dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 24
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #261

    Domyślnie



    To właśnie tego wieczoru,
    gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze,
    przy stołach są miejsca dla obcych
    bo nikt być samotny nie może.
    To właśnie tego wieczoru,
    gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
    w serca złamane i smutne
    po cichu wstępuje otucha.
    To właśnie tego wieczoru,
    zło ze wstydu umiera
    widząc jak silna i piękna
    jest miłość gdy pięści rozwiera.
    To właśnie tego wieczoru
    od bardzo wielu wieków
    pod dachem tkliwej kolędy
    Bóg rodzi się w człowieku


    Magicznych Świąt życzy Pavis

  2. #262

    Domyślnie

    Kochani!
    wszystkiego najlepszego, szczęścia, zdrowia i mnóstwo radości
    w nowym 2011 roku

    życzy Ash


    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  3. #263
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kjuta
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1.922

    Domyślnie

    hej Ash
    jakies postanowienia w zwiazku z sofa ?
    jak sie czujesz ? na kiedy masz termin ?
    pozdrawiam cieplo

  4. #264

    Domyślnie

    Witaj Ash ,a co tu taka cisza jak za oknem słoneczko wychodzi tak trochę niepewnie

  5. #265

    Domyślnie

    Witajcie, kochane moje! U nas przeprowadzka w pełni Ja już "na ostatnich nogach" przez duży brzuch - 30 tydzień ciąży, ale wyglądam, jakbym miała mieć bliźnięta. Teraz jestem już tak zmęczona, ze zaglądam, ale nie mam siły sie odzywać. Wybaczcie, dziewczyny!
    Jak wszystko pójdzie dobrze, to rodzimy w pierwszy dzień wiosny. Chociaż mam nadzieję, że mnie 14-15 marca sami lekarze rozpakują... Czas pokaże.
    Mamy juz garderobę- układam wszystkie rzeczy z szaf. Najpierw małżonek stwierdził: noooo, za jakiś czas to się powoli zapełni. Teraz popatrzył i skwitował: dobrze, że jest szafa w łazience, to jakoś sie zmieścimy.
    Ach, wczoraj skręcilismy meble w pokoju starszego synka. Pozostało jeszcze nakleic tapetę, kupić oświetlenie i dywan. Postaram się dzisiaj porobić fotki- obiecuję
    Zamówilismy spiżarnię, szafę do wiatrołapu, meble do dużej łazienki i jesteśmy na etapie projektowania kuchni.
    Jeśli chodzi o salon ... Jak by to powiedzieć...? Wygrała opcja "jak będzie trzech facetów w domu, to wygoda ma pierwszeństwo przed frymuśnymi mebelkami". Walczyłam jak lwica, fochowałam się, a ten piekielnik i tak postawił na swoim nazywając to kompromisem. Będzie Helvetia Kenya. Jasny beż- zobaczymy... Kupilismy też szafkę rtv, szafkę na wino i ławę do salonu w kolorze wenge. Nie wiem, jak to będzie razem wyglądało... Ale już zamówione i będzie na początku lutego.
    Ta sama story z sypialnią. Wszystkie meble w kolorze czekoladowego brązu, bez kantów ( nienawidzę, bo łatwo się siniaczę)




    Ale za to kupiłam sobie stary, polski kredens z początku XX wieku i lustro - tremo do wiatrołapu. Sama nie wiem, jak to będzie razem wygladało, ale... dobrze sie czuje w tym domku. Mam uczucie, że nie będzie źle. Tak po naszemu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	80297_48635c5457488.jpg
Wyświetleń:	2706
Rozmiar:	66,1 KB
ID:	38099   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Komoda_80672_4d11facccd428.jpg
Wyświetleń:	2689
Rozmiar:	52,3 KB
ID:	38100   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Komoda_80673_4d11f47ec75aa.jpg
Wyświetleń:	2697
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	38101   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Szafka_80671_4d11f9b7e34aa.jpg
Wyświetleń:	2696
Rozmiar:	75,3 KB
ID:	38102  
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 13-01-2011 o 08:24
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  6. #266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash super! gratuluje przeprowadzki i troszke zazdroszcze.Kochana witaj w klubie sloniowatych, u mnie 38 tydzien i czuje sie strasznie ciezko, mocno dokuczaja mi obrzeki ale pocieszam sie ze juz niedlugo

  7. #267
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ash super zakupy i oczywiście gratuluję przeprowadzki.Pochwal się tremo i kredensem...

  8. #268

    Domyślnie

    przeprowadzka jupiiiiiii fajnie.......
    kredens hmmmm....... i czemu nie ma jeszcze zdjęcia??????

  9. #269

    Domyślnie

    Dziewczyny, przepraszam za milczenie- muszę zadbać o zdrowie. Niestety przeszarżowałam i teraz leżę plackiem, nawet siedzieć nie powinnam Przeprowadzkę nadzoruję z wysokości kanapy... Jak tylko będę mogła porobię fotki i wrzucę nowości.
    Aneta, trzymam za Ciebie i Zosieńkę kciuki. Jeszcze chwilkę i już będzie wielka ulga!
    Pozdrawiam Was serdecznie koleżanki!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  10. #270
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ash-leż koniecznie i się nie stresuj. Wszystko będzie dobrze! To tylko przeprowadzka- Wasze zdrówko najważniejsze
    Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało i czekamy na fotki

  11. #271

    Domyślnie

    a tam fotki ( no chociaż też ) ale czekamy na dzidziusia !!!!!!

  12. #272
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash lez sobie spokojnie, juz niedlugo i bedziecie wszyscy razem. Ja juz odliczam dni, Zosia jednak bedzie Marysia

  13. #273

    Domyślnie

    Mili moi, nareszcie wracam do cywlizacji! Z wielką radochą oświadczam, że zalogowałaliśmy się już na naszej wsi i od 21 stycznia mieszkamy. Ja wreszcie doszłam do siebie i moge trochę sie ruszać. O ile w ósmym miesiącu ciąży toczenie się mozna nazwać ruchem... Ale, ale... w piątek powinnam dostać oświetlenie i część mebelków i wreszcie będę mogła się podzielić z Wami fotkami z chałupki
    Dziwne rzeczy kupujemy: jedne wygladają fajnie (o dziwo) inne ... no muszę się przegryźć. Ale jest ciekawie. Żeby nie wrzucać co pięć minut nowej fotki z jedną zmianą w pokoju poczekam do weekendu i pokażę, co tam mamy...

    Anetce już składałam gratulacje z okazji narodzin córeczki Marysi, ale chciałam ją jeszcze raz serdecznie pozdrowić tutaj
    Ja sama już nie mogę się naszego Jędrusia doczekać... Finałowe odliczanie rozpoczęte: zostało niecałe 6 tygodni...
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #274
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    oby się załapał na Ryby to taki fajny znak zodiaku trzymam kciuki i czekam na fotki
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  15. #275
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Hej Ash- witamy ponownie wśród forumek!
    Serdeczne gratulacje z powodu przeprowadzki!

    To kiedy forumowa parapetówa?

  16. #276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Ash dziekuje Ci bardzo Gratuluje przeprowadzki, superze juz lepiej sie czujesz, teraz to juz z gorki

  17. #277

    Domyślnie

    Czekamy na Jędrusia i oczywiście na nowe foty....gratulacje z powodu przeprowadzki i fajnie,że jesteś mobilna internetowo

  18. #278

    Domyślnie

    Witajcie forumowe cioteczki!
    Queenie- no celuję w tę Rybkę, celuję! Już sie bałam, że szalony Baranek będzie, ale jednak chyba Rybcia
    Agawi- nawet nie wiesz, jak ja sobie marzę o takiej imprezce! Dla moich gości zawsze coś wynoram...przynajmniej wirtualnie Na początek moje ulubione Campari i Margarita, a dla wielbicielek zieleni niesmiertelne Mojito


    Witajcie !!!
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  19. #279
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    a to dla Ciebie (Was )
    ja jestem uzależniona od soczku marchwiowego jednodniowego oczywiscie


    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  20. #280

    Domyślnie

    Ooo! Dobry pomysł! W ciąży chyba można taki soczek sobie aplikować? Piękna cera sie po nim robi
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 14 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony