dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 9
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 170
  1. #81

    Domyślnie

    [QUOTE=Blanka_K;6067522]
    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    Widziałem już za około 6200 zł/m2


    ja słyszałam że od 6017
    To u JWC można kupić już za 4900 zł/m2 i to w samych atrakcyjnych dzielnicach. Dni otwarte w ten weekend będą to można się przejść i porównać

  2. #82
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    roska_#

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    54-659
    Posty
    4

    Domyślnie Fadesa negocjacja cen?

    Cytat Napisał kajkaa3456 Zobacz post
    Ja mieszkam w ostoi od ponad roku. Plusem jest dużo zieleni na osiedlu, duży park, idealnie jak sie ma dzieci. Ogolnie bardzo dobrze mi sie tutaj mieszka. Przed zakupem mieszkania sprawdzałam dewelopera i nie znalazłam u Fadesy żadnych niedopatrzeń. Polecam to osiedle, kupiłabym ponownie.
    A nie wiecie, czy u fadesy można negocjowac ceny? Dają jakieś rabaty?

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ewelika

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Tryboń PPI też dobrze się przedstawia cenowo. 7500 zł za m2, a blok jest bardzo nowoczesny i dobrze wykończony. 4 lata temu kupiłam od niego mieszkanie na Pradze Południowej. Nie było żadnych "ukrytych" usterek, które wyszły na jaw po pewnym czasie. Dodatkowo okolica świetna, a sama Praga (przynajmniej południowa) szybko się rozwija i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Mimo tego jest tu cicho i spokojnie... można się szybko zaklimatyzować

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blanka_K Zobacz post
    Byłeś może?
    14.09 września są kolejne drzwi otwarte w Parku Ostrobramska.

  5. #85
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Blanka_K
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Nowy Sacz
    Kod pocztowy
    33-300
    Posty
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał ekonoma Zobacz post
    14.09 września są kolejne drzwi otwarte w Parku Ostrobramska.
    Wybiera się ktoś może?

  6. #86

    Domyślnie

    Ja się wybieram 10:00-15:00

  7. #87

    Domyślnie

    Moim zdaniem duże znaczenie przy wyborze mieszkania i tak ma ostatecznie cena i metraż. Chyba nad lokalizacją jednak zastanawiamy sie długo potem....

  8. #88

    Domyślnie

    Gant buduje w segmencie najbardziej poszukiwanym przez kupujących, czyli niezbyt duże metraże i w dość umiarkowanej cenie.

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał hewlett Zobacz post
    Bo Skanska negdy się w develeperkę nie bawiła, to pierwsza taka inhwestycja w Polsce- Skanskę kojarzymy raczej z dróg, mostów czy stadionów...
    Budują w Warszawie tez w okolicach Sikorskiego ...

  10. #90
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rooobert

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-083
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich, czy ktoś kupował dom szeregowy od Emerald, chodzi o domy w Piasecznie. Interesuja mnie właśnie domy szeregowe, a ta lokalizacja by mi nawet odpowiadała. Gdyby znalazl się ktoś na forum kto miał do czynienia z tym deweloperem byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

  11. #91

    Domyślnie

    Chyba wcześniej się przewijał developer ARAS, ktoś coś sprawdzał i się dopytywał? Bo już mnie żonka namówiła na Wawer, bo do dziadków blisko i będzie komu upchnąć malucha jak nas na kino albo wieczorne wyjście najdzie. Spacerowaliście może po biurze developera i okolicach? Podoba mi się połączenie mieszkania z domem. Powierzchnia nie za duża – akurat
    To co jakieś opinie?

  12. #92
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monaaa_

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-083
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja ostatnio kupiłam Robert. I musze powiedziec, ze jestem zadowolona. Troche bylam juz zmeczona poszukiwaniami odpowiedniego domu szeregowego, a te firme polecila mi kolezanka, ktora mieszka w Piasecznie, co prawda w bloku, ale ta inwestycja przypadla jej do gustu. I nie zaluje, jestem jej wdzieczna, bo choc mieszkalam wczesniej w Warszawie, aktualnie zakochana jestem w Piasecznie i wolalabym sie stad wyprowadzac.

  13. #93
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    justyśka00

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-084
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał rooobert Zobacz post
    Witam wszystkich, czy ktoś kupował dom szeregowy od Emerald, chodzi o domy w Piasecznie. Interesuja mnie właśnie domy szeregowe, a ta lokalizacja by mi nawet odpowiadała. Gdyby znalazl się ktoś na forum kto miał do czynienia z tym deweloperem byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
    Hej, ja kupowałam dokładnie rok temu. Rok czasu mieszkam już w Piasecznie na osiedlu Na skraju lasu. Przeprowadziłam się z glośnej Warszawy, w której nie idzie wypoczywać, kiedy tu przyjeżdżam od razu dostaję migreny, hałas, zgiełk, nie nie nie. Nie zamieniłabym już mojego domu szeregowego na żaden apartament, nawet ten na Złotej! Piaseczno to moje miejsce na ziemi. A co do "do czynienia" z deweloperem, to o co pytasz Robert? Doprecyzuj pytanie. Chętnie rozwieję wątpliwosci

  14. #94
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Gimel
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-120
    Posty
    10

    Domyślnie

    siemano. na temat emeralda nie wiem nic, ale tak jak dekstera zainteresowała mnie ostatnio oferta aras developer i ich nowa inwestycja os. stoczniowców. też szeregowa zabudowa, rooobert, tylko nie w piasecznie, a w wawrze, czyli zawsze to bliżej do centrum w-wy. niedrogo, z tego co się dowiadywałem, jakieś 580 tyś. za 90 m kw. i deweloper zawsze na miejscu, gdyby coś się działo, bo ciągle buduje na wawrze.

  15. #95
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sław_

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Łazy
    Kod pocztowy
    04-083
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kiedy Łazy, Magdalenka, Piaseczno to bardzo przyjemne rejony. : - ) Ja mieszkam w Łazach, niedaleko tej inwestycji na Skraju Lasu od dobrych paru lat i bardzo sobie chwalę. No kto co lubi, jedni nie wyobrażają sobie wyprowadzki z Wawy, inni nie chcieliby już tam wracać. Nie wszyscy potrzebują jeździć do centrum Wawy. : - ) Ja na przykład centrum omijam szerokim łukiem i te tłumy ludzi.Chyba cierpię na agorafobię... ; P

  16. #96
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    salata2

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-085
    Posty
    1

    Domyślnie

    czyzby komusss sie Piaseczno z Lazami pomyliło? Hęęęę? To chyba przez te upaly, ktore dopiero co miały miejsce...jak dobrze, ze teraz troche popadalo i sie ochlodzilo,, hehe. Ja tam lubie centrum Wawy i wolalabym miec szybki i sprawny dojazd do centrum Wawy, ale z Laz akurat dojazd jest spoko, takze nie ma co sie martwiccc. Jak ktoos lubi enklawy zieleni i spokoju to mysle, ze to jest ciekawa opcja.

  17. #97

    Domyślnie

    No ja akurat uwielbiam. Chetnie bym tam zamieszkala, w tych domach w ŁAzach,gdyby nie moj maz, ktory uparl sie na blokowisko. Despota jeden. Zobaczyy, na starosc bedzie chcial do domku z ogrodkiem. Coraz wiecej mlodych osiada wlasnie gdzies na obrzezach miast, w malych miejscowosciach tuz przy wiekszych miastach, coraz bardziej ceni sie wlasny kawalek ziemi, relaks na tarasie, grill z przyjaciolmi to jest to.

  18. #98
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rafus02

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-088
    Posty
    1

    Domyślnie

    A jak duże tam są działki w ogóle? Bo domy pewnie od jakiśśś 120 metrów kwadratowych. Hmmm, ciekawe ile kosztują, blisko Warszawy, a jednocześnie obrzeża, nie musi od razu cena przyprawić o zawrót głowy! PRawdaaaaaa?!

  19. #99

    Domyślnie

    hej też sie wypowiem bo ostatnio odwiedziłam przyjaciół co sobie kupili mieszkanie na gocławiu na miedzyborskiej 11 i są zachwyceni spore mieszkanko bo prawie 54 metry i fajny balkonik przestronne i jasne wnętrze. Oni mają super gust i urządzili się tak fajnie że ich na pewno spytam co i jak przy własnym M jechałam do nich ostatnio w ciągu dnia chyba ze 40 minut autobusem 520 z bankowego... sporo ale w sumie korki były więc może to dlatego?

  20. #100
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jowitajowita

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-083
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafus02 Zobacz post
    A jak duże tam są działki w ogóle? Bo domy pewnie od jakiśśś 120 metrów kwadratowych. Hmmm, ciekawe ile kosztują, blisko Warszawy, a jednocześnie obrzeża, nie musi od razu cena przyprawić o zawrót głowy! PRawdaaaaaa?!
    Tam sa chyba dzialki od 200 do 500 metrow kwadratowych, jakos tak...z tego co dobrze pamietam! ale to trzeba sie upewnic, najlepiej wchodzac na strone albo dzwoniac. Jak dla mnie rozmiar tych dzialek to swiat i ludzie. Przestronnie, mamy taras, z którego jestem nawiasem mowiac bardzo zadowolona. Wstawilismy grill murowany, jest i laweczka, bujaczke wstawilismy...ja jestem zadowolona. Naprawde.

Strona 5 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony