dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 24
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 471

Temat: nasza Karmen

  1. #421

    Domyślnie

    Och ,jaka piękna kuchnia !!!! Super wyszła kolor przepiękny, pięknie słoje widać !!! Cudna po prostu a kto Ci robił ?

  2. #422

    Domyślnie

    Ash, poprostu WOWWOW jak mi sie strasznie podoba, zastyglam na chwile.Gratuluje gustu i najwazniejsze ,ze dobrze sie w niej czujesz.Sama juz sie nie moge doczekac jak bede na takim etapie

  3. #423

    Domyślnie

    Cytat Napisał jo@nna Zobacz post
    dziękuję ślicznie kuchnię robił nam pan z okolic Radomi. Niestety, nie polecę go... kuchnia miała być gotowa przed urodzeniem naszego synka. Jędruś za chwilę skończy pięć miesięcy Realizacja projektu z tym fachowcem to coś dla naprawdę opanowanych ludzi.
    Cytat Napisał aniulka29 Zobacz post
    dziękuję Z tego, co piszesz jeszcze sporo przed Tobą, ale na pewno warto oglądać kuchnie naszych forumowych koleżanek. Zawsze można coś podpatrzeć i się dowiedzieć. U mnie na przykład jest zlew pod oknem. Wiedziałam, że nie da się otworzyć okna, bo kran będzie przeszkadzał. Przynajmniej zrobiłam to świadomie, a nie jestem zaskoczona. Albo blat granitowy- zrobili mi z fazą na brzegach. Wszystko fajnie, ale bardzo widać łączenie i trudno je będzie utrzymać w czystości... Jak będziesz robić swoją kuchnię to sprawdź sobie zawczasu u innych takie "kwiatki".
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 10-08-2011 o 21:29
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  4. #424
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Ash, świetnie wyszła ta kuchnia, te płytki między szafkami - ekstra !!

    no i nie mogę nie zauważyć nowego świetnego avatarka
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  5. #425

    Domyślnie

    Ash pięknie wyszła kuchnia, a maluszek jaki już duży

  6. #426

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    Dzięki, queene. Płytki jednak wybralismy Zienia beżowego. Jakość naprawdę idealna.
    Cytat Napisał AJA123 Zobacz post
    dziękuję bałam się tej kuchni, ale teraz jestem zadowolona. A Jędruś to już mały mężczyzna z charakterkiem ;D
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  7. #427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Witaj Ash, właśnie wróciłam z urlopu i zobaczyłam taaakie cuda u Ciebie
    Kuchnia wyszła ślicznie, bardzo mi się podoba. Układem jest bardzo zbliżona do mojej. Widzę, że jednak się zdecydowałaś na okap wolnowiszący w stylu rustykalnym. Też taki miałam w planach, ale jednak stanęło na zabudowany. Twój jest śliczny

    ps. Fajny avatarek

  8. #428

    Domyślnie

    Tak jak caly dom,kuchnia wyszla super.Teraz to tylko gotować i cieszyć się z pięknego domu.

  9. #429
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Witam, kuchnia wyszła pięknie i bedę miała podobną(w sensie wyglądu frontów,układ inny),ale białą.Kiedyś-zanim trfiłam na forum-miałabym na pewno taką brązowąNiemniej bardzo mi się podoba ta brązowa,wow

  10. #430
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Wipka

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9

    Smile Pomocy

    Witam inwestorkę Karmen, bardzo, bardzo, bardzo proszę o przesłanie kosztow budowy chociaż przybliżonych, proszę !!!
    Jestem zachwycona projektem tego domku ale nie wiem czy koszta mnie nie przerosną do tej pory mysleliśmy o budowie domku do 150m2 ale Karmen ma to wszystko czego szukamy tylko koszty, jakie sa koszty ???
    czekam z niecierpliwością na odpowiedź: [email protected]
    Pozdrawiam !

  11. #431

    Domyślnie

    cześć, kochane oj, rzadko tu zaglądam- czas... dom już mnie tak nie zajmuje, jak życie rodzinne. Po budowie domu czas na bliższe relacje ;D
    nazwa12, mdzikma- :*
    Wipko- info poszło
    agawi- podczytuję Twój wątek, ale tyle się dzieje, że nie nadążam- wybacz, że się nie odzywam. Sercem jestem ciągle z Wami

    Teraz mam nową zagwozdkę w urządzaniu: zasłony...

    wrzucę zdjęcia okien, może coś mi się uporządkuje
    salon i jadalnia- rolet rzymskie monotwane do sufitu, taras zasłony (do sufitu)- wszystko powinno być z jednego materiału




    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011641.jpg
Wyświetleń:	3289
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	77083   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011643.jpg
Wyświetleń:	3295
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	77084   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011642.jpg
Wyświetleń:	3300
Rozmiar:	92,1 KB
ID:	77085  
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  12. #432

    Domyślnie

    do pokoi chłopców może rolety rzymskie (ale jak to będzie wygladać???!!!) albo roleta na okno połaciowe, a na normalne okno zasłona? Jak myślicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011647.jpg
Wyświetleń:	3294
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	77087   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011648.jpg
Wyświetleń:	72
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	77088   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011646.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	77089  
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  13. #433

    Domyślnie

    no i moje "ukochane" okno... co z nim zrobić???!!!! mam takie dwa "cuda"- sypialnia i biblioteka. Może cos podpowiecie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27092011645.jpg
Wyświetleń:	9055
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	77091  
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  14. #434
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    agawi- podczytuję Twój wątek, ale tyle się dzieje, że nie nadążam- wybacz, że się nie odzywam. Sercem jestem ciągle z Wami
    Witaj Ash dziękuję i fajnie, że o nas pamiętasz i że wpadłaś
    Hmm, tematu zasłon nie cierpię, ale też ostatnio zaczęłam o nich intensywnie myśleć
    Odnośnie okien w salonie i jadalni, to pomysł rolety rzymskiej bardzo mnie się podoba. Okno tarasowe z zasłoną- tak, ale tylko upiętą po jednej stronie chyba... tak, żeby nie przeszkadzała w otwieraniu okna (bo pewnie dwie połówki rzadko otwieracie).

    Pokój chłopców- ja bym im dała tez roletę rzymską w męskim wydaniu Okna połaciowe to już normalna roleta.
    Hmm najgorzej jest z tymi oknami łukowymi.... Też mam dwa i kłopot gotowy...
    Możesz dać też zasłony na relingu wygiętym w łuk, albo rolety mocowane do ramy okiennej. Najlepiej będzie jednak, jak pójdziesz np. do Eurofiran i sie poradzisz. Mają tam katalogi i na pewno coś wybierzesz
    Pozwól, że za chwilkę wrzucę Ci kilka inspiracji

  15. #435
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Kilka fotek. Nie ukrywam jednak, że Twój przypadek łukowych jest trudniejszy, bo nie masz nadstawki.














  16. #436
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    no i moje "ukochane" okno... co z nim zrobić???!!!! mam takie dwa "cuda"- sypialnia i biblioteka. Może cos podpowiecie?
    Witam.
    okno masz piękne - trzeba przyznać! aż szkoda zasłaniać bo naprawdę fajnie wygląda
    Nieraz podglądam Twój domek i bardzo mi się podoba
    Gdybyś zdecydowała się na półokrągły karnisz to mogę Ci polecić firmę Zegar.
    Ja zamawiałam karnisz półokrągły tylko gięty w poziomie, ale mam idealnie dopasowany do ściany-
    jedyny problem to trzeba zamawiać przez salony współpracujące - a tu rozbieżność cenowa była baaardzo duża.
    Pozdrawiam

  17. #437

    Domyślnie

    Agawi, na Ciebie zawsze mozna liczyć :* natchnęłaś mnie i poszukałam w klimatach restauracyjnych. Poszukam fotek, które może posłużą za inspirację

    no własnie... a gdyby tak prosty karnisz przymocować do sufitu w pewnej odległości (np. 15 cm od ściany) i udrapować zasłony na boki do ściany z oknem? Bez wyginania wyjdzie taniej a kaskę można przeznczyć na piękny materiał zasłon. Co o tym myślicie?

    Oj, ciężko jest z tymi łukami...
    Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    (...)Gdybyś zdecydowała się na półokrągły karnisz to mogę Ci polecić firmę Zegar.
    Oj, dziękuję!I oczywiście zobaczę co z tą firmą. Też mi się nie podoba zasłanianie takich okien, ale... wieczorem potrzebuję troszkę prywatności
    Gdzieś wyczytałam na FM, że w Jupiterze przy placu Zawiszy w Warszawie są dobre ceny materiałów na zasłony. Tylko jeszcze muszę znaleźć firmę, która mi uszyje ładne rolety/ zasłony.
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 04-10-2011 o 11:48
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

  18. #438
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ash5 Zobacz post
    Agawi, na Ciebie zawsze mozna liczyć.
    no własnie... a gdyby tak prosty karnisz przymocować do sufitu w pewnej odległości (np. 15 cm od ściany) i udrapować zasłony na boki do ściany z oknem? Bez wyginania wyjdzie taniej a kaskę można przeznczyć na piękny materiał zasłon. Co o tym myślicie?
    Nie ma sprawy Ja mam okno z łukiem w sypialni i właśnie planuję tam prosty karnisz. Mówiąc szczere te z łukami nie bardzo mi się podobają Myślę, że to dobry pomysł W Jupiterze rzeczywiście jest spory dział na górze z materiałami, na pewno coś znajdziesz

  19. #439

  20. #440

    Domyślnie

    agawi musze dokładnie przejrzeć Twoja galerię i zobaczyć, co słychać, jakie masz te okna w sypialni , bo juz nie pamiętam. No i trzbea będzie się kopsnąć do Jupitera a masz może pomysł, gdzie to uszyć? U nas na wsi jest jedna pani, ale jakoś tak nie wierzę w wiejskich specjalistów. Wiem, że mozna się zdziwić, ale...
    aniulka- tajnos- agentos- dziękuję, że się ujawniłaś i to z fajną stronką od razu.
    To okno mi sie podoba, ale nie wiem, czy to u nas dobrze by wyglądało


    no i taki efekt to raczej odpada. Niby ok, ale jakoś to nie to...


    hmmm... ale te proste karnisze na łukowych oknach i suficie... ależ mi weszły w głowę...

    a tak sobie jeszcze dumam: czy to trudne by było zrobić abażur do lampy sufitowej z materiału albo takiego samego (ale to już fuj-komplet sie robi) albo z nawiązującego stylem. A może normalnie robi sie takie rzeczy, tylko o tym nie wiem?
    Ostatnio edytowane przez Ash5 ; 05-10-2011 o 12:49
    Miło jest być ważnym. Ale ważniejsze to być miłym.
    Domek Ash urządzanie to wyzwanie...

Strona 22 z 24

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony