dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie elewacja - prosze o pomoc

    witam!
    prosze was o pomoc i rady związane z elewacja. w załaczniku przedstawiam rzuty mojego domku. dach bedzie czarny (blachodachówka mat lub połysk) orynnowanie szare lub czarne. kominy z czarnego klinkieru. okna białe. elewacja biała i tutaj zaczynaja sie schody bo bardzo podobaja mi sie tynki łączone z drewnem. cos w stylu jak w załaczniku(fot nr 5). kwestia taka ze chciałabym aby te posiome deski w elewacji były w kolorze ciemno grafitowym albo czarnym. widziałam takie czarne poziome deski na elewacji jednego z domów w Mikołajkach na wakacjach - strasznie mi sie to podobało. czy możecie mi doradzic w ktorych miejscach i "jak" zestawic te poziome ciemne deski? tylko miedzy oknami? czy moze wieksza powierzchnia - jezeli takt ow ktorym miejscu?
    bede bardzo wdzieczna za pomoc.

    licze ze ogolnie wypowiedzie sie co myslicie o takim zestawieniu?

    p.s. myslałam o czyms w stylu zdjecia 4 z tym ze zastapiłabym te szare pasy własnie czarnymi poziomymi deskami.
    Ostatnio edytowane przez manhatan17 ; 12-09-2012 o 14:21

  2. #2

    Domyślnie

    na kolejnej fotce widac własnie na budynku zastosowanie takich poziomych desek (miedzy oknami) lub jako "pas" na scianie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ASZ_060524_027_500.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	30,6 KB
ID:	21797  

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    dziękuje, własnie o cos takiego mi chodziło. jednak u mnie deski miałyby byc w kolorze czarnym a wiec oblozenie całego pietra/poddasza raczej odpada (bedzie sie zlewac z czarnym dachem). starałam sie jakos rozrysowac te deski odpowiednio je rozmieszczajac na rzutach domku jednak nic mi nie wychodzi pozniej postaram sie wstawic jakies te moje wypociny to moze jeszcze cos dzoradzicie. dziekuje i pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    zamieszczam przykład. czy takie cos mogłoby byc czy raczej lepiej sie w to nie bawic? moze cos jeszcze mi doradzicie?
    Ostatnio edytowane przez manhatan17 ; 12-09-2012 o 14:22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony