dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Położenie styropianu-cennik rozsądny czy nie?

    Witam serdecznie,
    Dostałem od firmy, która wykonuje u mnie remont dodatkowy kosztorys składający się z następujących pozycji:

    1.Docieplenie styropianem ścianki kolankowej o wym. 70cm x 28mb = 19.60m2.....................490,00zł

    2.Styropian 10cm na docieplenie, pianka............................................ ................................................62 4,00zł

    Razem:............................................ .................................................. .................................................. ........1114,00zł netto

    Łącznie robocizna + materiał + VAT:.............................................. .................................................. ......1191,00zł brutto

    Chciałbym się dowiedzieć czy ceny materiału oraz robocizny są rozsądne czy nie?
    Dodam tylko, że praca jest wykonywana na terenie Warszawy.

  2. #2

    Domyślnie

    Powód jest taki, że mam wymieniany dach z dachówki na blachę ponieważ dachówka okazała się za ciężka do ziemi występującej na tym obszarze i dom osiadał. Fachowcy stwierdzili że pod podbitką mur nie był wcześniej zaizolowany. Chodzi o położenie izolację tego paska, który znajduje się pod podbitką.

  3. #3

    Domyślnie

    Moim zdaniem cena jest rozsądna, tylko pozostaje pytanie - co z podbitką? Rozebranie i ponowne jej zamontowanie też kosztuje...
    Trzymajmy się ciepło

  4. #4

    Domyślnie

    ..trochę drogi ten styropian..... ze złota zrobiony?
    ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony