dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 24
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    Ash o moje siedzenie na tych jutach można być spokojnym ... wiem wygląda na szorstką jazde ale jest całkiem miłe w dotyku ...
    O, to miła niespodzianka. Może są jakoś impregnowane?
    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    mam wątpliwości ale co do koloru bo worki się piorą i nie wiem co będzie po upraniu ... choc jeżeli brac pod uwagę te na ziemniaki to ich kolor mi odpowiada ... tylko wątpię aby ktokolwiek kiedykolwiek je prał
    no raczej ich nie piorą... ale też nieczęsto chyba jest potrzeba. Myślę, że nie powinno być większego problemu, co najwyżej można wrzucać na program dla delikatnych tkanin
    Cytat Napisał konstancja30 Zobacz post
    ... a na takią rewitalizacje zdecydowałam się bo nie chcę gubiś pieniążków w tym narożniku ... w konkursie na niewygodny mebel zasługuje na "sedes" trofeum ... z tego co pamietam to gdzies takowe przyznają >... śnie o Primie i tak juz zostanie
    "Sedes"! obśmiałam się jak norka Rewitalizacja w każdym razie bardzo udana
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  2. #202

    Domyślnie

    Dziewczyny, może któraś wie, gdzie można kupić taką fototapetę? Wymyśliliśmy, że do małego wc na parterze byłaby ok
    Na zdjęciu jest Amsterdam

    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Ash,
    przekop się przez tę ofertę: http://www.decorshop.pl/?page=krok1f

  4. #204

  5. #205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash nie mam pojecia gdzie kupic fototapete ale mam inny pomysl...lazienki to pomieszczenia dosc wilgotne wiec nie wiem jak spisze sie fototapeta, ja bym sie obawiala ze z czasem sie pofaluje. Ja mam meza fotografa, mamy tysiace zdjec i wiele z nich chcialabym miec w domu, w dolnej - ceglano szarej lazience bedzie jedno ze zdjec - czarno biale, wielkie od podlogi do sufitu ale wykonane specjalna technika na hartowanym szkle, takie zdjecia zachowuja sie idealnie nawet w kabinie prysznicowej, tutaj Masz linka do tego typu rzeczy http://drukowaneobrazy.pl/
    Jak duze masz to wc? i co tam bedzie ?tylko toaleta? napisz cos wiecej

  6. #206

    Domyślnie

    Kochane jesteście Przekopałam się przez podpowiedziane przez Was galerie i znalazłam kilka fajnych trompe l'oeil. Wucecik mam malusieńki i koniecznie muszę powiększyć go optycznie. Tam raczej będzie sucho, bo to tylko gościnny wc, a nie typowa łazienka. Tak sobie mysłałam co powiedziałaś, Anetko i doszłam do wniosku, że zaryzykuję. Najwyżej za dwa lata zdejmę tapetę i pomaluję ściany. Albo rzucimy inną fototapetę a może jakieś ekstra zdjącie. Wymyśliłam vives mugat bianco tam, gdzie płytki konieczne.Pojechaliśmy dzisiaj do nowego domku i ... zmiana planów. Będzie tapeta nie 200x300, ale 90x200.
    Znalazłam kilka naprawdę oszukujących wzrok min. coś takiego



    A na końcu będzie stał wc-cik
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 12-12-2010 o 18:28
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  7. #207
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    1 lub 3 moim zdaniem, a gdyby tak udało się trochę tę tapetę przedłużyć na podłogę, to byłoby czadowo

  8. #208

    Domyślnie

    tez tak czuję... Aż jestem ciekawe, na co w końcu się zdecydujemy . Podłoga już jest: szare duże płytki, jak na całej podłodze na parterze. Aktualnie spieramy się, czy powinniśmy przedłużać, czy tez poszerzać przestrzeń. Zero zrozumienia dla koncepcji przeciwnika... uppsss. powinno być "partnera"
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  9. #209
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    A nie możecie i poszerzyć, i wydłużyć? Może udałoby się znaleźć tapetę z ciągiem komunikacyjnym i przyległościami - a położyć ją na całej ścianie za wc i trochę na sąsiednich?

  10. #210

    Domyślnie

    aaach, mam wreszcie zdjęcia naszego kominka. Kamień będzie jeszce impregnowany i stanie się niemal czarny. No i będzie potrzebna gruba, drewniana belka. Jeszcze trochę "łyso" wygląda, ale chyba nie jest źle?

    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    A nie możecie i poszerzyć, i wydłużyć? Może udałoby się znaleźć tapetę z ciągiem komunikacyjnym i przyległościami - a położyć ją na całej ścianie za wc i trochę na sąsiednich?
    O masz! Nie pomyślałam w ogóle o takiej opcji... Duże wyzwanie... Nie widziałam jeszcze takiej realizacji... Byłoby idealnie, ale ... to się w ogóle da zrobić?!

    p.s. Właśnie opowiedziłam M. o Twojej koncepcji i co?
    " No przezecież to właśnie ci tłumaczę!!! A ty nie i nie..."
    tiaaa...chyba musze sie bardziej otworzyć na jego propozycje...
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 12-12-2010 o 18:45
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    dla mnie numer jeden to 1 a w jakich kolorach wucecik ?

    Aneta S swietna stronka, dzieki za link

    edit:
    komp mu strasznie muli, dopiero dojrzalam kominek
    ladnie sie wkomponowal, bardzo mi sie podoba

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał kjuta Zobacz post
    dla mnie numer jeden to 1 a w jakich kolorach wucecik ?

    Aneta S swietna stronka, dzieki za link

    edit:
    komp mu strasznie muli, dopiero dojrzalam kominek
    ladnie sie wkomponowal, bardzo mi sie podoba
    uffff... dzięki. Trochę sie matwiłam o kominek, ale powinien nabrać wyglądu po wykończeniu.
    A wucecik szaro- biały. I chyba dorzucę ciemne drewno, bo jest w nim też... cała kotłownia. Zamierzam zasłonic ją takimi żaluzjowymi drzwiami. Ma to wyglądać jak szafa z drzwiami a la okiennice.
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #214

    Domyślnie

    Zobaczcie, jakie cuda shabby znalazłam na allegro!
    żardiniera

    wieszak np. do przedpokoju

    śliczne świeczniki


    http://allegro.onet.pl/piekny-duzy-s...346181258.html
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  15. #215

    Domyślnie

    jeśli jest jakieś głosowanie to ja głosuję na numer 3, te zielone drzewa super wyglądają

  16. #216

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    (...) Ja mam meza fotografa, mamy tysiace zdjec i wiele z nich chcialabym miec w domu, w dolnej - ceglano szarej lazience bedzie jedno ze zdjec - czarno biale, wielkie od podlogi do sufitu ale wykonane specjalna technika na hartowanym szkle, takie zdjecia zachowuja sie idealnie nawet w kabinie prysznicowej, tutaj Masz linka do tego typu rzeczy http://drukowaneobrazy.pl/(...)
    Aneta, szwędam się po tych stronach od wczoraj. Kapitalne!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  17. #217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Kominek wyszedl bardzo ciekawie- jest oryginalny. Belka postawi kropkę nad "i".
    A te świeczniki-lampiony śliczne znalazłaś.

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Tez podpisuję się pod postem agawi,belka dopełni całości.Jedno mam tylko ale ,jeśli pozwolisz -te wyloty bym gdzieś ukryła...A u tego sprzedawcy nabyłam dzisiaj pięknego konika ,pasuje mi kolorystycznie.Jeszcze jest jeden
    http://allegro.onet.pl/sliczny-kon-k...368195818.html

  19. #219

    Domyślnie

    No właśnie tak z niechęcią na tę dziurę patrzę... Konik jest super. Dzięki beauty. Muszę sprawdzić, czy nie jest za niski, żeby zasłonić piękną krateczkę
    Czegos mi jeszcze w tym kominku brakuje... myślę, ze będzie fajny, ale to jeszcze nie to.
    agawi, jak juz weszłam do Twojego domku to się zasiedziałam... przyjemnie patrzeć na takie wnętrza.
    Jedno mnie zastanawia: jak Wam się udaje utrzymać w jednej koncepcji stylistycznej? Ja mam tysiąc pomysłów i ta dsycyplina jest dla mnie najtrudniejsza.
    AJA, no właśnie myślałam, że dyscyplina w kolorze to podstawa i tapetę zamówiłabym czarno-białą. Ale warto się zastanwić nad tą kroplą świeżego koloru...
    Jeeessuuu, ja nie mam siły do tych wyborów przy urządzaniu!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  20. #220

    Domyślnie

    Ash5 kominek ładnie wyszedł... mam jednak malutką uwagę co myślisz aby zastąpoć te złote klatki wentylacyjne.... żeliwnymi kratkami i do barierki kutej by spasowały wysyłam Ci linka do kutych kratek ( my też tam kupowaliśmy moim zdaniem mają największą ofertę ) http://www.zielinski.waw.pl/wycieraczki-c-23_46.html

Strona 11 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony