dziecię jest b. zdolne Poróbuję poczyścić.. choć już próbowałam... Ostatnie dwie próby odpalenia płyty spełzły na niczym , tzn. komputer zawiesza się, ale jeszcze powalczymy, tak łatwo się nie poddamy .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony