dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: jaka masz blachodachowke?

Głosujących
154. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Rautaruukki

    35 22,73%
  • Pruszynski

    23 14,94%
  • Lindab

    5 3,25%
  • Blachodachowka z posypka

    7 4,55%
  • Planja

    16 10,39%
  • innego producenta

    68 44,16%
Strona 4 z 91
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 1807
  1. #61

    Domyślnie

    Jest w czym wybierać.
    Ja tylko napisałem, że taką mam

  2. #62

    Domyślnie

    na co zrwocic uwage przy kupnie blachodachowki? - mam namysli zarowno warunki sprzedazy (np min gwarancja) jak i sam material.

  3. #63

    Domyślnie

    jakich producentow mozecie polecic?

  4. #64

    Domyślnie

    Witam.

    Ich w ogóle mało jest. Widziałem jedynie Pruszyńskiego i drobnowymiarowe dachówki aluminiowe Rautaruuki. Z tym, że tych drugich właściwie nie da sie kupić A szkoda bo są śliczne, lekkie i trwałe.

    Sebastian

  5. #65

    Domyślnie ktora blachodachowke mam wybrac ?

    prosze o porade ktora blachodachowke mam wybrac i dlaczego?

  6. #66

    Domyślnie

    Pierwszy tutaj jestem.

    Zaglosowalem za Rautaruuki, taka mam. Wyglada super, podobno (wedlug moich majstrow) jest bardziej twarda niz wszystkie inne.

    Jak bedzie w uzytku opowiem za kilka lat.

  7. #67

    Domyślnie

    czesc
    moja ankieta min stad wynika ze sie juz prawie na RR zdecydowalem i szukam ew konkurencji.

    czy miales ekipe "firmowa" RR? czy wszystkie elementy dachu kupowales u RR?

  8. #68

    Domyślnie

    za ile udalo ci sie ja kupic?

  9. #69

    Domyślnie

    mój fachowiec poleca Sarę ale z Budmatu, szwedzka bacha i składa się podobno znakomicie za 1m2 efektywnego krycia uzyskałem 23,40 PLN a też przymierzałem się do RR

  10. #70

  11. #71

    Domyślnie

    Ja chyba pozostanę przy Prószyńskim.

  12. #72

    Domyślnie

    Wszystkie elementy dachu mialem z RR. Ekipa byla nie "firmowa". Ale bardzo dobra (chyba najlepsza jaka dotad spotkalem budujac).

    Z RR dystrybutorem wspolpracowalo sie doskonale. Wszystko przywiezli na umowiona godzine. (Prawie nigdy z innymi tak nie bylo).

    A buduje dosyc daleko (Patrzec w profilu), wiec mysle cena nie bedzie aktualna.

    Pozdrawiam

  13. #73

    Domyślnie

    Polecam wszystkim Rautaruuki.Jestem w trakcie budowy rok temu pokryłem dach zielonym matem profil maxi nowa kosztowala 24,60za 1m z vatem.Dach jest skomplikowany(projekt D12B) więc było trochę odpadów ale efekt końcowy jest wspaniały.Materiały na cały dach kosztowały 12 tyś i tutaj uwga dla wszystkich pokrycie to nie tylko blacha to również gąsiory,uszczelki,wkręty, blacha płaska więc pamiętajcie o tym zanim zdecydujecie się na ta lub inną firmę wzsystko dobrze przeliczcie żeby nie było niespodzianek

  14. #74

    Domyślnie

    moze ktos ma zle doswiadczenia z RR?

  15. #75

    Domyślnie

    Od roku mam na dachu blachę KAMI brąz mat.Wygląda bardzo dobrze(ciekawe przetłoczenie na garbie fali).Blacharze mówili ,że składa sie idealnie.Ciężko wypatrzyć łączenie.Jak prawie wszystko, czas zweryfikuje mój wybór( mam nadzieje ,że trafny).

  16. #76
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Funiowy

    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    17
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Gorąco polecam FINISHDAK.Znakomita jakość.

  17. #77

    Domyślnie

    jakies namiary? kto Tobie to ukladal?

  18. #78
    Guest

    Domyślnie

    W życiu bym blachy na swój dom nie położył. Blacha to pasuje co najwyżej do blaszaka. A jeszcze do tego blacha co chce udawać dachówkę zgroza! I jak się nazywa blachodachówka! Kto wymyślił taką kretyńską nazwę.

  19. #79

    Domyślnie

    Ja mam Sarę. Kierowałam się porównaniem jakość/cena/wygląd
    Pewnie chętniej bym połoźyła Planiję albo Lindab ale droooogo wychodziło, a Sara ma jakieś tam certyfikaty ISO i mam nadzieję, ze za bardzo w swoich folderach reklamowych nie nakłamali. To się okaze za jakiś czas
    Pozdrawiam Gośka

  20. #80

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    W życiu bym blachy na swój dom nie położył. Blacha to pasuje co najwyżej do blaszaka. A jeszcze do tego blacha co chce udawać dachówkę zgroza! I jak się nazywa blachodachówka! Kto wymyślił taką kretyńską nazwę.
    a co ty masz na dachu?

Strona 4 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony