dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie nie wiem gdzie zapytać?

    witam
    Jestem nowa na forum i jeszcze nie ogarniam jak ono działa. mam problem, gdy się zaloguję nie widzę sygnaturek, linków do dzienników budowy i większości fotek, jakie wstawiacie. Gdy się wyloguję widzę wszystko, ki diabeł?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #2

    Domyślnie

    Nikt nie doradzi co włączyć a co wyłączyć, gdzie kliknąć?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ponury chyba na wczasy pojechał. Jak wróci, to może doradzi. Ja niestety się nie znam i nigdy tak mi sie nie robiło, więc nie wiem. Może jeszcze kto co skrobnie. czasem trzeba poczekać troche na odpowiedź. Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    Też miałem podobny problem. Gdy przeglądałem forum, zdjęcie było widoczne, po zalogowaniu pojawił się krzyżyk
    Nie wiem o co chodzi!
    Ponury! Wróć! Dość już chyba wypocząłeś!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Wiecie co? Właśnie sprawdziłam i mam podobnie. To znaczy jak jestem zalogowana, to wiele zdjęć mi się otwiera do połowy (nękałam o to TMK, bo nie widziałm zdjęć w Jego dzienniku ), a bez logowania (sprawdzałam przed chwilą) wszystkie zdjęcia bez problemu mi się otwierają.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja już doszłam sama do tego. Wejść należy w moje ustawienie, potem zakładka ''Opcje wyświetlania tematów'', następnie należy postawić ptaszka przy:
    Pokaż sygnatury
    Pokaż avatary
    Pokaż obrazki (dotyczy zarówno obrazów załączonych do postów jak i znajdujących się na innym serwerze). Teraz wyświetla się wszystko i zdjęcia i linki do dzienników budowy , komentarzy, sygnaturki .
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    To mam zaptaszone od początku.

  8. #8

    Domyślnie

    no ja nie miałam
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    Ja już doszłam sama do tego. Wejść należy w moje ustawienie, potem zakładka ''Opcje wyświetlania tematów'', następnie należy postawić ptaszka przy:
    Pokaż sygnatury
    Pokaż avatary
    Pokaż obrazki (dotyczy zarówno obrazów załączonych do postów jak i znajdujących się na innym serwerze). Teraz wyświetla się wszystko i zdjęcia i linki do dzienników budowy , komentarzy, sygnaturki .
    U mnie to nie działa
    Loguję się, klikam na "ustawienia", a pokazuje mi się lista wiadomości! Jak mam postawić tego ptaszka? (mam już swoje lata i nie pamiętam jak się to robi)
    Mam windows'a 3.11 i przeglądarkę do niego przynależną. Może ona jest temu winna, ale informatycy powinni poinformować, że pracują na mac'u i forum działa poprawnie tylko na Safari!

  10. #10

    Domyślnie

    ''Jak mam postawić tego ptaszka? (mam już swoje lata i nie pamiętam jak się to robi)''

    uśmiałam się jak norka.

    Ja mam windowsa 7, przeglądarka Opera.



    ''Moje ustawienie'' po lewej stronie na samym dole, potem ''edytuj swój profil, następnie ustawienie zaawansowane, i tam wyswietli się to co trzeba ''odptaszkować.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #11

    Domyślnie

    Znalazłem ptaszka! Był domyślnie odznaczony. Ale i tak nie działa

  12. #12

    Domyślnie

    i co na to moderator???
    tez mam taki problem....
    ptaszki odznaczone....

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Ponury chyba strzelił focha, ale mu sie nie dziwie, bo moderatorów jak psów, a wszyscy forumowicze z uwagami do niego jakby był autorem nowego FM.

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Sorry za OT, ale nie mogę się powstrzymać od pytania: free_shop, naprawdę masz Windows 3.11???
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Margoth* Zobacz post
    Sorry za OT, ale nie mogę się powstrzymać od pytania: free_shop, naprawdę masz Windows 3.11???
    Tak, mam lapetopa czarno-białego, to po ch... (cholerę) mi windows siódenka?
    Jeżeli masz czytnik dyskietek, to moge Ci odsprzedać kopię oryginału (ok. 11 szt., bez hologramu). Kontakt na P2P
    Ostatnio edytowane przez free_shop ; 14-09-2010 o 23:34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony