dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kiedy można siać w nieogrzewanej szklarni?

    No właśnie. Teraz w dzień jest cieplutko, ale w nocy chyba jeszcze za zimno. Jakieś wskazówki dla zupełnie zielonej w ogrodnictwie osoby?

  2. #2

    Domyślnie

    Zależy co i jaka temperatura na dworze. W zamarzniętą ziemię raczej nie da się niczego wysiać.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jest zamarznieta, sprawdzałam. Dookoła śnieg, ale w szklarni nie jest zamarznięta (przynajmniej na szpadel, bo dalej nie sprawdzałam). Zdaje się, ze w dzień słoneczko już ładnie grzeje.
    A siać chcę np. rzodkiewkę, sałatę, marchew i ogórki.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kksia
    Nie jest zamarznieta, sprawdzałam. Dookoła śnieg, ale w szklarni nie jest zamarznięta (przynajmniej na szpadel, bo dalej nie sprawdzałam). Zdaje się, ze w dzień słoneczko już ładnie grzeje.
    A siać chcę np. rzodkiewkę, sałatę, marchew i ogórki.
    Rzodkiewkę możesz zasiać marchewkę też i od biedy sałatę ale ogórki nie gdyz są wybitnie ciepłolubne.
    Życie jest pełne niespodzianek!!

  5. #5

    Domyślnie

    Nie posiałam jeszcze, i chyba dobrze. Jak się zrobiło w miniony czwartek minus 10 stopni C, to trochę zamarzło i w szklarni. Ziemia, z takiej mięciutkiej, zrobiła się zbrylona i znacznie twardsza. Poczekam, tylko ile jeszcze?

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ozor

    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    4

    Domyślnie

    jak ci sie tak spieszy to wysiej w skrzynki, potem tylko przesadzisz to szklarni jak zrobi się cieplej

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał ozor
    jak ci sie tak spieszy to wysiej w skrzynki, potem tylko przesadzisz to szklarni jak zrobi się cieplej
    Tak szczególnie rzodkiewkę
    Życie jest pełne niespodzianek!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony